Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
30. júl 2009

ta čo chýba šťava? 😀

mimusa4
30. júl 2009

joj idem dať sprchu a spať, dnes mám dosť..rada som vás videla..tak paaaaaaaaa

krpcek
30. júl 2009

kiwi tak potom neviem.
ale ked vie kedy si mala plodne dni . .. . . ?

mimi nie, ale za ten rok sa stalo tolko veci, ktore by bolo treba zapit . . . vesele aj smutne. pre tyzdnom nam zomrel kamarat a ja som ani nemohla ist von, lebo som nemohla pit a sediet v krcme bez toho . . .ano asi by som skoncila na praskoch. 😖

krpcek
30. júl 2009

no dufam, ze som to nenapisala jak nejaka alkoholicka. ale vsetcia zapijali smutok a ja by som tam sedela jak knedla, tak som radsej truchlila doma.

krpcek
30. júl 2009

no kocky idem do hajan.

cipsinka
31. júl 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵 😵

som len nakuk,koooonecne domka z robotky a tyzden za nami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a vikend pred nami a este k tomu predlzeny kedze tu mame sviatok 😵 😵 😵 😵 😵 .

Idem varit masko aby sme mali co papat 😉

nelynka
31. júl 2009

ahoj cipsus...
mate sviatok? tak to je super 🙂)
ja peciem kuriatko a zemiacky pecene urobim k tomue este 😀

cipsinka
31. júl 2009

ahoj nelus 😉 ,

ano mame sviatok ale to je tu kazde asi cca tri mesiace,ze je v pondelok volno ale samoska platene 😉 😉 😉 a ked si v praci tak dvojnasobok 😉 😉 😉 .

Ja idem robit sote cize vsetko do toho nahadzem co mam doma a bude to mnam mnam a zemiaciky k tomu,kedze ryza sa mi nikdy nepodari 😒 😒 😒 😒

nelynka
31. júl 2009

cipsus tak to mate super..ze je plateny..
tu ked si v praci tak mas dvojnasobok, ked v praci nie si tak mas volno 😀

ani mne sa ryza nikdy nepodari, preto ju nikdy nevarim a ani u doma nemam 😀 😀 😀

cipsinka
31. júl 2009

ja mam trosku ryze doma to z predoslych pokusov ale uz som to vzdala radsej spravim zemiacky a hotovo uz mi aj babicka radila a robila som to tak isto a aj tak som ju dosra.a 😖 😖 😖 😖 😖 .

Uz mam masko hotove este zemiacky sa dopecu pride drahy a mozeme hamat 😉 😉 😉

nelynka
31. júl 2009

tak my uz aj napapany, aj uhorkovy salatik som urobila no mnamka to bola fajnova 🙂

cukruska1920
31. júl 2009

Ahojte ako sa tu mavate? pozeram ze sa tu objavila stara zostava..no super... len skoda ze uz tema nefrci ako kedysi

nelynka
31. júl 2009

ahoj cukrus, co my, ty sa pochval..
no snazime sa to tu nejak udrziavat, bohuzial uz nikto nema tolko casu ako rpedtym

krpcek
31. júl 2009

dobry vecer 🙂

nelynka
31. júl 2009

ahoj krpcek

cukruska1920
31. júl 2009

nely...s cim sa mam chvalit.. ? 😅 som na PN tak mi doma uz statocne vysiva a to este nehovorim co budem robit dokonca 😀 a vy ako pokracujete?

nelynka
31. júl 2009

cuksur aspon cakas na nieco, ja som doma tiez ale nedoborovolne nezamestnana...

krpcek
31. júl 2009

cukrus len si uzivaj to lenosenie.

cukruska1920
31. júl 2009

nely... viem ako sa citis...ja som tak bola doma rok kym som si nieco nasla... potom som zacala robit a po 3 mesiacoch som otehotela 😀 to bola asi terapia

krpcek... 🙂 potom uz nato nebude cas co? ja sa len tesim ze v tychto horucavach nemam velke brucho...to by som asi nezvladla 😝

krpcek
31. júl 2009

potom nebudes mat cas ist ani na zachod, ak budes mat takeho sintera ako ja.

ja by som prave druhe brusko chcela mat takto v lete, vystavovat ho na obdiv, lebo prve som skryvala pod kabatom. 😠

cukruska1920
31. júl 2009

pozerala som fotky.. je podarena... 🙂 noo...ja som to tak ratala a to najvacsie brucho tiez budem mat pod kabatom...len neviem aky xxxxxxxxxxxl si kupim 😀

krpcek
31. júl 2009

ja mam taky jeden kratky do je do acka strihany, tak ten som nosila.

cukruska1920
31. júl 2009

ja nemam nic take... minuly rok som si kupila taky cierny do pasa na opasok ale ten mozem akurat tak v skrini nechat...ale to je este daleko nad tym rozmyslat... a ty si si ako zvykla na rolu maminy?

krpcek
31. júl 2009

tak budes chodit s rozopnutym - ja som tak chodila tiez. 😉

co ja viem, ani som si nejako nezvykala - jednoducho som malu porodila a odvtedy som sa nezastavila, som v jednom kolotoci, ale je to krasne, ked sa ta mala bosorka usmeje alebo nieco zasteboce. 😵

cukruska1920
31. júl 2009

juj..uz sa nato tesim....uz sa mi aj sniva ze som porodila a tak 😀

krpcek
31. júl 2009

😀 😀 😀 mne sa take nesnivalo ani raz. 😅
a co nevolnosti?

cukruska1920
31. júl 2009

tak tie ma obisli maximalne... ani raz mi nebolo zle.. jest mozem vsetko, smrady mi nevadia...az mi je to divne...len teraz vecer mam nejaky tazky zaludok

krpcek
31. júl 2009

tak to je super. ani mne nebyvalo zle - len dva krat som vracala a aj to bolo az okolo piatej poobede. 🙂

evitkamalicka
31. júl 2009

ahoj žienky, ako sa máte?

krpcek
31. júl 2009

ahojte evit - mame sa celkom fajn. 🙂