• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
no caute,

a to co na tretej strane :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Ja som prisla z prace iba teraz mali sme 2 hodiny nadcas a ja skoro ziadne jedlo v praci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,no ale uz som domka a idem sa napapaaaat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ja som mala dnes behačky..a som dobitá ako pes..ešte si niečo dám na papu a som mŕtva :sweat_smile:
24. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimus,

no aj ja som ako zbity pes ale uz som sa napapala tak mi je lepsie a urobila objednavku na Avon tak duplom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute nezbednice,

akosi tu treba pridavat do ohna lebo vyhasina :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

chcem sa s vami rozlucit na dva tyzdne kedze zajtra odlietame na dovcu smer Egypt a sme v prude balenia a upratovania :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,tak sa mi tu majte a piiiiste pa
26. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus tak Vam prajem krasnu dovolenku, uzite si to.... a hlavne oddychnite :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi prajeme krásnu dovolenku plnú zážitkov a samozrejme tešíme na foto.. :slight_smile:
berni aj tvoje fotoooo cemeee :slight_smile:
27. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este som nakuk drahy siel do bankomatu tak mam minutky,no zaaaaavislaaaak co vam poviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

cispi krasnu dovolenku prajem
27. aug 2009 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za priania na peknu dovolenku urcite bude a fotecky tiez vam dam potom :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj evit som rada,ze si sa ukazala a dakujem snad si to uzijeme a nebolo to prekrasne len na obrazkoch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy uz pomaly prvy rocik,bude oslavaaaaa a ruka hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi no teraz akosi nie je cas, bo som male nejake vybavovacky ohladom zivnosti a do toho si este s muzom obaja robime vodicak, no vesele to mame teraz
27. aug 2009 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sikovni takze vodicak no uz aj ja by som mala na tom popracovat ale mam kedy??Nemam :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi no o tyzden nam uz asi zacnu jazdy, tak to bude sranda
27. aug 2009 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo joooj to bude adrenalin,moj drahy mal so mnou par pokusov este na aute mojej maminy na poli aj som sa pohla a aj otocila naspat ale na ceste si to nejako neviem predstavit ja take drevo,hlavna vec,ze moj ocino bol instruktor autoskoly a mojej maminy brat ma v NZ autoskolu uz dobrych 15 rokov a ja nemam vodicak :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre zlaticka idem so sebou zacat nieco robit kdeze nam tu taxik bude vytrubovat,ze kde tolko trciiime :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: paaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. cipsi peknu dovolenku. :slight_smile:
27. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :confused:
31. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchuuu :grinning:
31. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi je na dovolenke a tu zdochol Azuritko :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len azuritko :unamused:
a ako sa máte všetky?
3. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mimusiiiiiiiiiiiiiik 36 ???? :astonished: ja odpadnem

ja som chora uz vyse tyzdna.... :frowning2: inak vsetko po starom a vy?
5. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk.. :confused:
tak ako vravíš bernuš, že až odpadnúť treba :sweat_smile: tak ale nedá sa to zastaviť :zipper_mouth:
a čo je s tebou, že stále si chorá? už vyžeň tú potvoru čo sa stále vráti :rolling_eyes: :grinning:
6. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zienky tak ako? my uz sme v Irsku od piatku je tu zima a dazd a mala ma brutal sopliky. asi na nu dolahla klima z lietadla alebo co. Dufam ze ju to skoro prejde.
Mimus tebe sa to riadne krati teda...Cobydup.. :slight_smile:
6. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chora ano som chora je to strasne, teraz sme sa vratili z kostola celu omsu som kychala smrkala... ja neviem ci to je alergia ci choroba... neviem :frowning2: uz ma to stve.... :angry: uz nech sa vyliecim poriadne a pridem na navstevu ok? teraz uz mam ako :slight_smile: ked ma pozves samozrejme :D

ahoj krasulik no tak ze ste naspat... ale aspon je pokope rodinka .... davno si sa neozvala :frowning2:
6. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus inak ta fotka je ako plamienok :slight_smile: nevidno ze si to ty ale ako keby plamienok :slight_smile:
6. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
no bernus, chceš ma nasr.ť? som ti povedala, že môžeš kedykoľvek, len daj vedieť, či som doma, nie aby som bola u dr. abo niekde..no chápenzi nie? tak vieš ja stále foto tak že aj ma vidieť..aleeeee tak kus tajneee :grinning:
a možno by ti trebalo skočiť alergiologiu, možno by pomohli ak sa ti to tak vracia..či ne?

krasul..tak už si tam? no aspoň ste spolu a malá vidí aj tatu, no jasne, že aj ty :grinning: a nech soplíky čím skôr prejdúú..jo ešte kus a moja bublina bude tu :grinning:
6. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mim dam sa dokopy a pridem :slight_smile: na alergologiu ani k doktorke sa mi nechce.... sice teraz momentalne uvazujem nad laparoskopiou :confused:
6. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo??? :astonished: to fakt? joj moja tak držím palce, ak pôjdeš..idem si ľahnúť bo ma pichá v boku..
a ty už zajtra ideš makať?
6. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisem ti na skype ze co. ... :slight_smile:
zbytocne pisat ked tu nikto nie je ... :unamused:
7. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mim tak nie si na skype.. ale si vsimni ze mam pri mene snz :grinning: tak ze zacinam (e) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok