• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krpcek,uz sa konecne dokop a daj este nejake fotky,my sme zvedaveeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :sweat_smile:
29. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatik sa tesi.
on sice nekupuje oblecenie, ale vstko ostatne chodime kupivat spolu. v sobou skladal postielku, tak sa tesil ako maly chlapec. :grinning:
29. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ste sa dohodli na mene?jednoznacne to mala byt Sabinka?
29. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek mileeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
cipsus uz len tvojho presvedcit dajak :wink:
cipsi dorobim video a pusitm sa do fotiek. :slight_smile:

berni hej - Sabina. aj manzelikovi sa to velmi paci - uz teraz chodi hladkat brusko a oslovuje ho Sabinka. :grinning:
29. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni,no ja neviem,nejaky je tvrdohlavyyyyy,ale ked ma vypite tak chce len babtko robit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek zlaty je.... :dizzy_face:
29. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus nic ine ti neostava len ho opit kazdy vecer, len treba davat pozor nie ze sa z neho stane alkoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus ja to necham nan ho,raz budem velmi stastna ked pride za mnou a povie mi,ze uz je ten spravny cas a budeme si to vychutnavat :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
29. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cispi tak to vtedy treba vyuzit. :grinning:
29. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooo,baby silvester sa bliiiiiiiiiiiiiiiizi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco by som jedla. :astonished:
29. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi blizi.

co budete robit?
29. dec 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek nemozem sa vynadivat na tie tvoje krasne vecicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cipsus a mame si nieco priat alebo co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie,smejem sa mame este cas,ako nase babky hovoria :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cipsi ho spracuje, ona vie ako na neho, no nie?? :confused: :grinning:
akurát myslí na to, že kam ja dám tie detské vecičky, však pre seba nemám poriadne miesto, bude treba nejakú komodu zvlášť pre neho-ju
29. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni,ze priat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,myslela som,ze ozerem draheho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ahaaaaaaaaaaaaaaa a ja ze si mame nieco priat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus :wink: :wink: :wink: :wink: ,

No,my budeme musiet asi novy satnik spravit,pre nas troch :grinning: :grinning: :grinning: ,to mame aj v plane pri prestavbe,len kedy zacneme to fakt neviem...
29. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bernusik,kludne si mozes aj nieco priat,ak to bude realne splniiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim s tym miestom mame asi kazda jedna problem no nie?
lebo ja tiez
29. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek asi vyziera chladnicku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali problem - tak son pol komody vyhadzala. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem novu pracu :sweat_smile:
veru berni,ved sme zeny no neeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
aha krpcek uz tu... co si fajne papala?
este papam - roztek s natierkovym maslom a prazskou sunkou. :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si teraz v novemb.ked sme boli na SLovensku,tak sme si kupili komodu,lebo skrina to uz vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni,ja musim zmenit pracu,lebo pride jedna polka z materskej a ja som tam bola na jej zastup,tak asi v polke jan.konciiiim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,ale vratim sa do mojej predchadzajucej prace,tam bolo fajn,taku klidecek,ziadne nahanacky :wink:
29. dec 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok