• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
mimusik maly je krasny :dizzy_face:
10. okt 2009 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz su fotkyyy???????????Idem kuk
10. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booozinku aky je nadherny ved ten ani akoby v brusku nebol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ziadny otlacok nic krasna tvaricka nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som tam niečo nahodila :slight_smile:
10. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa aky je nadherny :slight_smile:
10. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny je mimus podaril sa vam :wink:
10. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=2036943#/album.php?aid=2027468&id=1369503616
tak skuste toto mne ide aj to predtym otvorit este ma napada ze asi musite byt prihlasene na facebooku :sweat_smile:
10. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov tie tvoje fotky tam nie suuu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky dík dievčatá, tak ja idem spať, aspoň kus až sa zobudí môj malý človek :slight_smile: už som na tom tak :rolling_eyes: :sweat_smile:
papa
10. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov ten prvy link co si dala tak som sa prihlasila a iba tvojich priatelov vyhodilo a ten druhy link mi pise,ze strana nedostupna ci cosi take :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
10. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus dobru noc a nech sa malicky casto nebudi :wink: :wink: :wink:
10. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to
cipsi pridaj si ma medzi priatelov a potom budes moct asi vidiet fotos idem kuk do nastaveni nechapem ako je to mozne
10. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov aj ja som prihlasena a nejde to
10. okt 2009 o 22:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skuste teraz mala som len pre priatelov nastavene
10. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov tak uz to ide, maly je fesak
10. okt 2009 o 22:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa zlakla ze som to nejako zablokovala
evitka dakujeme :wink:
10. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov uz aj mne to islo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,Filipko je krasnucky a aky plavez z neho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plavec :wink:
10. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako som sa docitala futbal sme skoncili tak ziadne oslavy nebudu a o co vlastne islo o postup do MS?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej v utorok ideme zase strasne ma rad vodicku tak sa tesim
inac vcera sme boli v banke a maly bol na rukach u manzela a zenska ako ratala prachy maly ju sledoval normalne ruky jej tak sledoval ze bola tak zdeptana a ked doratala tak maly taky pohlad na nu hodil ze nevedela ani jak sa vola a tak sme stali a cakali a ona ze este vam pomozem a ja ze hej vratte nam obciansky :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
futbal sme prehrali som chcela napisat nie skoncili,uz som unavenaaaaaaaaaaa vstava som o pol osmej a to k tomu v sobotu tak uz nevidim idem hajat pa
10. okt 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi asi o postup ja tiez neviem....sakra ja mam take chute, asi si idem dat s piskotovo-smotanovej torty este
10. okt 2009 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave zozrala balik keksov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuuuuuuuuus aky je naadheernyyyyy boze a aky drobunky, krasny chlapcek, vela vel azdravicka a lasky mu zelam do zivota, uzivaj si tieto chvilky miminkovske lebo straasne rychlo to uleti a bude mat pol rocka ani nevies ako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Drzte sa :slight_smile: a dokumentuj kazdy okamih, nech mame co obdivovat. :slight_smile:

Baby ja som dnes spala do pol desiatej xixi, michal zobral malu dol eo siedmej ked sa zobudila tak ma nechali este spat, jaaj ako to super padlo :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus aky je zlatucky ten tvoj drobcek. :dizzy_face:
ja uz si ani nepamatam, ze sme boli taky malicky. . . normalne by som si chcela teraz chytit take malinkate babo.
11. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky.. :slight_smile:

uz sa mam lepsie.. som po.. uz viem aj troska sediet,len sa mi dajak hlava toci.... tak si musim zase hned lahnut...dalo sa to vydrzat... a dufam ze to bude len a len lepsie...

mimusik malicky je fakt nadherny uz sa tesim kedy ho mozem prist pozriet... dam sa dokopy najprv ...

holky mate vsetky nadherne babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

evitka drzim palce k snazilkovaniu nech to vyjde tak ako chcete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prettynke zas drzim palce k porodu, isto zvladne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cipsus a tebe zatial vela zlacnenych veci v obchodoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa este ukazem ... precitam si vas atd... len uz si musim ist lahnut :frowning2:
12. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kto vie či už aj pretty neporodila, má síce termín až po mne ale kto vie ked v oktobrovkách sa už vo velkom rodí, to len my máme dnes termín a sa nám nechce von :zipper_mouth:
12. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip a ty co tu este strasis, sup rodit
12. okt 2009 o 11:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj šla ale naša žabka ako ju voláme si asi zvykla na pobyt tam dnu a sa jeje nechce von
12. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak dlho som tu nebola a ako vidim tak mimka uz ma drobceka pri sebe..
kraaasavec valibuk... :slight_smile:
12. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok