Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
21. okt 2009

a ešte že..vraj dobrí ľudia vymreli 🙂 alebo si na uja mrkala? 😀

cipsinka
21. okt 2009

nie na ujka som nemrkala 😅 😀 😀 😀 😀 on stal za mnou a zrazu len dazdnik nado mnou 😕 😕 😕 😕 ,nie praveze pocasko nebolo az take hrozne ved sme aj s kolegovcami rozpravali,ze akosi sa tu pocko umudrilo,ze tolko neleje a ny ho teraz od vcera prsii 🙄 🙄 🙄 🙄 .Len chod polievocku robkat nech ma drobcek veeela mliecka 😵 😵 😵 😵

mimusa4
22. okt 2009

ta so dievky? kde steeee...síce ja tiež len tak na skok, ale taka spoň nás posuniem vpred 🙂

cipsinka
23. okt 2009

no cauky,to tu ale zije 😝 😝 😝 😝 😝

ja mam v praci postup 😵 😵 😵 😵 z montovania diskov ma od buduceho tyzdna prevelili na ich kontrolu 😅 😅 😅 😅 ,cize od utorka (preto az od utorka lebo v pondelok je tu sviatok a sme domka,ale mame platene 😵 😵 😵 )uz budem na kontrole 😉 😉 😉 😉 ,plat sice ten isty ale aspon mam zarucene,ze dokonca mojej zmluvy budem stale v praci a,ze prestoj budem mat len minimalny 😵 😵 😵 ,nie ako teraz je plno ludi doma lebo vyclenili pracu len pre urcity pocet osob 🙂

cipsinka
23. okt 2009

joj ani teraz tu nik nie je?? 😕 😕 😕 😕

Ja idem zajtra s kolegynkou a jej menzom a este s jednou kamaratkou do severneho Irska idu na vianocne nakupy a na nakupy do domacnosti,tak som sa pridala,no ved samozrejme 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a chcem ist kupit drahemu vianocny darcek tak hadam to tam bude lacnejsie.Tak zajtra nas caka krasny vylet sa tesiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,len skoda,ze moj drahy je v praci ale aj tak by som s nim darcek nemohla kupovat,tak to ma aj jedno pozitivum,ze bude mat prekvapko 😉 😉 😉 😉 😉 .

dobru nocku

mimusa4
24. okt 2009

ahoj..
cipsi..ale sa ti darí, stále lepšie a lepšie..a potom sa pochváľ čo si pokúpila 😉 a čo všetko sa oplatí kúpiť, nech mám nerv ako je u nás draho 😅 😠 😀

mimusa4
25. okt 2009

ahojte...neviete pretusiiik je ešte celá? krpcek neozvala sa ti ešte? neviem či nemala termín 26.10.

cipsinka
25. okt 2009

ahojky,

mimusik neviem co je s prettynkou ale som si ista,ze sa nam ozve a hadam aj fotecku prida 😵 😵 😵 😵 .

A vy si ako nazivate??Pochval sa ako to zvladas aky je drobcek?? 😵 😵 😵

mimusa4
25. okt 2009

juj cipsi..akurát som mu dala cicu do pusy, tak mám len jednu ruku voľnú..a ide to, síce v noci niekedy štrajkuje, ale ta čo narobím..zajtra má už tri týž. sakra tak to ide rýchlo, doslova ma rastie pred očami..a už je tučko čo taľko tlačí do hlavy, až bude viac času tak pridám niečo nové...

a ako na severe? čo si kúpila?

cipsinka
25. okt 2009

booozinku uz tri tyzdne ved to ani pravda nie je 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😲 😲 😲 😲 .

Na severe bolo uzasne,pripominalo mi to moje SLovensko 😵 😵 😵 ,aj kopceky vykukali 😵 😵 😵 😵 A kupila som drahemu darcek a ked som videla tie ceny tak aj sebe nieco a inak nejake potraviny a to je vsetko 😉 😉 😉 😉

cipsinka
25. okt 2009

mimus IP 😉

cipsinka
25. okt 2009

no vecera v trube hodena a hladosko moze prist domkov 😉 a tu stale nikoho 😒 😒 😒

evitkamalicka
25. okt 2009

ahojky
ja budem vecerat az za hodinku, muzik bude robit vyprazany encian, super kaloricka bomba na veceru 😅

krpcek
25. okt 2009

ahojte. pretty zatial nepisala a ja ju nechcem otravovat, lebo viem ako to liezlo na nervy mne, ked mi stale niekto vypisoval. ona sa urcite ozve.

mimus, si pamatam, ked som bola na prechadzke s kamoskou a jej hovorila, ze UZ ma 3 tyzdne . . . a dnes ma pol roka. 😀 😀 😀 strasne to leti,

cipsinka
27. okt 2009

ufff,tak som domka po narocnom dni,zaucania 😅 😅 😅,moja hlavka ma boli to asi preto,lebo je nabita koopu informacii 😝 😝 😝 😝 ,ale na jednu vec som nezabudla na nasho dnesneho oslavenca 😵 😵 😵 😵 SABINKE prajem vsetucko najlepsie k jej prvym meninkam 😵 😵 😵

mimusa4
27. okt 2009

dnes má meniny sabinka? tak všetko najlepšieeee
a ja idem dať cicať môjmu cicavcovi 😵

cipsinka
27. okt 2009

mimus ano dnes je Sabiny

nelynka
27. okt 2009

ahojte

aj ja sa pripajam, Sabinke vela zdravicka a stasticka prajem..
aspon niekto nech ho ma ☹
ja uz nejako v to nase stastie moc neverim, uz len cakam kedy nam to setko spadne na hlavu hehe 😔

evitkamalicka
27. okt 2009

ahoj krasavicky

aj ja sa pripajam ku gratulacii a Adamko posiela Sabinke velku pusu 😵

berni
27. okt 2009

no jasan ze aj ja sa pripajam ku gratulacii, vsetko naj naj naj a hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krpcek
28. okt 2009

jeeeej dakujeme za gratulacie - sabca vam posiela cmuky. . . .

a novinka:

SMS od prettybaby (Sasky):
Ahoj, volam sa Radko. Na svet som prisiel vcera o 22:20 s mierami 3080g a 49cm. Rodicia su na mna moc pysni a moc ma lubia. 😵 😵 😵

mirip
28. okt 2009

pretty gratulujem, tak si sa dočkala aj ty 😉
krpcek gratulujeme aj my s Bianku Sabinke k meninám 🙂

krpcek
28. okt 2009

dakujeme mirip.

idem varit, pridem neskor.

kiwinka
28. okt 2009

krpcek,ty si rodila na Kramaroch sekciou vsak? Kto ti robil sekciu..?

evitkamalicka
28. okt 2009

jeeej pretynke gratulujeme

berni
28. okt 2009

gratulujem prettynke hlavne vela zdravicka... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip ja som nevedela, ze ty si uz po 😅 tak aj vam gratulujem a tiez prajem hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵 😵

mimusa4
28. okt 2009

tak už pretusik má radkaaa, gratulujemeeeee veľa zdravíčka 😵 😵 😵

cipsinka
28. okt 2009

Prttynka gratulujem 😵

nelynka
29. okt 2009

pretusik moj zlaty, gratulujem aj ja z celeho srdiecka...
hlavne nech ste zdravucky a pekne rastiete 😀

krasulka
30. okt 2009

jeeej Pretuliiik to je krasne, aky drobcek, konecne 😵 😵 😵 zelam vela vela vela zdravicka, lasky a hlavne spolocneho stastia, nech je bubacik stale iba vysmiaty 😵 cmuk som rada ze to mas tiez konecne za sebou a ze sa aj ty nevyspis haha 😀 😀 😀 tesim sa velmi aj na fotooooooooo

Mirip ahojky, tak ako sa mas po porode? co hovris na porod? A co mala? ako vam to ide spolu? zvykate si? 😵 😵 😵 😵

cipsy ako sa drzis haaa? si sa neozvala ze co a ako.

Tu nam leje baby uz celu noc lialo zas sa ani von nedostaneme kua este som aj kramy dostala takze uzas