Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
9. nov 2009

petul...uvidis sama..ja som bola na umelom po asi necelom pol roku..kazdy to berie inak a pre kazdeho je to rozne skoro..
bola si uz na nejakych vysetreniach a beries nejake lieky na zrovnanie hormonov? a taka otazka, mrchu mavas pravidelne?

krasulka
9. nov 2009

Cafte zeny 🙂

Mimusik maly je sladucky, naadherny a teda riadne podrastol, co mas v cicikoch tvaroch? 😵 😵 😵 Krasne licka ma a pusinku nadhernu cmuk cmuk cmuk 😵 😵 😵

A co ta to tak drzi kua kua? nemas zapaleny cicik? neboli ta? vsak ti mali vziat moc, a krv ci mas nejaky zapal v tele alebo co. Dufam ze ti bude uz lepsie 🙂

My v pohode, zuby ziadne aj ked priznaky su vsetky, a nespali sme uz...no ani neviem kolko sme sa uz nevyspali 😒

nelynka
10. nov 2009

ahokte

tak nam v noci zomrelo steniatko...presne sive ako larina co som si chcela strasne nechat...ma urve..
ostala uz len hnedka, taka ako deny tak budeme mat druheho medvedika doma..
co uz ☹

cukrik580
10. nov 2009

cafte baby...neflakala...len nebol cas...toooolko sa toho zmenilo...to je na straaaaaaaasne dlho...radse j vy sa mi pochvalte, ze co noveho... 😉 😉 😉

mimusa4
10. nov 2009

ahojteee..
nely hmm škoda, že zomrelo šteniatko, ale ako vravíš budeš mať hnedka macka..koľko vlastne bolo malých? len tie dve?
krasul.. díky dík..aj malý vás cmučká 😵 cicka není zapálená ani nič ma dole neštípe, nebolí ani len nepatrne, jedine čo mám tak buď spuchnuté uzliny al. mandle neviem, proste hlavu len odj..a vymeniť, ako to všetko začalo tak ma boleli po stranách na krku tie krčné svaly-či šlachy ani sama už neviem, ja som bola v tom, že ako kojím tak sa to natiahlo a že je to svalovka, len potom bolo horšie ako prišli teploty vtedy ma bolelo všetko na hlave aj kútik oka, ale to fakt..a sama som doma chcela som odbehnúť k obvodnej e nich mi pozrie do krku, ale malého brať nechcem, teraz všade je chrípka, ta ešte to mi treba, žeby bol on chorý..ale dnes mi je celkom fajn, dúfam, že nezakríknem 😅

mimusa4
10. nov 2009

cukrík tak len z rýchlika nám to vysvetli 😀

krasulka
10. nov 2009

Mimus tak dufam ze uz bude lepsie, veru to nezavidim chorbu pri malom babu ☹

Cukriiik davaj info 😎

NEly jooj to mi je velmi luto a nevies co sa mohlo stat ze umrelo? 😕

cipsinka
10. nov 2009

Ahojky,

tak my sme uz doma s IKEI,bolo super,pokupila som si drobnosticky typu sviecky a svietniky tak mi tu svieti cely byt 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 .

Mimuska tak len rychlucko sa zotav,nech ta nic neboli och joj 😒 😒 😒 😒 .

Nely chudatko malinke 😔 😔 😔 😔

nelynka
10. nov 2009

ahojte

cukrik tak sa pochval aspon okrajovo co a jak..

mimi, bolo ich 14 ale nechali sme dva..14 je vela a vsetko boli fenky, tak by sa strasne tazko udavali keby sme nechali viac..
rzi ma to strasne, velmi som plakala, ale....co uz ☹

krasul, udusilo sa pravdepodobne..asi ho Larina prilahla, lebo malo jazycek von z papulky..
strasne to bolo, take male nehybne 😔

krasulka
10. nov 2009

joj boze to je hrozne, chudatko fakt ☹ je mi to luto

petulienka21
10. nov 2009

nemala som pravidelne meskalo mi 5 aj viac,tak som brala lieky na vyrovnanie bolo vsetko v pohode mala som pravidelne na den presne a teraz mi meska 2tyz.beriem lieky na vyvolanie a stale nic,tehotna vraj niesom tak ja uz neviem co je so mnou ☹

nelynka
10. nov 2009

petul pokial mas rozhadzane hormony, ak som to spravne pochopila z predoslych prispevkov, tak treba brat lieky na zrovnanie hormonov nie na vyvolanie kramov..
a pokial ani tak nepojde, tak na laparku, mozes mat zrasty na vajecnikoch alebo pco

mimusa4
10. nov 2009

petul..tak ako vraví nelynka..
prišla som vás kuk ale dnes tu nevydržím som hotová, chcem spaaať..zajtra prídem majte sa žienky
nely a čo ste s nimi urobili? s tými ostatnými?? 😲 😲
cipsi krasul..tak snáď zajtra budem ok, už len tie moje uzliny nech odpuchnú..

cipsinka
11. nov 2009

ahojte dievcence,

ja som len teraz prisla z prace,tych 20 km,co mam pracu od domu som isla hodinu a pol 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😒 😒 😒 ,robia dialnicu tak zapchy su asi az do Bratislavy 😝 😝 😝 😝 .

Krasulik co si si vcera varila??Ja som si robila cestovinky s rajcinovou omackou,s bylinkami a hlavnou ingredienciou cesnamkom,bolo to mnamkovskeeee 😵 😵 😵 😵 aj drahy si dal a veru velice vychvaloval,ze taku dietu by aj on bez okolkov drzal 😝 😝 😝 😝 😝 .Dnes mam ovocko a zajtra si dam prazenicku so zeleninkou dnes mam na nu brutalnu chut 😝 😝 😝 😝 😝 .

Dnes ma drahusik meninky,tak ideme trosku pooslavovat pri dobrom filme a povedal,ze si objedname pizzu a budeme v posteli a pozerat film,och jo a to mam ovocny den 😒 😒 😒 😒 ,no ale ked uz ma tie meniny mozno sa obatujem 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 .

Mimusik dufam,ze ti je uz lepsie 🙂

evitkamalicka
11. nov 2009

ahoj kocky, co mate nove? ja nejako nestiham, dnes som dokoncila objednavku torticku na stuzkovu a zajtra ma caka dalsia narodeninova a popritom este moj eshop a Adamko no veru sranda

mimusa4
12. nov 2009

ahojte..
evit..takže torta za tortou? mňamky mňam aj ja by som si dala nejakú čokoládovúúúúú ☹ 😀
cipsi ešte sa trápim teploty už len semtam zvýšené, ale hlavne, že už nejde hore..ale uzliny mám pocit že sa zväčšujú a začína to už aj pod sánkou, mám pocit, že aj zub ma začal pobolievať, ma porazí, a ja som posera strašná..joooj
včera bol malý aj večer zlý, neviem či ho netrápila kolika, aj dnes kus vydumuje, som zvedavá čo bude večer, cez deň som sa snažila aj pospať, a včera som robila palacinky už som po nich taaak dlho túžila ešte dnes sme ich dojedali..a dnes som zjedla pol kiwi, uvidíme či to niečo urobí malému a keď nie tak si dám pozajtra celé, však počas tehu som ho žrala na kila, tak snáď si to mirko pamätá tú fajnú chuť 😅

a vy čo porábate?
krpcek malá už je ok?
krasul..no čo netrčí nejaký zub už malej?
cipsi a nel..asi makajú hmm..

ja sa na vás ešte potom mrknem 😉

evitkamalicka
12. nov 2009

mimus vcerajsi a dnesny vytvor, s tou prvou som sa zapojila aj do sutaze, tak mozte poslat hlas, ale musite byt zaregistrovane
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-ja...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/narod...

mimusa4
12. nov 2009

fíha evit..mňaaam peknéééé si šikula 😉 😀

evitkamalicka
12. nov 2009

dakujem za pochvalu

berni
13. nov 2009

Evitka klobúúúúúúúúúúúk doleeeeeeeeeeeeeee 😎 ty si teda riadna sikulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵
manzel musi byt na teba hrdy, aku sikovnicu ma doma 😵 😵 😵 😵 😵

krpcek
13. nov 2009

ahojte.

mimus uz sa ma mala lepsie, ale este musi brat antibiotika.

evitka sikulka - pekna torticka.. . . inak na tej stranke som nasla aj vytvory mojej tety 😀

cipsinka
14. nov 2009

ahojte jezibabky,

my mame pekny vikendik,drahusika mam doma tak sme trosku pobehali v jednom shoopingu,uz normalne vianoce v plnom prude 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 ,vsade vyzvanaju vianocne pesnicky,stromceky,kazdy kupuje darceky 😕 😕 😕 😕 ,uz iba sneh chyba 😀 😀 😀 😀 .

Mna akurat zlatik farbi lebo uz som zas mala vyrastence,ze hroza 🙄 🙄 🙄 ,strasne rychlo mi vlasy rastu.

Som rada,ze detickam je lepsie a aj mimuske.

Evit,torty peknucke 🙂

evitkamalicka
14. nov 2009

dakujem vsetkym za pochvaly

ako sa inac mate?

krpcek
14. nov 2009

dobruuuu.

to len aby ste vedeli, ze som tu bola, ale bolo uz neskoro, tak som sla spat. 😀 😀 😀

mimusa4
15. nov 2009

dobre krpcek 😉

cipsinka
15. nov 2009

ahojte,

my si nedelnujeme pri filmiku a boli sme na prechadzke v slovenskom obchode,tak mame zobar slovenskych drobnosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Krpcek 😀 😀 😀 😀 😀

krasulka
16. nov 2009

Ahojte zeny,

cerstve maminy ako to ide? co babetka? vsetko ok?

my zt sme sa riadne dlho nevyspali, malej idu naraz zuby dole, uz su riadne vidiet pocitam ze do dchochdni budu vonku uplne..ale trpi riadne chudatko moje a my s nou 😒

evitkamalicka
16. nov 2009

ahoj krasulik, tak ako?

krasulka
16. nov 2009

Ahoj Evit, aaa pohoda, ale uz sa tesim na Vianoce nech uz sme doma 😀 😀 😀 mala napreduje, uz sa aj sama postavi vsade o vsetko, z nicoho nic sa u nej akosi vsetko orzbehlo 😀 zlata je 🙂 a vy?

evitkamalicka
16. nov 2009

my sa mame super, snad sa coskoro zadari druhe....my uz tiez riadne vymyslame, najradsej by sa vsade rozbehol, ale este nema taku istotu tak furt pada na rit