• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
Jeeeej Eviiit mna porazi to sa vam teda zadarilo naadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: suuper, gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: parada, to ti kedy vyjde termin na august? :grinning: :grinning: zasa budes cez leto s bruchom,ale co vsak uz mas prax :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem este raz, nech vsetko prebieha ako ma :slight_smile: Tesim sa s tebou :dizzy_face:
2. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, prisla som vas pozdravit :wink:
2. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky :dizzy_face:

krasulik vychadza to okolo 14. augusta, ale uvidime co povie dr., lebo urcite budem mat planovanu sekciu takze to bude aj skor a ja mam narodeniny 2.8. tak budem mat pekny darcek
2. dec 2009 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avit gratulujem a zaroven ta obdivujem ja by som sa tak lahko nedala nahovorit na druhe :sweat_smile:
2. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit tam malo byt
ako sa ina mate babule?u nas je to take vselijake,drobec je nachladeny tak nespime uz 3 noc som nespala poslednu noc len 3 hodiny :unamused: maly len plakal a plakal uz som bola zufala dala som mu aj nurofen ale ren mi cely vyzvracal :confounded: Tak mi je luto Filipka ze ho tie zuby trapia ale ja neviem ako mu pomoct ked ani gel nezabera :pensive:
2. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pretty...aj ty si tu...daj foto mimiska ne? :dizzy_face:
2. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dici .-)
3. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

jeeeeeeeeej prettynka rada ta tu vidiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:,vitaj :wink:
4. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer sa praje :slight_smile:
4. dec 2009 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit,gratulation :wink: :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi dakujem....ako sa mas?
4. dec 2009 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa super,len ten cas neskutocne leti ale to preto,ze som non stop okrem nediel v praci tak na nieco je to dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: a vy??
4. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi my tiez super, chodime, behame, dnes sme si potykali s chodnikom tak ma taku super hrcu na cele
4. dec 2009 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,uf tak ja domka urobila som si narychlo vifonku lebo som hrozne hladna,zbehla som do tesca nakupit mikulasa uz je vsetko v okne prichystane :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: a uz len pockat na draheho,potom pojde na tri hodky do pracicky a hadam aj toho baileysa si dame :wink: :wink: :wink: :wink: .

A vy ako vikendujete,mikulasko chodil??
5. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

evitka gratulujeme. :wink: ja planujem takto o rok. :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

evitka gratulujem...ja planujem takto o 6 až 10 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....hehe.....ja planujem takto uz teraz :grinning:
7. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte posuvam :slight_smile: co mate nove? uz sa chystate na Vianoce? :sunglasses: :sunglasses: darceky pokupene?

a berniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii objav sa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Co noveho? my za necele dva tyzdne letime, hur ahura hura uz aby to bolooo
11. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

trosku nas posuniem,nech neupadneme do zahuby :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: .Som v praci ale mame relativny klud tak sa da :wink: :wink: .pa
12. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stale nikto :confused: :confused: :confused: :confused:

my mame dnes s drahym volno tak si ideme popozerat nejake vianocne darceky,tak sa idem dat do kopy a ideme zatiiiiiiiiiiiiiim :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..heh...zas je hore... :dizzy_face:
13. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak opat .-)aspon nachvilku,.)
15. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretty ahojky....posli nejaku fotecku maleho
15. dec 2009 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj evit:slight_smile:ok
15. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa inac mate?
15. dec 2009 o 11:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli mail pre istotu. Inak celkom fajn :slight_smile: dnes mame 7 tyzdnov, malinky rastie, aj ked je stale krpatucky.-)
15. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem do IP
15. dec 2009 o 11:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj aj ja uz chcem take male babenko :dizzy_face:
15. dec 2009 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok