• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
Ahojky devcata
23. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krasne Vianoce v kruhu milovanych prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte prajem všetkým Šťastné a veselé Vianoce, a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa darčekov a k tomu množstvo lásky :grinning:
24. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky veseleho silvestra a vsetko dobre v roku 2010!!!!! :wink: :slight_smile:
31. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pripajam sa :wink:
31. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky aj my vam prajeme vsetko dobre do Noveho roku
31. dec 2009 o 15:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,tak ráda se k vám přidávám.Je mi 21 a s manželem jsme se při poslední MS v říjnu rozhodli,že se pokusíme o miminko :slight_smile:
1. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nepiste tolko, ved to nestiham citat. :grinning:
3. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre krpcek uz sa skludnime :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čauky děfčata, budu ráda mohu-li se přidat :slight_smile: :wink: je mi jednadvacet a snažíme se s manžou druhý měsíc o první miminko.. :slight_smile: dneska jsem 23DC, takže už se to pomaličku blíží.. :slight_smile: a co vy, jak jste na tom? nějak se mi nechce těch 354 stránek dočítat :P :D
4. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte krasavice,

my tu v IRL mame sneznu katastrofu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: .Z roboty nas pustili o dve hodiny skor kvoli snehu :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,po ceste domov poodstavovane pri ceste autobusy,auta a cestovala som nieco cez dve hodiny :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ,ale chvalabozku,ze som vobec docestovala zastavku pred mojou zastavkou zastavil a povedal,ze dalej nepokracuje,ze su zapchy a,ze sa stoji len na jednom mieste,ze maju vsetci vystupit :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,chvala Panu BOhu,ze to bolo uz nedaleko mojho domu inak neviem co by som robila :confused: :confused: :confused: :confused: A co bude zajtra absolutne netusim,ci vobec nieco pojde ci ako sa vobec dostanem do prace a z prace ani nehovorim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .A este aby ste si nahodou nemysleli,ze irlancikovia poznaju zimne gumy to ani nahodou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,takze to tak aj vyzera :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....my sme sa dnes boli s malym prvy raz sankovat, som si myslela ze bude plakat bo on sa vsetkeho noveho boji, ale velmi sa mu pacilo
6. jan 2010 o 17:57  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Evit to je super,ze sa mu pacilo muselo to byt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa tesil a smial nahlas
6. jan 2010 o 17:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit takže aj ja sa budem s mojím vytešovať? ešte si to neviem predstaviť ale teším sa..a ako sa ti darí s bábom v brušku?
cipsi ci pána, gumy nemajú? a potom sú zaskočení že čo to? :grinning: a ako si došla dnes, napíš... :wink:

juj a Pf 2010 dievčence :grinning:
7. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimus inac sa mam dobre, dnes som bola v poradni, babatko pekne podrastlo, foto v albume
7. jan 2010 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit tehu je asi to najkrajšie, ako aj potom, len je to už o inom :wink:
7. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,

mimuska dakujem za opytanie,dnes to bola pohodicka kedze vela ludi bolo domka,tak boli prazdne autobu.len trosku meskali ale to je zanedbatelne :wink: :wink: :wink: :wink: oproti vcerajsku :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Mimuska maly je prekrasny a straaasne podrastol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Evit aj vy krasne rastiete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi už si tuuu ja že či nebudeš niekde v závejoch :grinning: :grinning: ale dobro došli :grinning:
7. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,

hlasim sa z prace :wink: :wink: ,o hodku koncime :slight_smile: :slight_smile: .

Mimus no nastastie som vcera prisla dost rychlo,takze zaveje sa nekonali,mozno na buduci tyzden :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..tam všetkym v tejto teme želam vela zdravia,štastia....a aby ten rok 2010 bol lepsi nez ten predosli... :dizzy_face:

a hlavne želamn fazulky do bruska :slight_smile:
10. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky uz skor som vam pisala ze mi meska a ze brala som tabletky na vyvolanie a stale nic a predstavte si cakame babo,ja testom neverim robila som a mne ukazal ze nie som po 10 dnoch,ked mi meskala.
10. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajoj petulienka..mozno si otehotnela neskor..to zn. ze test ti to este nevedel ukazat..kjed si este nebola tehotna... :wink: a inac gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsetko dobre do noveho roku prajeme aj my s Raduškom:slight_smile:
11. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: posuvam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2010 o 00:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja skusim.-)
15. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooooo
15. jan 2010 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petulienka, blahozelam:slight_smile: To je super:slight_smile:
15. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:,

ako sa mate??Kooonecne tu mame piatocek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zajtra sa bude len oddychovat :slight_smile:
15. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok