• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
kazdy pes je do bytu len pokial su to velke plemena je s nimi treba hodne ale hodne behat a vychadzkovat...
a najlepsie ich nosit na cvicak aby mali nejaku cinnost a je to OK..
nasa bola pol roka s nami v byte a bola uplne vpohode..a to sme chodili vonku raz zacas na dlhsie, pretoze sa hrozne vsetkeho bala, a zije, teraz je cez den na dvore a v noci chrapu s nami v posteli :grinning: :grinning:

aj u nas krasne zase nasnezilo, das 15cm snehu zase, fuka jak odusu jak keby vesali :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby.....tak ako?
28. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tak dnes je tu fakt hnusně! Jela jsem z Prahy dom a takové šílené sněhové jazyky na silnici. Jela jsem 60 a klouzala jsem jak na klouzačce :angry: Jinak teď se tu rozsněžilo a fouká otravnej vítr... no je kráásná zima :slight_smile:

Pes = přítel člověka a tam kde je člověj, je i pes.... Naše by na zahradě nevydržela...
28. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bjoucik ako si vychovas tak mas.. :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo to je pravda :slight_smile: ale my vychováváme tři.. přítel neřeší, táta rozmazluje no a na koho zbejvá to nejhorší?? No na mě.. pak jsem já ta zlá panička :angry:
28. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje, u nas obe dve vychovavam sama, manzel jim da nazrat zahraje si s nima, ale nema absolutne autoritu u nich..ale to je dobre, pes ma mit jedneho panicka a dost..
pes neni povinnost, pes je radost ...
28. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo to jo, ale ona poslouchá toho, kdo s ní jde ven... což je dobře když potřebuju aby mi jí naši pohlídali a jde s ní ven máma... ikdyž jí pěkně vláčí na vodítku za sebou... trochu komedie..
28. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to je husty..
ale tak to ma byt..pana ma mit jednoho ale ostatne ma poslouchat..
hehe...
manzela poslouchaj akurat kdyz jim rekne "na" a vola na ne a "sedni" :grinning:
28. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: tak to míšu poslechne ale ze mě má respekt...
28. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...aj u nas je krasne nasnezene, ale ja by som uz brala radsej jar, alebo este lepsie leto :wink:
28. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaro stačí.. léto je moc teplý.. já ráda nosím jen kalhoty a mikču... :wink:

Holky loučím se s vámi a jdu na kutě.. tak zítra :slight_smile:
28. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule...kde ste ?
29. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj sisi :slight_smile: tady nikdo není??? já dnes byla na podpisu smlouvy v práci a doteď jsem hledala jak se dostanu v pondělí do Brna.. je to docela těžký... nakonec jedu student agency a doufám že to budu stíhat a že se někde v Brně neztratim :slight_smile:

A jak je dnes???
29. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hej holky... kde jsteeeeeeeee..... :confounded: To jste všichni odpadli nebo co???!!

já už mám zbaleno do Brna a děsně se mi tam nechce.... :frowning2: Neni odsud někdo z Brna???
30. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zenuse, tak sa hlasim, som doma z prace, ale idem do hajan, rano pridem..snad sa tu niekto ukaze
31. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby....je to tu akesi mrtve? kde su vsetky?
1. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holčiny,
tak jsem přijela z Brna a bylo to tam fakt super. Na hotelu jsem byla jen já a 2 kluci a druhý den nám bylo taak špatně že už nebudu nikdy pít :grinning:
A taky jsem upsaná, za 2 dny popsat skoro půl bloku A4 je opravdu moc :confounded:
A co vy jak se daří?? Co práce?? Zítra jdu poprvé do své práce tak jsem zvědavá...
3. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kde je kdo.... tohle je sakra mrtvý...
5. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj bjoucik......tak super ze si prisla taka spokojna :slight_smile: ......tu uz to je uplne mrtve :frowning2: , neviem kde su vsetky
6. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sisi tak aspoň ty :slight_smile: jj jsem spokojená až mooc :grinning: a v práci se mi (zatim) taky moc líbí,všichni tak jsou v poho... a co ty jak je??
7. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bjoucik....uz sme ostali tusim len my dve :slight_smile: ...........tak to je super, ze sa ti v novej praci lubi......ja sa mam celkom fajn, nemam nic nove :wink:
7. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisi tak to já mám novinek :grinning: tak snad sem někdo taky přijde :frowning2:
9. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bjoucik.....povypravaj novinky......snad pride
10. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak ta hlavní je žemám super práci, se super lidma, druhá je že mám nový účes :slight_smile: další jsou drobotinky....
11. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
no hanba, ked tu ja niesom tak sem nikto ani nepachne..
inak sory ze som tak narychle odisla bez rozlucky ale skapal mi PC, bol v oprave do vcera a dneska sa morim od rana s tahanim instalaciek do neho bo mi menili cely HDD takze som prisla uuuuuplne o vsetko..
takze radost nad radost
19. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky babizne :slight_smile:
19. feb 2010 o 11:16  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo kde ste ktooo :grinning:
21. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby....kde ste vsetky?
22. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ja tu chodím na ko na síce ale len velmi málo prispievam a to som bola v tejto téme strááááááááááááááášne dávno
22. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo zeny zijete?
3. mar 2010 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok