Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
25. mar 2010

babulky ste zlate,ze ste na nas mysleli ale minuly tyzden v stredu v noci sme o mimco prisli ☹ ☹ ☹ ,teraz sme na SVK na uz to mam v hlavicke trosku ukludnene,je tu krasne tak slniecko pomaha 😵 😵 😵 Teraz v utorok som bola u mojej dokyni a povedala,ze vsetko je OK,ze ak chceme mimco kludne sa mozme o mesiac zacat snazit,ale teraz chceme trosku pockat 🙂

Ja som uplne zabudla,ze som vam sem nenapisala iba no novembroviek ale bol to aj pre nas sok,tak sa na mna nehnevajte prosiiim...

evitkamalicka
26. mar 2010

cipsi to ma mrzi ☹

cipsinka
26. mar 2010

evit uz je to celkom OK,vsetko uz je to vyse tyzdna tak smutok slabne trosku,no ale aj tak,ale dokyna mi povedala,ze som sa krasne sama vycistila,ze je az sama prekvapena,ze vsetko je OK,tak ma upokojila trosku 🙂 🙂 🙂 🙂 Mne sa to tiez hned nezdalo tu stredu,znepokojovalo ma ta bolest bruska a to spinenie bolo dost silne.V stredu v noci ma chytili hrozne bolesti a zacala som krvacat a uz som vedela,ze je zle tak sme leteli do porodnice na pohotovst a tam to prislo...,ale uz sa citim OK a snad babatko pride mozno skor ako je povodne planovane,ze na jar teraz si este budeme davat chvilku pozor ale potom to uz nechame na prirodu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
26. mar 2010

a este som velmi rada,ze v tej velkej euforii sme to nepovedali rodine lebo teraz by sa mi to vysvetlovat vsetkym asi nemala silu...A aj toto bolo ponaucenie,ze az kym nebudem mat od mojej dokyni potvrdene,ze je vsetko OK tak okrem draheho to urcite nikomu nepoviem,lebo na MK som to nevydrzala nepovedat ale uz budem trpezlivejsia 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐

dicinka1
26. mar 2010

cipsi..mrzi ma to,ze to tak dopadlo,viem si predstavit ako ste sa tesili 😵 a nakoniec toto 😠 ☹

cipsinka
26. mar 2010

dici ano tesili sme sa velmi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale na buduce to urcite vyjde 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
30. mar 2010

☹ snad čoskoro to zas vyjde.. 😉

nelynka
8. apr 2010

ahojte, dlho som tu nebola, este sem dakto chodi? ako sa mate?

berni
9. apr 2010

ahojte dievcence... ako sa mavate, nic o Vas neviem...

sisi8881
9. apr 2010

nelynka ahoooj.....ani ja som tu dlho nebola ako sa mas?

berni
13. apr 2010

asi uz tu nikto nechodi :(
kto vie ako sa ma krpcek, pretty, nelus o tebe tiez nic neviem :(

bjoucik.15
14. apr 2010

🙂 Ahoooj holčiny, taky jsem tu dlouho nebyla... jak pak je a jak to jde??? 🙂

čipi: je to hrozné, tohle nepřeju nikomu, ale jsi statečná a silná že si to takhle vydržela 🙂

Vůbec nevím kdoo tu co psal, píšu z práce a nemám jaksi tolik času abych si to všechno četla...

bjoucik.15
14. apr 2010

aha tak jsem si to četla....
No je na čase to tedy trochu rozhejbat nemyslíte???? 🙂

sisi8881
15. apr 2010

bjoucik ahoooooj....................ako sa mas? dlho sme tu neboli

bjoucik.15
16. apr 2010

sisi: no jde to, mám práci, teď se stěhujeme do prahy s přítelem. Asi na týden jsme se rozešli, tak jdeme do nového prostředí začít od začátku.... Dneska mi tedy dobře není. Nevím proč ale mám nějaké střevní potíže :(( tak ležím.
No a jak se máš ty??

sisi8881
19. apr 2010

bjoucik.....chodim do prace, s priatelom vsetko v poriadku, inak nic take.
Uz si zdrava?

prettybaby
23. apr 2010

ahojte kocky, ozyva sa stary inventar 🙂 mnohe ma tu asi nepoznate, no najdu sa tu aj kamosky z cias minulych ,-)

evitkamalicka
23. apr 2010

ahoooooooooj

prettybaby
24. apr 2010

no sevas evitka .-)

dicinka1
26. apr 2010

pretty ahojky.. 😵

evitkamalicka
26. apr 2010

ahojte 🙂

nelynka
26. apr 2010

no cafte zenuse..

pretusik som rada ze ta tu opet vidim 🙂))

bernus mam sa dobre, teda vramci moznosti, ale to vies 😀

mirettim
26. apr 2010

ahojte...jeej vy uz vsetky mate babatka 🙂
neviem ci sa mozem pridat...zatial sa neviem kam pridruzit..lebo vsade su uz kazdy pozna. Ale tato tema ze aj pre snazilky a do 25 r. to by aj sedelo 🙂

prettybaby
27. apr 2010

ahoj diciii .-) nelus moj cauko .-)
no sem tam sem kuknem , lebo pri malom uz nemam na nic cas, ten ked bude behat, bude riadny huncut.-)
ahoj mirett - 🙂

evitkamalicka
27. apr 2010

baby mali by ste chodit troska castejsie

prettybaby
27. apr 2010

no mirett - co sme sem teraz prispeli, tak my sme tu vlastne tuto temu kedysi drzali nad vodou 🙂 sme taky stary inventar 🙂 ja osobne, uz daaavno 25 nemam, mala som vo feb,27 .-( och starnem .-)

evitkamalicka
27. apr 2010

ani ja uz davno nemam 25, v auguste budem mat 28 - stara rachetla som 😀

prettybaby
27. apr 2010

evit, ja tiez .-) ale kukaj, az teraz vidime ako to leti, ved sme sem chodili ked sme do temy zapadli aj nazvom .)

evitkamalicka
27. apr 2010

no ani mi nehovor, vsak Adamko uz bude mat 1.10. 2 roky a to uz aj druhe bude porodene

mirettim
27. apr 2010

ahojte...hej to viem, ze tema bola zalozena uz davnejsie...ale je to super, ze ste sa tu pakto nasli a vlastne uz dlhsie si medzi sebou viete poradit, alebo len tak pokecat.. 🙂
mimochodom vsetky mate krasnuckych drobcekov 🙂
ked ste mozno zalozili tuto temu, tak ste boli tam, kde som teraz ja.. 🙂 ja sa uz tesim, ked budem tam kde ste teraz vy...mate deticky vo veku kedy su najzlatsie...