Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukruska1920
12. máj 2010

evit...sak my uz sme stare konikarky 😀

riana... hej...sa mi zda ze to ide nejak rychlejsie ako na zaciatku 😉

evitkamalicka
12. máj 2010

cukrus veru zasluzile 😀 😀 😀

riana12
12. máj 2010

babulky a vy ste sem kedy zacali pisat, do tejto temy, ked sa smiem spytat... 🙂

evitkamalicka
12. máj 2010

ach ja ani neviem

evitkamalicka
12. máj 2010

ale este ked som otehotnela s Adamkom tak nejako

riana12
12. máj 2010

evit, veru... 😉 😉 😉

cukruska1920
12. máj 2010

juuuj...to bolo veeeelmi daaavno... asi ´2-3 roky dozadu

riana12
12. máj 2010

no tak to dost 🙂

cukruska1920
12. máj 2010

to hej...a predtym som chodila do mojasvadba...ja som zavislacka a teraz s pokazenym notebookom je to horor

riana12
12. máj 2010

ja na MS ani nemam co velmi pisat... len troska mrknem... zacnem tam viac chodit, ked sa prilezitost naskytne...
cukrus, jeej, novu foto mas? 😵 ja mam tiez taky nemastny-neslany NB... ale asi by sa mi patrilo len troska v "hlavicke" upratat a snad bude aspon pojazdnejsi nez je teraz... a ked sa bude dat, v zime si chcem kupit novy a mensi 🙂

nelynka
14. máj 2010

no ahojte zenuse.. vidim ze sa temicka opet ako tak rozbieha..
vitam nove tvaricky (aj tie stare co uz poznam 😀 😀 )

mirett ja som skoro od zaciatku zalozenia v tejto teme a som aj za tie roky stale tam kde sa nchadzas ty, takze neboj.. 😀 😀
ja myslim ze na tej urovni este pooooriadne dlho ostanem az sa z nej vobec niekam dostanem 😀 😀 😀

ria, zase menis stredisko posobnosti? 🙂 🙂

riana12
14. máj 2010

nely, ja len hladam niekoho na pokec 😀 vsak vsade je takeeee tichooo 🙄

nelynka
14. máj 2010

to verim... ale mna uz celkom aj tie pokece presli, teba este nie? 😀 😀

riana12
14. máj 2010

nely, ale ked niekedy to aj clovek potrebuje... 😒

nelynka
14. máj 2010

rius to ani, ale ja uz radsej pomlcim.. pride mi ze velakrat sa tu debaty tocia stale o tom istom..

riana12
15. máj 2010

😒

bjoucik.15
15. máj 2010

Ahoooj všem

Vítám nové, zdravím staré 🙂) Jak je baby?

Nely jak jako přešli? Kdyby to tady žilo, tak tě to snad bavit bude 😒

Sisi ty sem taky už moc nechodíš. Jinak dobře mi bylo a opět není. Je to zajímavé. MS se mi zpozdila o asi 65dní 😖 je mi stále špatně, mám střevní chřipky, teploty, chutě a nechutě... už nevím co si o tom myslet ☹ K dr se bojím jít - nemám ráda injekce a to se bez ni neobejde na vyvolávačku...

mirettim
16. máj 2010

ahojte baby...to je hrozne pocasie.. ☹
nechce sa mi do nicoho pustat...ani len do mojich oblubenych veci...hm...no..ako sa mate? co mate nove?
nelynka...preco si myslis ze dlho ostanes v tejto urovni??? necitaka som velmi vase prispevky zo zaciatku nemy..neviem co sa dialo.
riana...ja tiez potrebujem obcas vypnut a pokecat... 🙂 🙂

bjoucik.15
16. máj 2010

Ahoj mirettim,
počasí je fakt na nic, ani mě se nechce nic dělat. Oběd dělá přítel, uklizeno tady tak nějak je a prádlo pere pračka - takže nic dělat ani nebudu 🙂 Příspěvky jsem sice četla, ale moc chytrá z toho nejsem 🙂
No a jak je jinak??

riana12
16. máj 2010

ahojte 🙂

mire, tiez som z toho pocasia taka nijaka... cely den prsi, fuka, to je akurat tak na spanie dobre... 😝

sisi8881
17. máj 2010

bjoucik.......noo uz sem velmi nechodim, len tak obcas mrknem a to je vsetko, u mna tiez nic nove take. a z coho mas stale tie potiaze?

bjoucik.15
17. máj 2010

sisi to kdybych věděla :( Dělala jsem si testy. První v pátek ten byl s dušíkem, a druhý v neděli a ten byl negativní 😖 Přikláním se spíše ke střevní chřipce, která trvá už asi měsíc 😒 Uvidíme co z toho bude...

sisi8881
17. máj 2010

bjoucik....mala si na teste //?....nakoniec si mozno tehu, skus este jeden test, mrska stale meska?

lilkam
17. máj 2010

Ahojte dievcata. Uz som raz pisala,ale asi sa to niekde stratilo....chcela by som Vas poprosit o radu alebo vas nazor na moj problem. Poslednu ms som mala 1.4.2010 a na 2 tyzden meskania som si urobila testy a boli negat. potom som isla k dr. a ta mi robila usg a povedala, ze nic nevidi, ze asi coskoro dostanem ms a pichla mi vyvolavacku agolutin. Uz presiel tyzden a astale nic. Myslite ze mozem byt tehu aj napriek testom a usg?? mam nepravidelnu ms a preto si myslim, ze som ovulaciu mohla mat az niekedy okolo 20 dna cyklu, ze este by nic nemuselo byt vidno ked osm bola u dr., ci je to blbost?? prosim poradte

sisi8881
17. máj 2010

lilkam....skus si spravit este jeden test

lilkam
17. máj 2010

dakujem, tak ja skusim....

sisi8881
17. máj 2010

daj vediet, drzim palce aby si si nasla //

lilkam
17. máj 2010

dakujem si zlata,okik napisem ked si urobim🙂

sisi8881
17. máj 2010

lilkam..... 🙂

bjoucik.15
17. máj 2010

sisi: no já si dělala už dva testy.. na tom prvním ty // byly až tak za 10 min ale jen takový duch a na to m prvním ty // byly asi po minutě ale jen na cca 10 vteřin.. tak já nevím... dneska jsem začala špinit ale ms nikde... nevím jestli mám volat dr nebo ne...

lilkam: udělej si test a uvidíš... myslím že máš to samé co já.. já mám ms strašně nepravidelnou někdy si myslím že ovu ani nemám 🙂 U dr jsem byla na konci března a nic neviděl, ale od té doby nic žádná ms.... úplně se bojím k němu jít,abych nedostala vynadáno že jdu pozdě 😒