• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@dadqa86 a nie je clostyl na podporu ovulacie? :confused:
17. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 jasne, uz som v obraze, dakujem :grinning:

@riana12 ja mam toez taky pocit ze ho baby brali koli ovulke, nie koli udrzaniu, na udrzanie davaju vecsinou utrogestan alebo duphaston
17. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez nazoru, ze na udrzanie j utrogestan alebo dufik...
17. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 :Je aj na podporu ovulacie,ale aj na to aby mi to udrzalo plod citala som otom a dokonca mi to povedal aj doktor...duphaston mi nepomohol apsolutne nic to su asi najhorsie tabletky ake som kedy brala..... a utrogestan som nebrala
17. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 hlavne aby pomohl, nech je na co je..budeme drzat palceky :wink:
17. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Dakujem ja dufam ze mi to pomoze :unamused:
17. jún 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ked budes verit pomoze..neboj nic :grinning:
17. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : :grinning: uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky.. ako ste sa vyspali.. ja konecne po 4dnoch tak jak som potrebovala :grinning:

@dadqa86 urcite, neboj nic..ani sa nenazdas a budes drzat drobca v naruci.. to mi ver..
18. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Sa normalne tesim ako blcha :grinning:
18. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 len sa netes prilis, este to moze byt dlha cesta..ale pre mna je uz coskoro aj za dva roky :grinning: :grinning: :grinning:
co neni tak daleko, to prejde raz dva..

a zvycajne ked sa na nieco velmi tesime, tak to neprichadza a nevychadza
18. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len vás pozdravim, bo píšem z mobilu, normálny net nám nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :sak prave :unamused:
18. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ahoj.. jak to ze vam nejde? a to vas neobmedzuje v praci, ked mate net odpojeny?

@dadqa86 ale neboj nic, vsetko dopadne tak ako ma..
ked bude mat drobec prist tak pride.. ako moja kamaratka..strasne chcela dieta (ani neviem preco, kedze vzdy vyhlasovala ze deti nikdy mat nebude a ani nechce, ale budiz) a dieta nikde nic.. otehotnela a hned potratila.. zase otehotnela a zase potratila.. prisli jej na to ze ma problem so stitnou zlazou, brala lieky.. lieky jej dosli, na kontrolu nesla, zacala chodit do skoly, a zrazu, s chlapom spala len jeden krat a uz je v 10tt a ani to necakala, uplne to vypustila z hlavy :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Mnoo pekne :grinning: a nepoznas recept nato aby som sa nebala a nestresovala? :grinning: :sweat_smile:
18. jún 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 najdi si nieco co ta bude bavit a pre co budes zit.. trebars niekam chodit cvicit, zacat skolu, kurz.. proste nieco co ti bude zaberat volny cas a budes na to plne sustredena.. a ono to pride..
18. jún 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Skolu tazko tu som uz skoncila :grinning: a zacat nechcem dalsiu :grinning: a chodit jedine sa niekam prejst :unamused:
18. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky , mám 30ks ovu testů - zelené wondfo + 5těhu testů. 340,- i s poštovným, kdybyste některá chtěla. Kdyžtak písněte do IP
Díky a omlouvám se za vpád
18. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 tak uz neviem.. co nejaky pes, bicykel..korcule...cvicenie..vysivanie......strikovanie.. :grinning: :grinning: :grinning:
prechadzky nie su efektivne, pri tych furt premyslas..
18. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Skor prechadzky alebo sa budem doma napchavat pred telkou loool :grinning:
18. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 no, ked ti to pomaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : oki vas opustim na chvilku idem vonku s manzelom vecer dojdem este kuknut tak sa drzkajte :slight_smile: :wink:
18. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka obmedzuje a strasne... cely den sme skoro nemali do coho zapichnut... co sme mohli, vybavili sme cez telefon a fax... lenze to len minimum veci sa tak da... :unamused:
18. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ved preto sa pytam, to je taka nuda potom ze?
aj ja sa budem nudit sobotu nedelu v robotke ak sa zazrak nejaky nestane
18. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no nenormalna nuda... clovek ma chut pracovat a neda sa... este sa nervujes, ze to nevedia opravit... :rolling_eyes:
18. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 heheh... nezavidim.. ale aspon ra ste si urobili lazo plazo :grinning: :grinning: :grinning:
sa divim ze vas nepustili skorej domov, ked robotka "nebola"
18. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no dneska o tretej to spojazdnili, takze uz sa "utiect" nedalo :sweat_smile:
18. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 noo tak to uz nista ked o stvrtej ci taak nejak koncite :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no jo, v piatok o svrtej... to sa uz vela vymysliet neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok