• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@riana12 : spíš se máš, že nemusíš vařit. Vaření mě baví, ale mnohdy už nevím co mám udělat na jídlo, takže jen bloumám internetem a vybírám z receptů.
22. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i no ja to zase vidim tak, ze je to na moju skodu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pridem z prace a uz ma mama navarene...
ale kolkokrat mi mama pocas dna zatelefonuje, ake suroviny su doma a co z toho by sa dalo navarit... ja sa k vareniu dostanem tak raz za tyzden - dva :rolling_eyes:
22. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 celkom vphode, len sa drbkam s fotkami, musim prehodit fotmat a zmensit a trosku asi aj upravit ked na to pridem ako to urobim.. milion programov a v kazdom viem len jednu vec urobit :slight_smile:)))

@a_n_d_u_l_i kurcu s masem jsme meli taky vcera na veceri.. a dneska budou hranolky a jeste nevim co k tomu :grinning:
22. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i a odkud jsi presne?
22. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12: tak to já vařím 2x denně, mám strašně žravýho chlapa :zipper_mouth:

nelynka: Jsem z Brna.
22. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i bud rada, ze ti tak zere.. a vypada na to aspon? :grinning:
tomu mimu furt aby jenom hranolky a rizky padali z nebe a ma furt ledva 60 kilo :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka: no na 196 cm má 83 kilo, ale je hubenej, chodíme vedle sebe jak dlouhý a široká:D
22. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i t y a siroka?? na ty foto teda nevypadas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ta muj ma 170cm a 60kilo takze je vyhublej na kost..tedkom jak jsme byli doma tak kazdy mu jen ze zhubnul strasne a on nevi pribrat.. ale to je jeho blbost, protoze kdyby me poslouchal a minimalne kazdou druhou cigaretu nahradil jidlem a zajed to, tak by pribral..
22. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka: tak on se mnou strašně přibral (16kg). Z domu byl zvyklej na samý zdravý jídla, takže sem začínala lehce, doma mu dělali těsnovinové saláty ( takže jsem je dělala taky, ale trošku jsem je vylepšila, nákrájíš zeleninu /paprika+rajče na kousky + nakrájíš hermelín na kousky a potom k tomu přihodíš ty teplé těstoviny, zamícháš a ten hermelín se pěkně rozteče, potom stačí už jen zalít olivovým olejem a dosolit. Začínali sme lehce, ale tedka se mu už ani z těžšího jídla neudělá zle. To mi jeho matka nemůže odpustit, protože jejich rodina se vždy prezentovala zdravým životním stylem a olivovým olejem a já vařím na sádle:D
22. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i tohle nesnasim..jako jo, zdravi jidla budiz, ale ne porad.. co je spatnyho na takovym dobrym rizku proboha?? :grinning: :grinning: :grinning:
ja treba testoviny moc nemusim a nikdo by me nedonutil jist.. a testovinovy salaty, z tech se mi zveda zaludek, kdyz to vidim.. :slight_smile:
22. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i a ked by si na obed navarila dvojite mnozstvo? usetrila by si hodne...
.

@nelynka no ja som tiez nesalatovy typ, ale je jeden, co zjem... hlavne v lete to robievaju tam, kam chodime na obed a raz som to pokusne robila aj ja... ale inac by som asi salat nejaky iny do seba nedala... :sweat_smile:

no mama uz stihla doobeda vysetrit, co na veceru - takze vysledok mojho premyslania - vysmazany syr s hranolkami :grinning: ale dlho sme to nemali :slight_smile:
22. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ja jediny co zjem salat, tak jeklasika zeleninovy (ladovy slat, uhorky, paradajky, paprika, trosinku cibulky, eidam na kocky) s kuracim mesom grilovanym a zaliaty horcicovim dresingom
22. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ten "moj" salat - uhorky, paprika, kukurica, vrtulkove cestoviny a zaliat to dresingom z majonezy a kyslej smotany...
22. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 tak mne by tam nesedeli tie cestovyny a ten dresing inak mahe buc :grinning:
22. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no mne to sedi... chuti mi to :slight_smile: ten kvazi dresing mi pripomina oblozene bagety :grinning:
22. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 oblozene spagety??????
22. jún 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lidi by hlavně neměli jíst jako králíci :grinning: Byla jsem na pojišťovně a vyhodili mě s tím, že není úřední den, neveděla jsem, že i pojišťovny mají úřední dny :unamused:
22. jún 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i nektery pojistovny maj uredny dny.. jen zalezi na tom ktera..
22. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka: jj, ale já jsem tam byla zvyklá chodit kdykoliv a najednou toto :grinning:
22. jún 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i to jako zmenili uredny hodiny nebo jak?? to je ale divnyyyy :unamused:
22. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : no vždycky tam byli kdykoliv jsem přišla a oni najednou zavedli pouze úřední dny
22. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i to je dobrá krávovnina teda..
22. jún 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : a co jinak děláš? studuješ, pracuješ?
22. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i jinak pracuji a ty?
22. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka: no teďka mě vzali na vysokou, ale nevím nevím dlouhé trvání to asi mít nebude :grinning:
22. jún 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i a pritel pracuje? kolik mu je az to neni tajný?
22. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podniká a studuje 23....jasně že to není tajný
22. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i tak oba studenti xixi.. :grinning:
a bydlite sami?
ty jo. na to ze mu je 23 tak brzo chce mimco? to je dobryy :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka BAGETY :wink:
22. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka: no tak jeho k tomu dohání tak trochu zdravotní důvody .............
22. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok