Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : spíš se máš, že nemusíš vařit. Vaření mě baví, ale mnohdy už nevím co mám udělat na jídlo, takže jen bloumám internetem a vybírám z receptů.

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i no ja to zase vidim tak, ze je to na moju skodu... 😝 pridem z prace a uz ma mama navarene...
ale kolkokrat mi mama pocas dna zatelefonuje, ake suroviny su doma a co z toho by sa dalo navarit... ja sa k vareniu dostanem tak raz za tyzden - dva 🙄

nelynka
22. jún 2010

@riana12 celkom vphode, len sa drbkam s fotkami, musim prehodit fotmat a zmensit a trosku asi aj upravit ked na to pridem ako to urobim.. milion programov a v kazdom viem len jednu vec urobit 🙂)))

@a_n_d_u_l_i kurcu s masem jsme meli taky vcera na veceri.. a dneska budou hranolky a jeste nevim co k tomu 😀

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i a odkud jsi presne?

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12: tak to já vařím 2x denně, mám strašně žravýho chlapa 🤐

nelynka: Jsem z Brna.

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i bud rada, ze ti tak zere.. a vypada na to aspon? 😀
tomu mimu furt aby jenom hranolky a rizky padali z nebe a ma furt ledva 60 kilo 😀 😀 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no na 196 cm má 83 kilo, ale je hubenej, chodíme vedle sebe jak dlouhý a široká:D

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i t y a siroka?? na ty foto teda nevypadas 😀 😀 😀 😀
ta muj ma 170cm a 60kilo takze je vyhublej na kost..tedkom jak jsme byli doma tak kazdy mu jen ze zhubnul strasne a on nevi pribrat.. ale to je jeho blbost, protoze kdyby me poslouchal a minimalne kazdou druhou cigaretu nahradil jidlem a zajed to, tak by pribral..

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: tak on se mnou strašně přibral (16kg). Z domu byl zvyklej na samý zdravý jídla, takže sem začínala lehce, doma mu dělali těsnovinové saláty ( takže jsem je dělala taky, ale trošku jsem je vylepšila, nákrájíš zeleninu /paprika+rajče na kousky + nakrájíš hermelín na kousky a potom k tomu přihodíš ty teplé těstoviny, zamícháš a ten hermelín se pěkně rozteče, potom stačí už jen zalít olivovým olejem a dosolit. Začínali sme lehce, ale tedka se mu už ani z těžšího jídla neudělá zle. To mi jeho matka nemůže odpustit, protože jejich rodina se vždy prezentovala zdravým životním stylem a olivovým olejem a já vařím na sádle:D

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tohle nesnasim..jako jo, zdravi jidla budiz, ale ne porad.. co je spatnyho na takovym dobrym rizku proboha?? 😀 😀 😀
ja treba testoviny moc nemusim a nikdo by me nedonutil jist.. a testovinovy salaty, z tech se mi zveda zaludek, kdyz to vidim.. 🙂

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i a ked by si na obed navarila dvojite mnozstvo? usetrila by si hodne...
.

@nelynka no ja som tiez nesalatovy typ, ale je jeden, co zjem... hlavne v lete to robievaju tam, kam chodime na obed a raz som to pokusne robila aj ja... ale inac by som asi salat nejaky iny do seba nedala... 😅

no mama uz stihla doobeda vysetrit, co na veceru - takze vysledok mojho premyslania - vysmazany syr s hranolkami 😀 ale dlho sme to nemali 🙂

nelynka
22. jún 2010

@riana12 ja jediny co zjem salat, tak jeklasika zeleninovy (ladovy slat, uhorky, paradajky, paprika, trosinku cibulky, eidam na kocky) s kuracim mesom grilovanym a zaliaty horcicovim dresingom

riana12
22. jún 2010

@nelynka ten "moj" salat - uhorky, paprika, kukurica, vrtulkove cestoviny a zaliat to dresingom z majonezy a kyslej smotany...

nelynka
22. jún 2010

@riana12 tak mne by tam nesedeli tie cestovyny a ten dresing inak mahe buc 😀

riana12
22. jún 2010

@nelynka no mne to sedi... chuti mi to 🙂 ten kvazi dresing mi pripomina oblozene bagety 😀

nelynka
22. jún 2010

@riana12 oblozene spagety??????

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

Lidi by hlavně neměli jíst jako králíci 😀 Byla jsem na pojišťovně a vyhodili mě s tím, že není úřední den, neveděla jsem, že i pojišťovny mají úřední dny 😒

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i nektery pojistovny maj uredny dny.. jen zalezi na tom ktera..

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: jj, ale já jsem tam byla zvyklá chodit kdykoliv a najednou toto 😀

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i to jako zmenili uredny hodiny nebo jak?? to je ale divnyyyy 😒

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka : no vždycky tam byli kdykoliv jsem přišla a oni najednou zavedli pouze úřední dny

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i to je dobrá krávovnina teda..

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka : a co jinak děláš? studuješ, pracuješ?

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i jinak pracuji a ty?

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no teďka mě vzali na vysokou, ale nevím nevím dlouhé trvání to asi mít nebude 😀

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i a pritel pracuje? kolik mu je az to neni tajný?

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

podniká a studuje 23....jasně že to není tajný

nelynka
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tak oba studenti xixi.. 😀
a bydlite sami?
ty jo. na to ze mu je 23 tak brzo chce mimco? to je dobryy 😀 😀

riana12
22. jún 2010

@nelynka BAGETY 😉

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@nelynka: no tak jeho k tomu dohání tak trochu zdravotní důvody .............