• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@riana12 my v poslednom case myslime na buducnost az velmi :pensive: pre pracu a povinnosti sme dokopy spolu poriadne neboli asi tak 3tyzdne..ale teraz je vikend konecne mam volno aj ja aj on tak snad si to uzijeme:slight_smile:

@zuzu4444 ja som tu ale az teraz :wink:
3. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prajem vam vsetkym prijemny vikend:slight_smile: kedze ja sa tu cez vikend nedostanem..
3. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no treba si kazdy vecer, ked mate to volno, aj ked pracovne, spolu sadnut/lahnut a vychutnavat si jeden druheho :slight_smile:

idem teraz mladeho aj brasku vytiahnut do obchodu, braskovi potrebujem nieco v potravinach kupit a ja nie a nie sa postavit a ist... dneska som dostala MS, takze je pre mna umenie tu nejak normalne fungovat... uz by sme mali davno nakupene, ale aj prezliekanie z pyzama do normalneho oblecenia my trvalo asi polhodinu :sweat_smile:
3. júl 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ja lietam z jednej brigady do druhej vecer pridem zalahnem a spim :unamused: a ked mam nahodne volno alebo naladu tak je v praci on.. akosi sme velmi zacali mysleit na buducnost a zabudli sme na pritomnost..

prajem prijemne nakupovanie:slight_smile:..
3. júl 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a urcite je to len kratkodoby stav, uvidis, zlepsi sa to :slight_smile:
nakup urobeny, len par drobnosti sme kupili...
3. júl 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, uz sa asi zblaznim... :confounded: doobeda sla uz zo mna tmavocervena krv, tesila som sa, ze je to tu, ale zase mam sucho od poludnia... :cry: iba ma podbrusko na MS boli :cry:
4. júl 2010 o 03:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@riana12 toto neni dobre co ty mas,mas furt tie myomi?

@janka_a bud rada,ze idete prerabat,ja by som hned menila..mna to hrozne bavi..ja uz sa neviem dockat ked sa pustime do toho nasho na slovensku :slight_smile:

@janka_a
4. júl 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka mala som zatial 2x potvrdenu cystu na vajecniku (jeden tesne pred poslednou MS), nie myom :sweat_smile:
v utorok som dobrala ATB na streptokoka... dokimu som aj teraz v piatok dala vediet, ze len spinim a tak, nuz mam este pockat do stvrtka a potom mi da pravdepodobne vyvolavacku a este sa na mna pozrie...
4. júl 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 a myom a cysta neni to iste nahodou??
5. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka to su dve odlisne veci...
5. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a aky je v tom rozdiel potom?
5. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
tak a je po predlzenom vikende a nastupuje dovolenka :dizzy_face: konecne bol jeden podareny uvolneny vikend.. len ten blby dazd ho pokazil :unamused: uz len cakam kedy budem chora z kupania v studenej vode..

mimochodom s priatelom sme boli s jeho sefom v krcme.. a dal nam taky dost dobry napadik.. ze nam kupi bytik a kazdomesacne mu to bezurocne bude strhavat z platu.. neviem ale celkom podl amna dobry napad..
a tak sme pozerali.. a nasli sme jeden bytik.. zatial len na nete.. co povietE?
http://www.topreality.sk/predam-2izbtehlovy-byt-vyhodne-r465977.html
5. júl 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac este som chcela.. neviete nahoden niektora co s opuchnutymi nohami? :unamused: nechapem.. ale ja som odmalicka bola "horucomilna".. jednoducho som milovala dni kedy bolo horuco.. a teraz toto leto posledne tyzdne staci trochu dusnejsie a mne je zle, ledabolo sa udrzim na nohach :frowning2: a tak do seba lejem litre vody a nohy mam den odo dna viac a viac opuchnute :frowning2:
5. júl 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a a nie je to trochu trafene, ze sef vam kupi byt?? len tak? heh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a hlavne asi ten sef nepremysla, ved co ked date vypoved? alebo vas vyhodi on? to ako vam vezme byt alebo ako?
alebo mu budete dlzit peniaze a v byte byvat? no neviem je to na hlavu podla mna :slight_smile:
hlavne 900 000sk neni az tak malo..v dnesnej dobe..

s opuchnutymi nohami nemam problemy, ale kolegini sa to robi, ale my mame zase stojavu pracu, 12-13h na nohach, takze to je z toho...ale aj ma uz 50 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tu je este aj dneska predlzeny vikend, my mame aj dnes nejaky sviatok, len mne to je prd platne lebo aj tak mam volno v robote... ale zase robim len stredu a stvrtok teraz takze sa tesimna vikendik, zase niekam vypadneme..

konecne v noci poprsalo, hned sa da lepsie dychat a lepsi vzduch je vonku..
6. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka myom je nezhubny nador svaloviny... a cysta je napriklad neprasknuty folikul...
6. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a skus nejake odvodnujuce caje pit... a popatrat, ci existuje aj nejaka mineralka, ktora proti zavodneniu a opuchom posobi...
co sa toho bytu tyka, tak ked uz by ste na to pristali, treba byt velmi opatrny, ako bude taka zmluva medzi zamestnavateom a tvojim muzom postavena... hlavne, co v pripade, ak by mal tvoj muz prist o pracu alebo by skrachoval zamestnavatel... aby sa nestalo, ze zo dna na den pridete o hlavu nad strechou a aj o peniaze...
6. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardoooon :grinning: strechu nad hlavou som myslela :sweat_smile:
6. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 tak konecne mam v tom jasno...co je co.. furt sa mi to plietlo.. :grinning:
6. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no tak je dobre v tom pripade :slight_smile:
6. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ako ti to ubieha v praci dneska?
6. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no celkom sa to da :slight_smile: este nieco cez 2 hodky a ide sa domov :grinning: a ty ako? uzivas si volno? :slight_smile:
6. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priatelov sef byva asi takych 15 domov od neho.. cize tam problem nie je.. ved ho videl od malicka vyrastat a z jeho otcom boli spoluziaci.. on len preto aby sme to mali bez urokove..

@riana12

@nelynka
6. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 pijem aj odvodnujuce caje a nic :confounded: nohy opuchnute..
6. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 hej uzviam, nuda. prsi..nic ma nebavi uz ani ten internet kua..

@janka_a aj tak mi to pride trochu na hlavu.. ja uz na dobre veci neverim, preto mi to pride divne ze len tak vam niekto chce dat 900 000.. a ako to bude mat osetreje? sef bude majitel a potom ho prepise na vas? tomu by som ja neverila, nech je to aj moj otec s mamou, ja uz som si take veci zazila a neverim tomu a pokial nebudete mat zmluvu poriadne osetrenu nic nebrat, inak pekne naletite..
ved kolkokrat uz tu take bolo ze super radost a za par rokov skoncili bez strechy nad hlavou a urobila im to vlastna rodina..
6. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka tu je to tak 50:50... dneska stihlo tak silno sprchnut uz 2x, na ten druhy aj pohrmelo, ale vzdy sa chvilu po dazdi rozjasnilo... este nech to vydrzi, kym pridem domov a nech sa potom robi co chce...

doma dneska prebehnem vysavacom po dome a uvidim, ci nezalahnem do postele... cez vikend som toho moc nenaspala, teraz som az moc unavena...
6. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ty chodis od toho mladeho taka vystavena furt xixix :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no to nie kvoli mlademu resp. to ze sme u nich :grinning: my byvame teraz spolu aj cez tyzden kvoli jeho praci... ale nejaky blby vikend bol, nikdy som nemohla vecer zaspat, az neskoro v noci a potom som vzhladom na hodinu odkvecnutia dost skoro vstavala...
6. júl 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 jaaaj taaaaak, blbe tlaky as
6. júl 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka nie tak tlaky... len sme sa o niecom vzdy bavili a ja som po takych debatach bola taka rozhodena, ze som nemohla hned len tak zaspat...
6. júl 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok