• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
Ahojte:slight_smile: zdravím po dovolené, jak se tady máte? :wink:
11. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i ahoj, kde si bola na dovce?
11. júl 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
@nelynka
na kupko sa neslo... mojej mame sa akosi nechcelo.. takze sme nabrali smer dobsinska ladova jaskyna potom poprad:slight_smile: vozila som sa s kamaratom na porsche- perfektny zazitok:slight_smile:..a domov...mali sme toho na plane viac ale mne bolo od rana otrasne :unamused: tak sme to nechali tak..
a hlavne som zistila ze moja kondicka je totalne prec ...
11. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : Chorvatsko-Istrie :wink: Dokonce se mi zdá, že tam bylo snad i chladněji než tady:D
11. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a tak to je skoda...ale mamine sa ani necudujem, ani mne sa dajako nechce v tych horucavach ani k vode..

@a_n_d_u_l_i aj my sa chystame do chorvatska..len akurat studujem kam by sme vyrazili..nejako nemam predstavu..
sli ste cez cestovku alebo autom? a kolko vas to vyslo? kolko vas stalo ubytko a ako dlho ste tam boli?
len taky prieskum :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ale vo vode je chladnejsie...ale cez vikend si to vy&nahradime..
11. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a tak to ja ale viem. ze vo vode je chladnejsie, nie som blondina :grinning: ale len ten pocit ze je dusno vonku ta sa mi nikam nece bo v domceku mame paradne..
aj dneska sme boli v mycke s autom ta som myslela ze sa dnuka udusim co taky tazky vzduch bol jak sme mali okna zavrete fuj..
11. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes akosi nemozem zaspat :confounded: otrasne mi je zle od zaludka.. a rano o 5vstavam :pensive:
12. júl 2010 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka i tak sme cestovali vyso 200km...takze to bolo asi aj jedno..a pozor na blondiny:grinning:..
a vonku je nenormalne dusno..ach kde je to stare dobre pocasie..ja b som aj prijala taky letny dazdik..ale taky ako za starych cias..teplo slnko svieti dazdik pada:slight_smile: akrasna duha.. a nie vietor a zima..
12. júl 2010 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobre ranko :slight_smile:
@janka_a este ti je stale nedobre?
12. júl 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte uz sa konecne mozem pridat aj ja :grinning:
13. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 vitaj a kludne sa pridaj :wink:
13. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a ja blondiny z duse neznasam, ani neviem preco mam taky odpor k nim.. ale samozrejme cest vynimkam :grinning: :grinning: mam aj kamaratky blondiny a nejako to ani nevimam..ale to ma samozrejme presvedcili o tom ze su to tie inteligentne :grinning: :grinning:

@luciaa86 vitaj.. a preco ako konecne???
13. júl 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no hodne zalezi od povahy, kludne moze byt potrhla aj brunetka, aj cervenovlaska... aj ked tiez sa mi v poslednej dobe potvrdilo u jednej blondiny, ze je, s prepacenim, sprosta ako tago :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : Poreč - apartmány Lanterna, cena kolem 5 tis. za osobu (my jsme jeli tři, ale kolem té pětky by to mohlo být i pro ty dva), jeli jsme autem, pobyt trval týden, apartmány no žádná extra třída, ale tak docela se dalo:slight_smile:. Apartmány jsou vzdály od města Poreče cca. 11 km, ubytování jsme měli přes vítkovice tours. Více o lokalitě na jejich stránkách: http://chorvatsko.ckvt.cz/istrie/porec-lanterna/ V areálu se nachází i hotelový komplex, kdyby jste apartmán nechtěli. My bohužel kvůli přítelovým alergiím na ruzné druhy koření v zahraničí nemůžeme jíst připravené jídlo někým jiným.

....................... Mimochodem holky, v pondělí jsem byla na tom očkování proti rakoině děložního čípku a musím prohlásit, že mi snad v životě takhle blbě nebylo. Dobře si rozmyslím, jesli půjdu na tu druhou vakcinaci. :frowning2:
14. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i a ked by si nesla na dalsiu injekciu, to nebude vadit? vies, ze cast uz mas a ked sa tomu nedoda dalsia davka, ci to neuskodi...
14. júl 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 : no tak to nebude mít ten účinek, ale ještě si to rozmyslím, vím že to asi za to stojí, ale asi sem posera no :unamused:
14. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i dakujem pekne.. ja len tak informativne.. bo my chceme ist na slebo a nejako sa zariadit uz tam len neviem kam :slight_smile:))

@riana12 to hej, to je pravda, ale neviem, nejako blondiny nemusim.. ale fakt, cest vynimkam...
14. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : hlavně s sebou boty do vody :wink:
14. júl 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i nuz rozhodnutie, ci ist na dalsiu injekciu je na tebe... ale ak si uz jednu mala, mozno by sa predsa len oplatilo zobrat aj tu druhu davku :slight_smile:

14. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak dnes som sa vratila z dovolenky v chorvatsku :slight_smile: ...uz tu budem zasa strasit :grinning:
14. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 ahoj :slight_smile: verim, ze si po dovci krasne oddychnuta :wink: a ako bolo?
14. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@a_n_d_u_l_i noooo...take kameniste plaze?? alebo??
my skor chceme ist smerom dole, kde uz nie su take kamene :slight_smile:))

@zuzu4444 a vy ste kde boli na dovci, myslim miesto a kolko vas to cca stalo? a na ako dlho a cez cestovku ci len tak?
spm ja zvedava ale ... :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ano som oddychnuta a bolo super ako na dovolenke

@nelynka - istria - par kilometrov od porecu, a boli sme v hoteli a cez ziadnu cestovku, my sme si objednali cez net a boli sme na 10 dní
15. júl 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 bomba..a kolko vas tamvysla noc na osobu?

@riana12 tak aj ja som si vcera odpalila trafo na pc,esteze som zohnala rychlo nove ale drahe to je jak svina..
15. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj ja ani neviem, objednvala to teta, ale cena bola v pohode a to sme boli v hoteli s polpenziou
15. júl 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 jaj tak..tak uvidime,kam nas vietor zaveje..ani v tomto este neni jasno.. :wink:
15. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no ja som za to moje davala 30€ :rolling_eyes: a este sa to mojmu NB nepaci, furt vyhadzuje tabulku, ze "inteligentny adapter je nekompatibilny" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak dneska som bohatsia o nove sandaliky :grinning: a 3 tricka (len obycajne 2 tielka a jedno s kratkym rukavom) :grinning:
15. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 supeer, treba si urobit sama sebe radost
15. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok