Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
9. aug 2010

@zuzu4444 mne nastatsie tento mesiac bolo vpohodke, trosku pobolelo rano a bolo dobre..tabletka prezmenu zabrala tak som mala radost..
len ja ma vam taky hnusny pocit furt ze mi taha maternicu dole..ale to vzdy nastastie prejde..

riana12
9. aug 2010

@zuzu4444 no mna tiez uz boli dost silno podbrusko, pocit, akoby mi MS mala prist kazdu chvilu 😝 vcera som mala prsia uplne tvrde... priatel bol hotovy, ze ake super a ja hotova, ze ako bolia 😝 dnes uz lepsie... ale snad este MS nepride zajtra... jeduje ma, ze isto prekramujem cely vikend... 😝 😠

zuzu4444
10. aug 2010

@riana12 ja by som skor brala keby neprisla MS, ale pride, bo nemame stastie splodit babo ☹ vzdy ked mam pred ovulku alebo v den ovulky sme spolu neni s priatelom, len vescinou 1DPO alebo 4- 5 dni pred ovu jak naschval

riana12
10. aug 2010

@zuzu4444 nebud smutna, uz som ti raz radila, ze si aspon povedz, ze mate dalsi mesiac na setrenie, uzivanie si a ze babatko vie, kedy ma prist 😉

zuzu4444
10. aug 2010

@riana12 ja som ani neni smutna, len taka sklamana, aj ked si poviem vyjde inokedy a ako nahle pride mrska mi je to luto, ale to prejde zasa

riana12
10. aug 2010

@zuzu4444 tak to hej, ak sa na to tesis, tak jasne...

zuzu4444
10. aug 2010

@riana12 to ano

nelynka
10. aug 2010

ahjte zienky, tak sa opet hlasim, nemozem moc pisat bo mi tu kocur skace po klavesnici jak vidi kurzor na monitore, ale aspon sranda..
😀 😀

riana12
11. aug 2010

ahojte, ja som na ceste do práce, bola som na noc u mladého 🙂

zuzu4444
11. aug 2010

napodobne tiez ma za hodinku caka robotka

zuzu4444
11. aug 2010

@riana12 moze BT ovplyvnit to, ked som si ju merala o necelu hodinu skor ako po ine dni?

riana12
11. aug 2010

@zuzu4444 ano, moze... hodina je uz dost...

riana12
11. aug 2010

@zuzu4444 iba si k nameranej teplote poznac, ze si merala skor, moze byt troska nizsia, ako by si mala, ak meras v normalnom case... ale tazko povedat, musis si to na sebe vyskusat, niekomu urobi rozdiel necela polhodina, niekomu az hodina...

riana12
11. aug 2010

@nelynka heh, kocur musi byt podareny 😀 a dneska ako? poslucha?

nelynka
11. aug 2010

ahojte

@riana12 cely den mi je v petach debilko, len co vojdem do izby uz zamnou lieta, len co si sadnem tak uz mi je na nohach, joj dilino maly 😀 😀

riana12
11. aug 2010

@nelynka ale musi byt zlaty 😀 😀

nelynka
11. aug 2010

@riana12 veruze je hajzlik maly 🙂)
chlpaty 😀 😀

riana12
11. aug 2010

@nelynka no cicuse su veru poriadni hajzlici 😀 doma mame tiez jeden taky nepodarok 😀

nelynka
11. aug 2010

@riana12 jaaaaj toto su ancikristy jak sa patri 🙂)))

riana12
11. aug 2010

@nelynka my mame doma ciernu diablicu a vy?

nelynka
11. aug 2010

@riana12 my mame doma...
ciernobielu diablicu -mama
bielocierneho diabla - syn
cierneho certa dlhosrsteho - najmladsi syn
a cierneho kratkosrsteho - druhy najmladsi syn 😀 😀 😀

riana12
11. aug 2010

@nelynka jemine, aky rodokmen 😀

nelynka
11. aug 2010

@riana12 hej hej, tov ies, ked zijes na dedine a mas macku, macatam sa nevyhnes, ale uz dlho to nepotrva, ide pod kudlu nech je pokoj..

riana12
11. aug 2010

@nelynka no my mame este jednu macku a ta maciatka ma... ta je len vonku, tento rok mala prvy raz, este s nimi je a uz su dost velke... a ta nasa cierna micka, ta je len vo vnutri...

nelynka
11. aug 2010

@riana12 a co s tymi mackami malymi urobite?

riana12
11. aug 2010

@nelynka no tie maciatka mame 2, ale uz su skoro velke ako mama... ked nebudu sproste, tak sa nedaju chytit nasmu posovi, ten je zaruceny likvidator maciek... a aspon nam pri sliepkach nebeha kadejaka ina haved, ked mame cicuse 😝

nelynka
11. aug 2010

@riana12 to hej, len ich treba obcas aj krmit 🙂

riana12
11. aug 2010

@nelynka nase su na stravu fajnove - mliecko, masko, fajnove granulky... nejake podradne by ti nezrali... aj kd oproti vnutornej macke su nic... ta je fajnovsia ako vsetky 3 vonkajsie dohromady 😀

nelynka
11. aug 2010

@riana12 pche, nase su uplne nenarocne, este aby som plovicu platu davala na zvery, budu zrat to co sa im da a ked ne tak nach si mysi lovia, ine nedostanu..

riana12
12. aug 2010

@nelynka no my na nase nemusime minut pol vyplaty... tie vonkajsie sme si asi preco nechali? aby nam kadeco pri sliepkach nebehalo... dokonca, ked boli maciatka male, stara im pysne doniesla aj krtka 😀 len tym nejak pohrdli male 😅 dostanu zvysky masa, co zostane z varenia, zvysok mlieka z krabice... a potom najobycajnejsie granulky...
ta bytova, ta je len taka vymyselna, ze len fajnove masko, ale tiez len zvysok z varenia dostane a pod... len ma troska vyberavejsi jazycek... co nezozerie ona, dostanu tie vonku... takze az take strasne to nie je... 😉