Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
24. aug 2010

cafte zeny..ja zase trielim do prace,tak sa mi nechce..

Iwetka,kludne si tehu mohla byt,ale aj nemusela..staci,ze si mala blbi test..aj mne sa to uz stalo,ze sme ten mesiac vobec nesexovali a urobila som test a mala som tam slabeho dusika..dokonca sa mi stalo,ze manzel ocural test a tiez tam mal // 🙂
Takze sa vobec netrap,kludne mozte snazit dalej a nestresuj,ink to len oddialujes..ver mi..ked sa ma udrzat,tak sa udrzi a ked nie, tak odide a vz si mozte dalsi mesiac uzivat sami seba..

Rius ja kavu nezasam,ale zato coli vypijem na nektolitre..ale teraz som si ju zakazala,lebo potrebujem nutne schudnut..vo stvrtok chcem ist na zumbu az budu mat volno..

riana12
24. aug 2010

@nelynka ale uz mas jeden den za sebou, tak aspon nech ta to ukludni 😅

no ja pijem aj vela coly aj kavu, i ked tu v poslednej dobe obmedzujem, lebo potom som poobede vzdy ako mechom prastena aj hlava ma boli... takze sa musim krotit...

ivettka74
24. aug 2010

@nelynka dakujem neli si zlata, taketo povzbudive slova som potrebovala, snad sa coskoro zadari, ty si na tom ako?? tiez sa snazite??? 🙂

zuzu4444
24. aug 2010

@ivettka74 my sa pokusame stale a u dokiho som ani nebola, lebo takto konci vela tehotenstiev a mala som to ako ty vyse tyzdna mi MS meskala, urobila som test a bol pozitivny, aj druhy ale uz len slaby tienik, ledva bol vidiet a nakoniec MS prisla

ivettka74
24. aug 2010

@zuzu4444 jaaaj no to ano, ale kedy sa ti to stalo?? nemoze to mat nejaky vplyv na dalsie tehu?? ako dlho sa uz snazite? a stale sa nedari??? ☹

zuzu4444
24. aug 2010

@ivettka74 pred 2 mesiacmi a my sa uz snazime v septembri to bude rok, lenze my s priatelom spolu nebyvame a este robi aj na smeny tak sa akosi nemozme trafit do plodnych dni a nemalo by to mat vplyv na dalsie tehu

ivettka74
24. aug 2010

@zuzu4444 aha ahaaaa, no dobre teda, dakujem za odpovede si zlata, drzim vam palce, nech sa zadari 🙂

nelynka
24. aug 2010

ivett my sme na tom biedne,ale tak ked to tak spocitam, snazime-nesnazime sa uz asi 3 roky aj kus..ale ono to je take, ze ja to vobec neriesim, su iste problemy ktore je treba vyriesit aby to bolo snazenie ako kazde ine..ale nechranim sa,tak sa to moze stat kedzkolvek..ale radsej este nie..
Mam za sebou neuspesne ivf ausesne ket,ktore skoncilo MA..

rius,uz mam zasebou aj druhy den,takze mam dva dni volna..ale v nedelu si makneme,lebo mamprist daky saso z nemecka, tak musime prestahovat polovicu krami..nahovno..

riana12
24. aug 2010

@nelynka aha, takze teraz streda-stvrtok volno? 🙂

nelynka
24. aug 2010

@riana12 hej hej, tak tak 🙂)

riana12
24. aug 2010

@nelynka juch 😉 tak si uzi 2 dni volna 😉

nelynka
24. aug 2010

@riana12 no, snad uzijem xi 🙂)
uvidime...
v kazdom pripade mi treba upratovat, kedze zajtra, teda uz dneska svokor odchadza a setok bordel co narobil, ked prerabal este na dome nejake veci ostane na mne, vcetne komplet "s,zasratej" kupelne, fuj! 😠

riana12
25. aug 2010

@nelynka tak drzim palce, ench to mas co najskor za sebou...

dadqa86
25. aug 2010

Dobre ranko baby...Ako sa mate a co mate nove ?My sme konecne dosli domou z dovolenky 😉 tak mam konecne cas sem chodit 🙂 dnes bude u nas zase teplo...mohlo by sprchnut by sa lepsie dychalo... 😒

dadqa86
25. aug 2010

@nelynka :Aj ja ti drzim palceky 😉

riana12
25. aug 2010

@dadqa86 ahoj, kde ste boli na dovolenke? 🙂

len tu nech neprsi... chladnejsie byt moze, ale dazd ee 😝

dadqa86
25. aug 2010

@riana12 :Nooo ja som bola vo Zvolene u mojich rodicov 😀 ja som to nazvala dovolenku aspom som si oddychla od svokri a od manzelovej sestry lebo uz mi dychali na krk 😀 😝

riana12
25. aug 2010

@dadqa86 aha 🙂

dadqa86
25. aug 2010

@riana12 :Ale bolo fajne... 😀 a ty kde si bola na dovolenke?ci nikde?

riana12
25. aug 2010

@dadqa86 hlavne, ze si si oddychla 😉

ja som nebola a ani nikam nepojdem...

nelynka
25. aug 2010

@dadqa86 aj to je dovolenka..
my sme tiez boli na dovolenke na slovensku pri rodicoch, aj ked plan bol iny, ale tak snad buduci rok (uz to opakujem treti rok hehe) 😀

@riana12 neboj nic, dako zvladnem..budem musiet..len nech uz som sama..
a ked odide mi bude smutno, ze je prec no..

dadqa86
25. aug 2010

@riana12 :Noo to mas pravdu hlavne ze som si oddychla 🙂
@nelynka :My sme tiez mali na plane ze ked dojdeme k nasim pobehame kupaliska,ale problem bol vtom ze ako sme tam dosli bolo pekne len 2-dni a ostatne dni bola zima a prsalo 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. aug 2010

@dadqa86 tak my sme mali v plane ist k moru, ale tak ako kazdy rok, vyskytli sa veci, ktore bolo treba zaplatit a bolo to dolezitejsie ako more..ved to neutecie, bude tam aj o 10 rokov 🙂)

dadqa86
25. aug 2010

@nelynka :Sak jasne to mas pravdu ja som bola pri mori len raz aj to pol-hodinku bolo to v Taliansku ked som bola kvoli robote na zbere hrozna a jablk...som nemala cas ani ist k moru,ale tych par hodin sa oplatilo ist som sa aj skoro utopila 😀 bola sranda

nelynka
25. aug 2010

@dadqa86 tak ja som tam nebola este ani raz, preto chcem ist, ale ono ani nie koli mne, ale skorej koli manzelovi, jemu by more dost pomohlo..vraj je liecive..

zuzu4444
25. aug 2010

caute 🙂

nelynka
25. aug 2010

@zuzu4444 ahooj 🙂

zuzu4444
25. aug 2010

@nelynka s tebou som nepisala uz sto rokov 😉

nelynka
25. aug 2010

@zuzu4444 ta veru, nejako nemame na seba statsie xi 🙂

zuzu4444
25. aug 2010

@nelynka a co jak ide zivot?