• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@riana12 ja uz som schlaovala dva chlebiky hehe :grinning:
26. aug 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co vam poviem :grinning: stara co nam mala prenajat byt snami spinavo vy...ala a nakoniec nam ho neprenajala hoci sme mali skoro podpisanu zmluvu zajtra sme mali dostat kluce...a minuly sme asi 1500 ewry na nakupy komplet do bytu.....too potesi kazdeho :angry: najradsej by som jej rozbila vsetky okna :grinning:
26. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste sa secky vatratiliiiiiiiiiii :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 takze sa nestahujete nakoniec?????? to co je za haluz toto boha..
najdete iny bytik..
26. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mohla bych se přidat k vám??
26. aug 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka kym som vladala, utekala som trocha zeliny vytrhat von... aspon maju sliepuchy fajnu veceru :grinning:
teraz idem asi hodit vanu, dobre sa vyspliechat, zbalit si par veci na vikend mlademu a potom mozem ist hajat :slight_smile:
ja sa tu po tej horucej vani este ukazem :wink:
@eveleninka ahoj, vitaj u nas :slight_smile:
26. aug 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 to je co za blbe jednanie tej tetky? :astonished:
26. aug 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eveleninka ahoj jasneeee..
napis nieco o sebe :slight_smile:

@riana12 aj ja premyslam ze nalakam stareho na vanu..fobre by mi padla..
teraz sme davali koberce do predsiene nech je kus teplejsie zase a premyslam ze poberieme vsetky dvere ked sa budeme stahovat hehe, az sa dom nestihne predat :grinning:
26. aug 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Noo moja ty mas problem s pneumatikou a ja zase z nicim :grinning: :grinning: daj mi nejake kila :grinning: ja budem rada
26. aug 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

@eveleninka vitaj:slight_smile:

@dadqa86 chces nejake kilecka?:grinning: kludne ti poslem aj ja.. mam ich aj na rozdavanie :rolling_eyes:
26. aug 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a :Jasne budem veeelmi rada poslite mi vsetky :grinning:
26. aug 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 keby to slo kludne ti dam a aj mojmu drahemu by som milerada dala bo aky je on vychrkli nenin normalne..
a neskusala si testy na stitnu zlazu ked nemozes pribrat?
26. aug 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :Jasne ze mi robili testy na stitnu zlazu lenze tu mam v uplnom poriadku ja som apsolutne zdrava len problem je vtom ze ja som postavou na svojho oca :grinning: ja mozem zjest aj kona a nepriberem :grinning:
26. aug 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 keby sa dalo poslem ti aj zo 20kileciek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a :Mnoo to by slo :dizzy_face: skoda ze sa to neda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ked mas v genoch byt chuda tak asi nepriberies :pensive: ...ale vedz ze ja by som kilecka rozdavala rada :sweat_smile: :grinning:
26. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a : Mnoo to ti verim....ale ak mam pravdu povedat tak ja som zo svojou postavou spokojna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. aug 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 kazdy musi byt spokojny sam so sebouu..kazdy je taky ako ma byt :wink:
26. aug 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a :Veru veru :slight_smile: a co ste dnes porabali baby? aky ste mali den?
26. aug 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 dovolenkovy den som mala:slight_smile: este zajtra a vikend volno potom dva dni praca..st. sviatok a skola :stuck_out_tongue_closed_eyes: cize si uzivam len tak lezerne doma sladke volno:slight_smile: aty si aky mala den?
26. aug 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Ty este chodis do skoly? :confused: pfuuuu ja uz ju mam davno za sebou a na vysku som uz necela ist :sweat_smile: sa mi nechcelo :grinning: ja som mala celkom dobri den u nas bolo teplo strasne trosku poobede zacal pofukovat studeny vietor...tak som isla zamrznut :grinning: potom som poumyvala riad najedli sme sa s manzelom a kukali telku potom sme boli na chvilku vonku aj v obchode sme boli a spravyla som Krupicu lebo sme dostali chut zajtra chcem upiect Rebarborovy kolac :slight_smile:
26. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ta to tak isto moj manzel..ten ma 170cm a 60 kilo :grinning:

26. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dneska zehlila a nic ine, sa mi nechcelo, mam pred sebou pracovny vikend :angry:
26. aug 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka : Ides do roboty?Ci si myslela doma ze mas pracovny vikend :slight_smile:
26. aug 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 maturujem:slight_smile: jej ty si mala krasny den s drahym:slight_smile: ja toho svojho chlapa uvidim snad az v sobotu :rolling_eyes: a rebarborovy kolac je mnam dala by som si:slight_smile:

@nelynka nezavidim :pensive:
26. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Pfuuu maturujes? tak drzim prsty aj na nohach.... :wink: noo mali sme pekny den...ale neeeboj sa mozno pride aj skor ako v Sobotu ci nee?Tak ked zajtra upeciem kolac tak ti poslem alebo dojdite na obed :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ja idem zajtra do presova :grinning: cize to mam po ceste:- mozem si dojst po kolac? :sweat_smile:
a dakujem-snad nejako zmaturujem:slight_smile:
a drahy skor nepride praca ho nepusti: :pensive:
26. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Nooo jasne dojdi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 to by som sa asi skor stratila v presove..idem s kamaratom do Max-u na nakupy..nevideli sme sa skoro pol roka a je to asi jediny chlap ochotny ist so mnou nakupovat :sweat_smile:
26. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Nooo jediny asi nieje pretoze aj moj muz chodi somnou nakupovat lepsie povedane mi nakupuje on :grinning: :wink:
26. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok