Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
26. aug 2010

@riana12 ja uz som schlaovala dva chlebiky hehe 😀

luciaa86
26. aug 2010

baby co vam poviem 😀 stara co nam mala prenajat byt snami spinavo vy...ala a nakoniec nam ho neprenajala hoci sme mali skoro podpisanu zmluvu zajtra sme mali dostat kluce...a minuly sme asi 1500 ewry na nakupy komplet do bytu.....too potesi kazdeho 😠 najradsej by som jej rozbila vsetky okna 😀

nelynka
26. aug 2010

de ste sa secky vatratiliiiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
26. aug 2010

@luciaa86 takze sa nestahujete nakoniec?????? to co je za haluz toto boha..
najdete iny bytik..

eveleninka
26. aug 2010

ahoj holky mohla bych se přidat k vám??

riana12
26. aug 2010

@nelynka kym som vladala, utekala som trocha zeliny vytrhat von... aspon maju sliepuchy fajnu veceru 😀
teraz idem asi hodit vanu, dobre sa vyspliechat, zbalit si par veci na vikend mlademu a potom mozem ist hajat 🙂
ja sa tu po tej horucej vani este ukazem 😉
@eveleninka ahoj, vitaj u nas 🙂

riana12
26. aug 2010

@luciaa86 to je co za blbe jednanie tej tetky? 😲

nelynka
26. aug 2010

@eveleninka ahoj jasneeee..
napis nieco o sebe 🙂

@riana12 aj ja premyslam ze nalakam stareho na vanu..fobre by mi padla..
teraz sme davali koberce do predsiene nech je kus teplejsie zase a premyslam ze poberieme vsetky dvere ked sa budeme stahovat hehe, az sa dom nestihne predat 😀

dadqa86
26. aug 2010

@nelynka :Noo moja ty mas problem s pneumatikou a ja zase z nicim 😀 😀 daj mi nejake kila 😀 ja budem rada

janka_a
26. aug 2010

ahojte...

@eveleninka vitaj🙂

@dadqa86 chces nejake kilecka?😀 kludne ti poslem aj ja.. mam ich aj na rozdavanie 🙄

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a :Jasne budem veeelmi rada poslite mi vsetky 😀

nelynka
26. aug 2010

@dadqa86 keby to slo kludne ti dam a aj mojmu drahemu by som milerada dala bo aky je on vychrkli nenin normalne..
a neskusala si testy na stitnu zlazu ked nemozes pribrat?

dadqa86
26. aug 2010

@nelynka :Jasne ze mi robili testy na stitnu zlazu lenze tu mam v uplnom poriadku ja som apsolutne zdrava len problem je vtom ze ja som postavou na svojho oca 😀 ja mozem zjest aj kona a nepriberem 😀

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 keby sa dalo poslem ti aj zo 20kileciek 😝

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a :Mnoo to by slo 😵 skoda ze sa to neda... 😝

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 ked mas v genoch byt chuda tak asi nepriberies 😔 ...ale vedz ze ja by som kilecka rozdavala rada 😅 😀

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a : Mnoo to ti verim....ale ak mam pravdu povedat tak ja som zo svojou postavou spokojna 😝 😅

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 kazdy musi byt spokojny sam so sebouu..kazdy je taky ako ma byt 😉

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a :Veru veru 🙂 a co ste dnes porabali baby? aky ste mali den?

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 dovolenkovy den som mala🙂 este zajtra a vikend volno potom dva dni praca..st. sviatok a skola 😝 cize si uzivam len tak lezerne doma sladke volno🙂 aty si aky mala den?

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a Ty este chodis do skoly? 😕 pfuuuu ja uz ju mam davno za sebou a na vysku som uz necela ist 😅 sa mi nechcelo 😀 ja som mala celkom dobri den u nas bolo teplo strasne trosku poobede zacal pofukovat studeny vietor...tak som isla zamrznut 😀 potom som poumyvala riad najedli sme sa s manzelom a kukali telku potom sme boli na chvilku vonku aj v obchode sme boli a spravyla som Krupicu lebo sme dostali chut zajtra chcem upiect Rebarborovy kolac 🙂

nelynka
26. aug 2010

@dadqa86 ta to tak isto moj manzel..ten ma 170cm a 60 kilo 😀

nelynka
26. aug 2010

ja som dneska zehlila a nic ine, sa mi nechcelo, mam pred sebou pracovny vikend 😠

dadqa86
26. aug 2010

@nelynka : Ides do roboty?Ci si myslela doma ze mas pracovny vikend 🙂

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 maturujem🙂 jej ty si mala krasny den s drahym🙂 ja toho svojho chlapa uvidim snad az v sobotu 🙄 a rebarborovy kolac je mnam dala by som si🙂

@nelynka nezavidim 😔

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a Pfuuu maturujes? tak drzim prsty aj na nohach.... 😉 noo mali sme pekny den...ale neeeboj sa mozno pride aj skor ako v Sobotu ci nee?Tak ked zajtra upeciem kolac tak ti poslem alebo dojdite na obed 😀 😝

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 ja idem zajtra do presova 😀 cize to mam po ceste:- mozem si dojst po kolac? 😅
a dakujem-snad nejako zmaturujem🙂
a drahy skor nepride praca ho nepusti: 😔

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a Nooo jasne dojdi 😀 😀 😝

janka_a
26. aug 2010

@dadqa86 to by som sa asi skor stratila v presove..idem s kamaratom do Max-u na nakupy..nevideli sme sa skoro pol roka a je to asi jediny chlap ochotny ist so mnou nakupovat 😅

dadqa86
26. aug 2010

@janka_a Nooo jediny asi nieje pretoze aj moj muz chodi somnou nakupovat lepsie povedane mi nakupuje on 😀 😉