• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
tusim,ze dievcatko,ale cosi vo vnutri ma presviedca ze to bude chlapcek :dizzy_face:
5. jan 2009 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to bude potom pravdepodobne chlapcek
5. jan 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nie..dufam,ze dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak hadam sa na sone ukaze a kedy ides na sono?
5. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poradnu mam teraz vo stvrtok..tak dufajme ze ukaze svoje zbrane :grinning:
5. jan 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak drzim palce aby sa ukazalo
5. jan 2009 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj sa dnes niekomu ozvala krasulka?
5. jan 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne nie..ale idem jej napisat sms...

dakujem a samozrejme ze dam vediet ze co cakame..idem na telku..papa
5. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa
5. jan 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde vsetci ste? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute

my sme boli sa sankovat, idem ponahadzovat neake foto tak potom kuk ak chcete
5. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok didusa pojdem potom kuknut aj ja som pridala dve ked som bola mala
5. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
6. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cipsus, dajak nesiel konik neviem co to? :angry:

ako sa mi mas?
6. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj berni,

ANo,nesiel aj to pisali,ze nepojde od urcitej hodiny,ale aj tak nesiel este po obede,normalne som chytila abstaak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Inak sa mam v pohodicke,som domka tak trosku oddychujem a idem piect placky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde to pisali? :confused: aj ja som mala abstak :sweat_smile:

placky?fiha tak ty si sikulka :dizzy_face:
6. jan 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam v teme modry konik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,inak aj ja som na to len nahodou prisla,ze baby to pisali.

No,placky strasnuuuuuuuu chut som dostala na ne,mam paradajkovu polievocku tak len zopar placiek na pochutenie,kto sa ma s tym parat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ked spominate placky. inak cauko. ja som vymyslela zemiakove placky s oprazenou slaninkou. to vmiesat do cesta. je to mnamka. alebo by sa tam mohla vmiesat poprazena cibulka, take vonave. aj tak skusim na buduce. :slight_smile:
6. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne jasne .... :grinning: ja mam tiez rada paradajkovu polievocku....ale placky dajak nie... :sweat_smile: ale urcite ich robis fantasticky....
6. jan 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty nelubis placky berni?????????To som sa este nestretla s cloviecikom co nema rad placky,ale mas pravdu aj tak su nezdraveeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilix diky,s tou cibulkou to znie lakavo :wink: :wink: :wink: :wink:
6. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde su ostatne holky,nakukam sem cely den(samoska ked siel kon :angry: :angry: :angry: ) a nikde nikoho :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :astonished: :cry: :pensive: :sweat_smile: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak som si dala zavazok,ze idem chudnut a zacinam s plackami no pekne :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
6. jan 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v maji ideme na Svk a chcem schudnut,nemate nieco odskusaneeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ja viem,ze mi poviete cica nezer,ale uz naozaj sa budem snazit uz iba dnes tie placky skonfiskujem a potom zacinam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi si tu pisem iba sama so sebou ale no neva.Uz som inak zacala prestala som od noveho roku pit sladene malinovky a pijem iba cajik s citronom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak idem ja teda na tie placky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: javascript:addEmoticon(':stuck_out_tongue_closed_eyes:','vBody')
6. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj prepac mojko bola som ostrihat mangelika :sweat_smile: som mu to troska pokaslala :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
a idem kukat telku Kosice do toho..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bernusik este som nakukla,ja som draheho strihala pred styrmi dnami a odvtedy si nedal v praci dole ciapku co sa tak hanbi sa tie schodiskaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,striham draheho vyse troch rokov,ale takto skatastrofit sa mi ho este nepodarilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
6. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte nepisala niekomu krasulka?
6. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok