Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lienka1304
31. aug 2010

@riana12 tak ani ja nemam rada uplnu zimu, lebo je to spojene aj s odpratavanim snehu,.. 🙂 ale tak aj to patri k zivotu na dedine... 🙂 a take pocasie jesenne mi nerobi dobre, lebo uz aj tak mam stale nizky tlak a ked mi lieta hore dole, tak nevladzem vstat ani z postele a nieto sa este rozhybat pocas dna... 😒

@zuzu4444 no ja nemam mamu doma uz skoro dva tyzdne.. na mna len oco pozera.. 🙂 ale aj jemu je zima... my to asi mame v rodine.. 🙂

lienka1304
31. aug 2010

baby chcem sa vas opytat... kedze mi este tehu test nic neukaze, tak ked si urobim ovu test, ukaze mi nieco? lebo aj ked pozeram fotoblogy, tak si robia baby ovu testy a vychadzaju im a tehu im ukaze az neskor... mozem to skusit, ked som si ovu test nerobila pocas cyklu? ja viem, ze mam cakat a byt kludna, ale ked to sa jednoducho neda.. aspon ja sa mmntalne neviem sustredit na nic ine.. ked mi zacne skola, bude to uz ine, ale to bude az o tyzden... ☹

luciaa86
31. aug 2010

ahojtee..uz som sa dlho neozvala 🙂 ako sa mate???ja celkom fajn az na to pocasie.... 😒 inak zajtra mam dostat navstevu a teplotu mam stale nad 36,9 az 37 je to OK?

lienka1304
31. aug 2010

@luciaa86 ahoj... no ja tiez zvyknem mat teplotu, ked ma prist den D... nic si z toho nerob... 🙂

luciaa86
31. aug 2010

@lienka1304 ahoj 🙂 no ja som nevedela lebo bazalnu teplotu som si zacala merat tak pred 2 tyzdnami vies 🙂 tak to teda asi dorazi ta mrchana hnusna 😠 ale nevadi

lienka1304
31. aug 2010

@luciaa86 jaj ty myslis bazalnu.... 😅 no tak toto nefiem... ja som myslela, ze normalnu teplotu mas taku... a tak mas stale odkedy si merias? niekde som na nete citala nieco o tych teplotach.. sa mi zda, ze pred menstruaciou sa zvysi teplota.. ale neviem to na 100%... 😒

luciaa86
31. aug 2010

@lienka1304 no nie stale ved menila sa a robim si graf ale teraz posledny tyzden mam stale nad 36,9 az 37 tak preto nieviem ci to tak ma byt alebo nie 😅 a zajtra to mam dostat...tak sa necham prekvapkat 😀

lienka1304
31. aug 2010

@luciaa86 ale asi by velmi nemusela prist, nie? 😉 ja by som uz bola najstastnejsia, keby mi neprisli... len akurat uvazujem, ako som aj hore napisala, ze ci sa to neda zistit skor s tym tehu... 😒 ulahcilo by mi to potom aj skolu, lebo si ju musim rozlozit potom... 😒

luciaa86
31. aug 2010

@lienka1304 no ved jasne aj ja by som bola stastna keby som to nedostala najblizsich 9 mesiacov 🙂 tak ale to zatial vie este asi panbozko ci to dostanem alebo nie 😀 ale priznaky mam tie predmenstruacne...ale poviem ti ze tak ma este prsia neboleli ako teraz a navyse mam ich take zvacsene co som vobec nemavala....ale brusko boli tiez ...chut na sladke zatial nemam 😀 a dneska ma aj akosi prehana a cela som nafuknuta...cize myslim si ze to pride....ale uz si stoho nic nerobim.pretym som to brala horsie 🙂

janka_a
31. aug 2010

ahojte.. dnes za mnou konecne posledny den v praci.. 30€ z vyplaty uz stihlo zmiznut 🙄 ale nevadi🙂 ved som zena a zh casu na cas sa musim aj o seba postarat😀..

aky ste mali den?🙂

dadqa86
31. aug 2010

@janka_a Ahoj moja....Nam nejde vytah zase taka som nervozna ze koniec...sme sa museli s mm trepat na 7-poschodie peso po schodoch skoro som dusu vypustila 😠 😠 😠 😠 😠 a ty aky si mala dnes den?nato ze je posledny? 🙂

janka_a
31. aug 2010

@dadqa86 fuuha 7poschodi ja by osm asi na kazdom poschodi musela posediet😀..
a ja som mala v pohode den z prace rovno na nakupy😅..a opat raz som dokopy nic nekupila- akurat balerinky a farbu na vlasy..

dadqa86
31. aug 2010

@janka_a Nooo ja som aj oddychovala na kazdom poschodi 😀 😀 .... Tak aspom nieco si si kupila 🙂

janka_a
31. aug 2010

@dadqa86 😀ale hlavne ze si domov dosla.. a pracu si hladala??..
aspon nieco som kupila ale vobec nie to co som chcela😀

dadqa86
31. aug 2010

@janka_a Jasne hladala este kuknem teraz vecer je to lepsie lebo ti tam nabehne vsetko hladam na Profesii 🙂

janka_a
31. aug 2010

@dadqa86 da sa najst nieco vobec na nete? ja mam pocit ze tam su len tie TOP ponuky pre tych najvzdelanejsich najvypraxovanejsich..

janka_a
31. aug 2010

ach jaj ☹.. moje farbenie vlasov nedopadlo najstastnejsie.. po rokoch tmavych farieb.. naposledy cerveno ciernej som chcela nieco svetle..a naletela som jednej znamej ze svetlo plava mi nechyti..tak som kupila tmavoplavu a je takmer az cokoladova 🙄 😠

indonal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadqa86
31. aug 2010

@janka_a Da sa najst aj moj manzel si nasiel tam na profesii 🙂 za chvilku nam ide kapor na torte som zvedava na tie kritiky 😀 😀 A co sa tyka tej farby hmm cokoladova je fajna ja som blondina tak spinavoblond mala som uz aj modrocierne vlasy aj cervene a nechala som si vyrazt svoje a hotovo strasne mi vypadavali vlasy,ale chcela by som pramienky nejake cierne 😅 alebo neviem ake...

eveleninka
31. aug 2010

ahoj holky to je venku ale fakt hnusné počasí co??taky by jste chtěli ještě chvilku sluníčko??

dadqa86
31. aug 2010

@eveleninka Ahoj..No ja osobne by som viac prijala vonku slniecko ako stale len zamracene fuka studeny vietor proste chladno..U nas dokonca nad ranom zacali prekurovat radiatory 😒

eveleninka
31. aug 2010

mi už jsme si doma taky zaply topení jestli jsem to dobře pochopila...ještě bych chtěla tak měsíc sluníčko a teploučko vůbec by mi to nevadilo než být doma čučet na telku a mrznout... ☹ ☹ ☹

dadqa86
31. aug 2010

Ano pochopila si to dobre 😉 noo to aj my smojim mm by sme radsej sa prechadzali po slniecku vonku ako sediet doma 😒

snehovavlocka
31. aug 2010

eee,nam nekuria,a v auguste by mi to aj divne padlo,ale uz sme akysi chyteni na nadchu-od deti az po nas dospelakov.tak dufam,ze nepochorieme🙂

dadqa86
31. aug 2010

Noo mna pred vcerom omynalo hrdlo a som bola taka ze mi raz bolo teplo a raz zima a choroba nikde 😀 ja som asi imuunna voci chorobam 🙂

lienka1304
1. sep 2010

@luciaa86 jaj taze ty si uz za tym prvotnym osialom otehotniet? 🙂 zacidim ti, lebo ja si ten osial prave prezivam.... je to strasne tazke na psychiku podla mna a zatial sa nedokazem na nic ine sustredit... ☹ musim si asi najst nejaku cinnosti, pri ktorej zamestnam nielen ruky, ale aj mysel... niekedy sa mi to uz dari, ale stale sa vratim na to iste...
no tak to mas take PMS ako ja... okrem toho prehanania... 😅 no mna nejako dneska stale taha na miesto pre kralov... ☹
tak co prisli nakoniec? dneska si mala dostat...

snehovavlocka
1. sep 2010

@dadqa86 ja som nebola chora......hm,uz par rokov....a nestazujem sa 😀

luciaa86
1. sep 2010

@lienka1304 ahoj no uz som to dostala vcera vecer 😠 jaj tak ma strasne bolelo brucho rano...take krce som este nikdy nemala....no moje nic si stoho nerob ...to iste som prezivala aj ja na nic ine som sa nesustredila...ale tento posledny mesiac som to uz nechala tak..ved ked to ma prist tak to urcite pride skor ci neskor 🙂 tak ja verim ze to pride coskoro ked nato uz nebudem myslit vobec aj ked je to strasne tazke nato nemysliet 😒

dadqa86
1. sep 2010

@snehovavlocka Noo tak to mozes byt len rada ja som bola naposledy chora ked som mala koliku na oblicke vtedy som mala 40-tky teploti takze to bolo asi naposledy 🙂

snehovavlocka
1. sep 2010

@dadqa86 ja styridsiatky naposledy asi 7rokov dozadu....a aj predtym dllllllho nic 😀