• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@lienka1304 tak nevadi :wink: das sem fotku neskor :slight_smile:
foto do negatovu - napr.: foto si otvoris v Skicari/Malovani a das "Obrázok" a "Invertovať farby"
2. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka1304 v skole zacinam normalne zajtra... sice je pravdy ze od nuly zaciname a na nule skoncime...ale najdu sa aj ludia ktori zacnu vyssie ale podla mna ich zivot nema tak pevne zaklady.. a ti ludia ani len netusia co su to poctive peniaze a prac a...
2. sep 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kade sa tulate??
inac ja som dnes ako mechom ovalena :unamused: unavena, zaludok boli a migrena ako hrom :angry:
a nic sa mi nechcee.. akurat poobede co som bola brata na tanecnej vyzdvihnut a dost.. a este som chcela dnes prat a treba umyt riad- ale ked sa to nespravi samo tak ja urcite nie..
2. sep 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a vselikde :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 vsimam dnes nikde nikoho..
a to si uzivam posledne dni netu:grinning:..
2. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a ja som nieco hladala na nete, ale nejak nula bodov... asi na to nie je ten spravny cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 co si hladala?ak smiem vediet..
2. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no zatial som si len listovala v jednej diskusii, ci nenarazim na nejaky velmi lahko kryci makeup... ale to sa musim obratit inde...
2. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 skus nejaku kozmeticku:slight_smile: odbornicka ti najlepsie poradi..
2. sep 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dnes som si konecne vyliala dusicku tu na mk v clanku :pensive:
2. sep 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a nemam cas za nejakou behat a nepotrebujem nic prehnane... a skor hladam len nejaky zoznam, ktore za to stoja... mala /a vlastne este troska/ Recovery od Rimmelu, ale ten uz myslim ze vobec nevyrabaju, takze by bodla nejaka nahrada :slight_smile:
ten tvoj je sypky, ale ja chcem len tekuty, lahucky, lahke krytie... aj ked okrem toho mam zalusk na matte morphose od l´orealu, ale ten je taky hutnejsi... ten bude na normalne nosenie v zime :sweat_smile:
2. sep 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a ak to nie je velmi osobne, posles mi do IP adresu prispevku? ked chces, mozeme si v IP o tom popisat :wink:
2. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 fuuha to ti neporadim urcite :pensive: ja stale len sypke vyuzivam..
a na mojasvadba si pozerala? tam su tiez diskusie o kozmetike..
2. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 v mojom fotoblogu :pensive:
2. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no ja len tekute, tym ze sa mi plet masti, takze sypke ee... no vsak mam este mesiac na hladanie :sweat_smile:
na MS som pozerala diskusiu o letnych makeupoch, ale nie je tam toho tolko popisane a vacsinou su to vyssie cenove hladiny...
2. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 preco prave mesiac mas na hladanie?
2. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a cca o mesiac by sme mali ist na svadbu, takze sa chcem troska prifintit :slight_smile:
2. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 :slight_smile:ved ty si pekna aj bez fintenia:grinning: ale snad nieco najdeS:slight_smile:saticky uz mas kupene?:slight_smile:
2. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 mrzi ma to... ale no fakt to neviem odfotit... :frowning2: som ukazovala priatelovi a on tam nic nevidi... ale to je prenho typicke... :slight_smile: my sa trosku farbami lisime.. ja vidim tmavomodru, on ciernu... :slight_smile: ved on to tam raz uvidi... mehehe... :grinning:
@lienka1304 skoda ze nemozes odfotit ale ved testnes opet o par dni a snad bude ciarka silnejsia.. :pensive:
@janka_a tak tak... presne... jak pises.. :slight_smile: uz presla migrena?
2. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no ved jasne.. ked to tam je, tak by to malo tmavnut, ked pojde vsetko podla planu... :slight_smile:
2. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka1304 trochu presla.. na to sa musim poriadnut vyspat vypnut zo stresov a bude lepsie... aspon na cas..:slight_smile:
2. sep 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka1304 ked ma tmavnut tvoja ciarka tak bude uvidis o paru dni:slight_smile: drzim palceky nech tmavne!:slight_smile:padla by tu vhod nejaka tehulka:slight_smile:
2. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a nemam rada migreny... mne pomala lahnut od tmy, zobrat tabletku a ked nie spat, tak aspon v tichu lezat... :unamused: ale aspon ze uz nemas daleko do spania, nie? :slight_smile:
2. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a :slight_smile: zlata si.. dakujem... dufam, ze takto zareaguje aj mamina... ma trosku inu predstavu o mojom zivote... :unamused:
2. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka1304 aj mne to pomaha z casu na cas.. len dnes som este nieco potrebovala dohodnut na nete tak som as musela premahat a byt tu :pensive:
a nemam daleko od spania.. len rano opet vstavat treba :confounded:
2. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka1304 nemas zaco.. a kazdy rodic ma o svojich detoch urcitu predstavu..ale uvidis bude sa tesit s tebou...
moja mama by sa vcelku aj potesila keby som bola tehu :pensive:
2. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a a neviem, ci sa to da na prvykrat urobit babo... :frowning2: tolko parov sa snazi a nejde to... toho sa bojim, ze plany poplach a oci vidia co chcu...
2. sep 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok