• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
noo to by bolo fajn, ale neriesim to, zasa tak intenzivne sa mi nesnazime
28. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby..neviete co znamena ked ma pobolieva v podbrusku? :frowning2: tehotenstvo asi vylucujem kedze pred 4dnami mi skoncila mrcha. aj ked snazime sa o babo a sex mame stale len nechraneni...dakujem
28. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka je to len dnes? nerob si z toho hlavu... mozu crievka, moze mechur, moze vajecnik... rozmyslat zacni, az ked to trva dlhsie alebo je to velmi neprijemna bolest...
28. sep 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam to asi odvtedy ako mi skoncila mrcha.. je to taka bolest ako keby som mala znova dostat- taky tlak :unamused:
@riana12
28. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no skus pouvazovat nad vsetkym, napr. taky mechur sa moze aj ako maternica hlasit, kedze su vedla seba... a aku si mala MS? normalnu?
28. sep 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 praweze normalnu ako vzdy...ved uvidim ak to neprejde pojdem k lekarovi
28. sep 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 a skuska ako? mas za A?
28. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak pockaj par dni, ak mozes, snaz sa byt v teple... ci to nahohodou aj zacinajuce prechladnutie nie je... prosto, moze to byt hocico, co sa v podbrusku nachadza od vajecnickov cez maternicu k mechuru atd...
28. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 jaaaj, neviem... profke sa stale neracilo dat nam znamku... :rolling_eyes:
28. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ok dakujem za radu..budem koncit idem domov z prace pa
28. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak sa maj zatial pekne. pa
28. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,uz som tusim riadne zmeskala tu zacinajucu temu o knihach.ja mam rada rozne zanre-detektivky,komedie ale hlavne knihy s dobrou pointou-duchaplne.nevadia mi ani romanticke,ale neznasam,ked su gicovite,bez ducha.
@dadqa neboj,ved to uz len cca 2 mesiace by boli:sweat_smile: a su aj zeny,co nevracaju, a niektore aj cele tehu vracaju.a mas dobreho dr.?
28. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka ja hlavne tie "doktorske", od toho Cooka mam snad skoro vsetky, ked zacnem citat, tak to zhltnem za par dni, aj to len z toho dovodu, ze to citavam takmer vylucne v autobuse :sweat_smile:
ale ak sa mi do ruk dostane nieco ine a zaujimave, precitam si rada aj to :slight_smile:
29. sep 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 teraz citam pychu a predsudok-videla som film a skusila som knihu,kedze zvycajne je kniha este lepsia ako film(a ten fakt stoji za pozretie-pride&prejudice) :grinning:
29. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no ja si teraz niekedy chcem pozriet film o jednom paterovi (fararovi), ktory odisiel do misie na ostrov Molokai medzi malomocnych a sam potom na to ochorel a zomrel... citala som knizku uz davnejsie - je to podla skutocnej udalosti - tak som zvedava, ako bude spracovany filmik :slight_smile: predtym, co mozem porovnat film a knihu, tak je to "Da Vinciho kod" a "Anjeli a demoni" :slight_smile: ono kniha byva vzdy lepsia, lebo do filmu sa nevmesti vsetko...
29. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 zavisi od vkusu,ale zvacsa je kniha lepsia(podla toho,ci bola kniha podla filmu alebo film podla knihy-druhe je lepsie):wink:
29. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka vsak jasne :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o knihe som este necula,ale dobry film je barevny zavoj.nie je velmi lekarsky,ale hl.postava je lekar
29. sep 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no ak sa k tomu dostanem, mrknem :wink:

29. sep 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 myslim,ze je to jeden z tych kvalitnejsich filmov :slight_smile: (ma aj myslienku) :grinning:
29. sep 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no uvidim, ako to dopadne... telku pozeram velmi malicko, ani spravy nestiham pozerat... film tak na PC, ale to skor zaspim, ako sa dej rozvinie :grinning: :sweat_smile:
29. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ja telku ani nemam :wink: ja len na pc filmy pozeram(aj to vzdy na x krat,bo nebudem film pozerat do polnoci) :grinning:
29. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka ja som taka, ze ked lahnem, za par minut spim... mam jeden film, ktory si pravidelne pustam pred spanim... vidim z neho tak 10 minut, potom chrnim... dalsi vecer pustim tam, kde som zaspala den predtym... mam to ako roman na pokracovanie :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no aspon nemam vysoku "spotrebu" filmov, vystacim si s malom :grinning:
29. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes uz nalada dobra u mna, lebo uz neprsi a aj slniecko vykuklo :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 a ja blbu naladu stale :unamused: ale kaslat na to, nejdem to tu rozosmutnievat... :pensive:
je fajn, ze tzvoja naladicka sa zlepsila :wink:
29. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 sme si to tusim vymenili :wink:
29. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 no ja tak pomalicky som vo svungu od pondelka... :sweat_smile:
29. sep 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok