Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 Dakujem velmi pekne..Vies co ja som nic nebrala ani vitaminy ani nic proste sa to chytilo same od seba nemysleli sme nato s manzelom a uchytilo sa...V prvom rade ak ti mozem poradit nesmiete sa tim zaoberat nemysli nato nechaj tomu volny priebeh pretoze ked to velmi chces aby si otehotnela tak just neotehotnies mne to tiez radili baby a prestala som sa tim zaoberat ze chcem byt tehotna ja som si tiez preplakala dni,ale prestala som na to mysliet a bum uz som v 10 tyzdni 🙂

martinka285
22. okt 2010

Hmmm...asi na to nieco bude, tiez mi to mnohi hovorili. Musim sa teda odreagovat a mozno to potom pride. Ake si mala teh. priznaky? Obcas sa citim divne, ale ked som si myslela ze mozem byt v tom, tak som si spravil test, ale to sklamanie potom bolo este horsie a teraz si uz radsej nerobim.

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Hmmm...asi na to nieco bude, tiez mi to mnohi hovorili. Musim sa teda odreagovat a mozno to potom pride. Ake si mala teh. priznaky? Obcas sa citim divne, ale ked som si myslela ze mozem byt v tom, tak som si spravil test, ale to sklamanie potom bolo este horsie a teraz si uz radsej nerobim.

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 No ja som mala tehu priznaky take ze ma zacali strasne boliet prsia potom ma pobolievalo v podbrusku a nakoniec mi je teraz stale zle od zaludka....Dokonca som na zaciatku tehu zvraciavala a poriadne s mysou som bola kamoska na wc-ku 😀 teraz je to uz lepsie,ale zle mi je kazdy den....

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Takze sa mam na co tesit 🙂 A za ako dlho mi ukaze teh. test dobry vysledok? Lebo vacsinou som si ho robila 10 dni po styku, ale neviem ci to nie je skoro.

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 Ja som si ho urobila asi po 2-tyzdnoch a ukazalo mi 🙂

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Super, ja by som bola najstastnejsia na svete, keby sa mi ukazali dve //. Hned by som to isla oslavit, samozrejme bez alko 🙂 🙂 🙂

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 Ja som bola tiez prekvapena a stastna 🙂

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 To si viem predstavit, obcas ma chyta depka, ked vidim vonku mamicky s kocikmi a este ked mi drahy povie, ze uz sa tesi na to, ked budem mat brusko, bude mi ho hladkat a citit, ako malicke kope. Ale musim to prekonat. Zatial nemam ziadne teh. priznaky, tak asi zasa nic ☹((

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 Neboj sa pride to len nato nemyslite a uvidis ze coskoro sa k nam pridas a budes maminka drzim ti palceky aj na nahocha 😉

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 na nohach som chcela napisat 😀 😀 😀

martinka285
22. okt 2010

Dakujem za podporu, si zlata 🙂 Este mi chybaju vysledky z jedneho vysetrenia a s tymi sa potom chystame do ferticent centra na spermiogram a dalsie vysetrenia.

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Dakujem za podporu, si zlata Este mi chybaju vysledky z jedneho vysetrenia a s tymi sa potom chystame do ferticent centra na spermiogram a dalsie vysetrenia.

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 No tak ja si myslim ze sa vam to coskoro podari posielam ti vyyyrusik pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

martinka285
22. okt 2010

Tak doletel az ku mne a dufam, ze ma nakazi a budem aj ja tehulka 🙂

dadqa86
22. okt 2010

ja verim ze ta nakazil 😉

zuzu4444
22. okt 2010

@martinka285 som zo senice preco?

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 len tak zo zaujimavosti, ja som z okolia BA. Aj ty si este snazilka alebo uz mamina?

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Noooo to by bolo radosti 🙂

zuzu4444
22. okt 2010

@martinka285 snazilka som

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 Neboj sa bude 😉

martinka285
22. okt 2010

@dadqa86 Moc dakujem, ked sa podari, urcite Ti dam vediet.

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 A ako dlho sa snazite? My s manzelom 8 mesiacov, mam za sebou vysetrenia, cakam este na jedny vysledky a potom sa chystame na konzultaciu a spermigoram do ferticentu.

dadqa86
22. okt 2010

@martinka285 No ja budem rada a nemas zaco drzim palceky 😉 🙂

zuzu4444
22. okt 2010

@martinka285 13 mesiacov ale intenzivne tak pol roka

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 A boli ste uz aj na nejakych vysetreniach?

zuzu4444
22. okt 2010

@martinka285 ani nie, len som sa liecila na kvasinky, ale na druhy tyzden idem k dokimu a priatel na spermiogram, len akosi sa tam sam nemoze dokopat

martinka285
22. okt 2010

@zuzu4444 Muzi to beru trosku inac ako my zeny, ale dolezite je prekonat sa a ist tam. Aspom ja budem spokojnejsia ked tam pojdeme, pretoze ak je nejaky problem tak budem vediet na com som a ake mame moznosti.

zuzu4444
22. okt 2010

@martinka285 presne tak

martinka285
22. okt 2010

tak do toho a uvidis ze to bude ok 🙂