• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@ituka37 to fakt:grinning: ale tak to ma byt :-P
25. okt 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :wink: ale nezavidim..2 male deturata a snazite sa??ako to vsetko zvladas??obdivujem... :grinning:
25. okt 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss : Vy se také snažíte o miminko docela brzy po prvním, jak dlouho se snažíte? :slight_smile: Naší Klárce budou v lednu 2 roky. Taky je mi 22 let. :wink:
25. okt 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello ale my sa este nesnazime..ja by som chcela druhe babo najskor, ked bude mat maly tak 3 roky... :slight_smile:
25. okt 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer sa praje ako sa mame? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss : Aha, tak asi jsem to špatně pochopila. My jsme se začali snažit před necelým měsícem. No a mám takové tušení, že to vyšlo hned napoprvé. :wink:
25. okt 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss podla toho,co si predstavujes pod pojmom snazit sa:wink::grinning: tuzime po dalsom babatku a nevadi,ked bude aj teraz (s detmi to nie je lahke,ale az taky rozdiel medzi jednym dietatom a dvoma detmi zas nie je:grinning: -niekedy ich tazko ustrazit:sweat_smile:)
26. okt 2010 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ituka37 no mna zacali minuly tyzden v pondelok boliet a od vcera ma uz brucho nebolelo a este stale nic, ja by som sa asi zblaznila od stastia, keby to konecne vyslo :grinning:
26. okt 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello fiiiha, tak to mas stastie, ze napoprve vam vyslo
26. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 : No já se raději ještě neraduju, testovat se budu až v neděli ale mám příznaky které jsem měla i u své první holčičky tak snad se můj instinkt nemýlí, pokud ano, tak mám pozdě ovulaci. :fearful:
26. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello drzim palce a daj nam vediet, kolko ti meska? a ake mas priznaky?
26. okt 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 : Právě že nemešká, dostat to mám sice až v neděli ale jak píšu, přesně tenhle pocit a příznaky jsem měla týden před očekávanou MS a také jsem byla těhotná. :o)
26. okt 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello noo ake su to tie priznaky?
26. okt 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 : Přes den mi bývá lehce nevolno, včera i teď ráno mi tak bylo, pak se to trochu uvolnilo a teď co jsem vypila kakao mi taky není nejlépe, jinak se mi viditelně zvětšily prsa (po kojení jsem je měla hrozné, proto poznám sebemenší napnutí), při pohmatu mě pobolívají - především jejich vnější strany v oblasti kolem podpaží.
26. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello ja mavam taketo priznaky pred MS, aj teraz mi uz zacinaju ale ved kazda zena to mame inak, kazde sme ine a inak sa nam to prejavuje, drzim ti palce aby to bolo u teba tehu :slight_smile:
26. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 : A kdy máš dostat MS? Já takovéhle příznaky jak říkám nemívám před MS tak proto mi příjdou zvláštní. A hlavně dávám na svůj instinkt v tomhle, tehdy jsem měla také tušení že to vyšlo a nechtěla jsem tomu uvěřit ani při // na testu. :grinning: Hrozně se mi klepaly ruce když jsem ten pozitivní test držela. Dneska jedu do města si koupit alespoň 3 těhu testy, pokud je nepoužiju teď v neděli, tak za pár týdnů (měsíců určitě). :wink:
26. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello ja 4.11. a ja praveze mavam taketo priznaky takze u mna to zasa nevyslo, a neskusis aj dnes test? ak si ale 10 DPO uz by ti test ukazal (mamatest, rapiclear)
26. okt 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 : Já si opravdu počkám minimálně do soboty. Minule jsem měla pozitivní test 13DPO a tentokrát bych měla být teoreticky pouze 8DPO. Řekla bych, že to test ukáže nejdříve 11DPO, spíš 12DPO aby se ukázal alespoň lehký náznak druhé /.
26. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello drzim palce, daj vedet :slight_smile:
26. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 : Děkuji, i já tobě držím palce aby příznaky byly z těhotenství a ne z příznaků MS. :slight_smile: Jen ať je nás, těhulek, začátkem listopadu, co nejvíce. :wink: :wink: :wink:
26. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello jeeej ked by to tak bolo, co u mna tazko, viem ake mavam prizany MS
26. okt 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, testy koupeny. :wink: Teď jen vydržet aspoň do soboty. :o)
26. okt 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skriatek jeeeeej, to sa ani ja neviem už dočkať čo ti to ukáže... Mne stále ešte neprišli tak som v rovnakom napätí :confused:
27. okt 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ziadna nova tehula?:grinning:
27. okt 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ituka37 to by bola sranda, keby ze sme obe tehotne :grinning:... mne este neprisla, kazdy den odratavam, kolko uz meska, brucho ma neboli, prsia ano a najradsej by som cely den nevyliezla z mojej teplej postielky :grinning:
27. okt 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: mozem sa pridat, zatial som cakatelka... :wink:
27. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubinca : ahojky, klidně se přidej mezi nás. :wink:
27. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubinca ahoj:grinning: gratulujeme k miminku:wink:
27. okt 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 kam si sa zas schovala???:grinning::grinning:
27. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Ja som tu len teba nejak nevidno :grinning: nejak na mna kazdy zabuda sem chodim pozerat kazdy den a nikto nic :confused:
27. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok