Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

kubinca
30. okt 2010

@micha.bello ahojky, tak podobnu ciarku som mala aj ja pri prvom teste, dalsi den som si robila dalsi a tam uz bola vyrazna 🙂 treti den mi to potvrdila uz dokina ( ranne stadium tehotnosti)... 🙂 drzim palce! 😉

snehovavlocka
30. okt 2010

ahojte....je tu niekto? 😉

skriatek
30. okt 2010

@snehovavlocka ahoj, ja som tu 🙂

snehovavlocka
30. okt 2010

@skriatek caw🙂 co porabas?

skriatek
30. okt 2010

@snehovavlocka pridala som si album a inak nic take, chystam sa hrat simsa a potom citat podpalacku :D. a ty?

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 kde si?😀 chcela som sa ti pochvalit,ze som sa testovala ...........

snehovavlocka
30. okt 2010

@skriatek aaaale....deti uz pospali,takze mam vecerny relax

skriatek
30. okt 2010

@snehovavlocka mas krasne deti 🙂... ako dlho sa snazite o tretie?

snehovavlocka
30. okt 2010

@skriatek asi to zmenim😀 my sa extra nesnazime,ale nebranime sa pocatiu,tak som si dala,ze sa snazime😀😀 ale asi to skor sposobuje dezinformacie.ale inak je to asi 3 mesiace

skriatek
30. okt 2010

@snehovavlocka aha, a ja som si myslela, ze mi poradis nejake trikosky... prahnem po kazdnej alternativnej liecbe

snehovavlocka
30. okt 2010

@skriatek a vy sa ako dlho snazite?

skriatek
30. okt 2010

@snehovavlocka no teraz to bude uz desat mesiacov, a vlastne nejakych osem mesiacov chodim aj k lekarovi, lebo som mala velmi nepravidelny cyklus, teraz bol aj manzel na spermiograme, ktory mu dopadol velmi dobre, a tak ked ho lekar videl, povedal, ze budem musiet prist po MS na vysetrenie, aby vymyslel nieco nove... mam takeho tusaka, ze ma caka este dlha cesta 😒

snehovavlocka
30. okt 2010

a problem videl len v dlzke cyklu?

skriatek
30. okt 2010

@snehovavlocka co sa tyka toho cyklu, musel mi ho upravit, ale inak v tom nevidel problem, ten zatial nevidel v nicom, vraj to v priemere trva tak rok, tak nemam stresovat, a uz mozno nadisiel ten spravny cas, aby zistoval, co mi vlastne je... a teraz uz idem na toho simsa 😀, tak sa maj krasne

snehovavlocka
30. okt 2010

@skriatek tak drzim palce (a vsetci radia nestres-klud,tak to skus🙂)

snehovavlocka
30. okt 2010

@dadqa86 53,50,55,51,55 😅😀😀

zuzu4444
30. okt 2010

@micha.bello noooo vidis, tak predsa, gratulujem

micha.bello
30. okt 2010

@kubinca : A jaký sis dělala testík když jsi měla stejnou čárku? Já jen jestli jsi měla taky s citlivostí 10 jednotek.

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka Tu som moja a ako to dopadlo? 😕

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka 😨 😀 pekne pekne

snehovavlocka
31. okt 2010

@dadqa86 snad si si nemyslela....😀

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka no ano myslela 😀 😀 😀

snehovavlocka
31. okt 2010

@dadqa86 😀 neboj.....ale aj tak boli tie testy celkom ok.ale na skuskach musim mat aspon 53 ☹ a ja mavam blbe chyby nepozornosti 😨 No co,tak skusam...aj teraz😉

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka No sak ano ale podla mna to zvladnes 😉 a co porabas?

snehovavlocka
31. okt 2010

mimi sa zobudilo,ale uz zas spi....este 2 testy a kuknem vysledky.som zvedava,bo tieto su akesi tazke😨 A ty?😉

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka Ja som kukala spravy,ale nejako ma uz 3-den strasne boli hlava a ja neviem ze z coho...Ci to je zmena vzduchu alebo ja neviem lenze to je strasna bolest ty si to mala ked si bola tehotna? 😒

snehovavlocka
31. okt 2010

@dadqa86 nepamatam.ale spociatku som byvala straaaasne unavena,potom uz len straasne a ku koncu mas sil na stahovanie nabytku😀 kazda inak,ale na zaciatku su asi vsetky unavene. Pijes dost vody?z nedostatku byvaju bolesti hlavy...alebo si sa mohla prechladit☹

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka No vies co na zaciatku som bola aj ja unavena ako pes som musela vzdy si poobede lahnut...Teraz je to uz trosku lepsie,ale aj tak sa citim niekedy nejaka slaba ze si musim oddychnut....Ja neviem akoze nepijem zase velmi vela vody,ale pijem nieco 😅 to ma moze aj z toho boliet hlava ze nemam dostatok tekutin? 😕

snehovavlocka
31. okt 2010

@dadqa86 mna teda dost casto☹ vtedy viem,ze si musim dat pozor.a tehu este viac

dadqa86
31. okt 2010

@snehovavlocka Hmmm no to by ma este nenapadlo tak musim vela pit potom dnes som si musela lahnut trosku a uz je to lepsie som si podriemkala a trosku ma presla citim,ale nie tak ako rano....