• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@micha.bello ja som z toho dilino, tieto vypočty su nejake divne :grinning: to ja by som bola v kolkatom? čiže 4 tyžden + 1 den budes zajtra a potom 4+2 tt atď.. ?
3. nov 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka No ja som bola sa tiez s mamou prejst vonku trosku varili sme..a teraz oddychujem nejako ma taha do spania :unamused: si budem musiet oddyhnut trosku...Zajtra sa chcem ist prejst do mesta doobeda chcem ist pokukat ake maju vo Zvolene kociky neda mi to pokoj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ituka37: Ano, přesně tak, pak budu příští úterý 4+6tt a hned den nato 5+0.
3. nov 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micha.bello aha, no už som to pochopila, čiže keď ja som mala dostaˇř minulý pondelok tak by som bola o tyžden dlhšie tehotná ako ty :grinning: ak by som teda bola :slight_smile:
3. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 :slight_smile: kocik....my sme kupili v presove-ak este nie je zruseny,tak tam je bazar kocikov (vyzerali ok a dobre ceny),ale mali tam aj cisto nove- nie sice modny hit,ale ja nie som zastancom 30 000sk za kocik:confounded: ani keby bol pozlateny (ale to uz je kazdeho osobna vec). A inak su celkom schopne aj na hlavnej pri Mikulasovi v detskej predajni Motylik,alebo tak nejako sa vola.
3. nov 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka No my sme boli dnes kuknut vo Zvolene a jeden bol dobry hlboky a troj kombinacia to je aj sedacka do auta je tam a stal 280 ci 290 eur,ale vsetci skoro hovoria ze v Polsku maju dobre a lacne kociky pojdeme kuknut este v Presove chcem ist kuknut je lepsie si vyhliadnut dopredu ako na poslednu chvilku :sweat_smile: a co mas nove?
4. nov 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ty si teraz u mamy?tak preto si tu tak malo.....:grinning::grinning::grinning:
A celkovo je tu akosi malo ludi....ahojte vsetci:wink:
5. nov 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka No uz sme doma aj s manzelom dnes sme dosli do Presova domov...Tak som sem nakukla ze ti odpisem nedalo sa mi ti odpisat nasi maju strasne slabi internet a ledva som si pozrela g-mail...na porazenie... :grinning: ako sa mas?
7. nov 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 :grinning::grinning::grinning: ved ak mame net netreba,tak sa necuduj,ze je pomaly....ale ja ho tiez nemam bleskovy:wink: ozaj,mi napadlo,ze mozno sme nejaka vzdialena rodina.asi si spravim rodokmen a poslem ti ho na porovnanie:fearful::wink:
8. nov 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Vzdialena rodina? :fearful: no to by som odpadla asi :grinning: fakt....no posli mi potom ten rodokmen bude sranda :wink: :wink:
8. nov 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako mrtvo tu je
8. nov 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 tajne som dufala,ze ked sa tak ´ nudis´ ,ze spravis svoj :wink:
8. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka No ja som dnes bola vonku a priznam sa ti ze neviem kde to mam spravit a ako sa to robi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ale to ja by som nerobila taky profesionalny:fearful: Len by som sa mamy spytala na rodinu z detvy a zo zvolena a napisala by som kto, s kym, ake deti,a tie s kym ake deti.....a moznl by si tam spoznala nejaku svoju pratetu alebo sesternicu:grinning::grinning::grinning:
8. nov 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mas to dobre vymislene haha
8. nov 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Hmmm ja nefiem.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86si sesternica z 10.kolena a mame to poriesene:wink:
8. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :wink: Ok uuplne stebou suuhlasim sesternica moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 o chvilu nas tu zrusia a povedia,ze dialog dvoch ludi mame mat na IP a tu to ma byt verejna diskusia:grinning::grinning: alebo nam premenuju temu na „U dvoch sesternic” :wink:
8. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ituka37 @micha.bello @zuzu4444 + ostatne: nechcete sa pridat? Co nove?
8. nov 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: haha noo to by som chcela vidiet,ale na druhej strasne by to bol GOL keby nam premenovali diskusiu na U dvoch sesternic :grinning: :wink: haha
8. nov 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 to asi nespravia....ale mozme taku zalozit:wink:
8. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka No mohli by sme taku zalozit :slight_smile:
8. nov 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holkymje tu nekdo prosim kdo by me pomohl s grafem fertility? ja jsem v koncich :frowning2:
8. nov 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss dlho si sa tu neukazala....:wink: ako sa mas?:grinning:
9. nov 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 otazkou je,pre koho by bola? Napadlo mi,ze pre ludi,co sa tu na mk spoznali,ze su nejaka rodina....ale taki tu asi nie su:sweat_smile:
9. nov 2010 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka: ahojky, já tu jsem ale zatím žádné novinky nemám, k dr. jsem objednaná toho 24. listopadu, ještě 15 dnů čekání. Krom toho, že mi bývá přes den - většinou hned ráno po probuzení - špatně nic nového. :slight_smile: Je fajn mít alespoň nějaké příznaky než žádné. :slight_smile: Ale čekání je šílené. Zítra budu přesně 5tt+0d. Začneme ve čtvrtek 6. týden. :o)
9. nov 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok