Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
28. dec 2010

@skriatek nemozes na to tak mysliet, psychika robi svoje....aj my sa snazime uz rok aj nieco, najskor som bola na tom tak ako ty, cela nestastna a teraz to uz nejako neriesim a uvidime ci sa zadari, tak ako povedala nelynka, neupinaj sa na to tak velmi, inak sa to nepodari.

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skriatek
31. dec 2010

@nelynka ved uz by som mala ist v januari na hsg, trochu sa bojim... ani nie tak bolesti, ale ze bud pridu na nieco, co sa nebude dat tak lahko odstranit, alebo tiez ze nepridu na nic, takze zas nebudem vediet, v com moze byt problem

skriatek
31. dec 2010

@zuzu4444 ja viem, viem... ja mam take striedave obdobia... jeden mesiac na to nemyslim a druhy zasa ano, mozno je to teraz tym, ze su sviatky, mam viac volneho casu nez inokedy a tak mi to stale beha po rozume... navyse som teraz trosku nervozna z toho, ze mi meska menzes, ale nechcem si robit falosne nadeje, posledne styri mesiace mi vzdy tak tyzden meskal, aj ked som brala duphik, tento mesiac ma nechal doktor bez hormonov, ze nech si telo trochu odpocinie, takze som s meskanim dopredu ratala, ked som mavala predtym nepravidelne cykly, a v januari by som mala ist na hsg, ale az po menzese, ktory zatial nechodi... a este musim ist aj na rentgen zubu, ale to tiez az ked pride menzes a budem si ista, ze nie som tehotna a moj sef bude kvoli tymto mojim behackam po doktoroch asi protivny a to mi na psychike moc neprida... ale tak co uz, babenko je na prvom mieste

zuzu4444
1. jan 2011

@skriatek drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo.

skriatek
1. jan 2011

@zuzu4444 vdaka

deniskateniska
1. jan 2011

@skriatek ahojcek.. ja som len tak nakukla do vasej temicky ... mam tiez 21 rockov.. od 18 tich sme sa snazili o babatko a bez uspechu... az ked sme sa prestali snazit o 2 rocky.. uz ma to nebavilo kazdy mesiac kukat ci pride mrcha... a ked som konecne nastupila v praci na zmluvu a s teraz uz muzom sme si povedali ze sa ideme na to vykaslat ze nas to len stresuje a ze az po svadbe zacneme.. a do 2 tyzdnov som bola tehotna 😉 proste treba prestat na to mysliet, je to vsetko o psychike.. zakon schvalnosti cim viac nieco chces tym viac sa to vzdaluje... 😉 drzim palceky nech sa ti tvoja tuzba splni 😉

skriatek
2. jan 2011

@deniskateniska dakujem, aj ja stale viac verim, ze tento rok sa to uz podari, doktor mi hovoril, ze ak ani hsg nepomoze, posle ma na iui, takze ked uz tomu takto velmi pomozeme, hadam to vyjde, lebo manzel ma podla vysledkov testov velmi schopnych plavcov :D... jedine, co mi chyba je trpezlivost, musim sa ju naucit zvladat

crepe1
2. jan 2011

Ahojte, mozem sa pridat? 🙂

zuzu4444
2. jan 2011

@crepe1 vitaj 🙂

deniskateniska
2. jan 2011

@skriatek drzkam palusky 😉

dadqa86
2. jan 2011

Ahojte chcem sa opytat pred chvilkou som dostala strasne bolesti zubu take ze som to nevydrzala a vzala som Novalgin 500 pretoze Paralen nemam jedna tablletka nemoze uskodit ci sa mylim? ☹

deniskateniska
3. jan 2011

@dadqa86 neviem precitala si si ci ich mozu tehulky? ale ked uz si si zobrala, nic s tym uz nenarobis... len nabuduce radsej ku zubarovi ako tabletka 😉

ituka37
3. jan 2011

@zuzu4444
@skriatek
Ahojte baby, tak vidím, že počas mojej neprítomnosti v tejto diskusií ste resp. sme na tom stále rovnako a to že mame stále dole písané SNAŽÍ SA ☹ čo máte nové? ja som brala v novembri prvý mesiac ten clostilbegyt ale nič, v decembri som brala čipky takže clostil som nemohla a teraz v januáry začínam zase s clostilom, tak som zvedava.. už som aj na stranke fertilityfriend.com kde sa robí ten graf čo tu majú niektoré baby v albumoch, no ten moj je nejaký divný, teploty mam stale ine ale som aj trochu chorá tak možno preto...neviem 😀

crepe1
3. jan 2011

@zuzu4444 Dakujem 🙂 je super, ze existuje taketo forum. Tiez sa snazime o babetko, zatial to nevychadza, ale dufam, ze len nevieme trafit ten spravny cas...vsetkym vam drzim palceky!

zuzu4444
3. jan 2011

@ituka37 ahoooj, ani u nas nic novem stale sa nepodarilo, po skonceni ms idem k dokimu tak sa uvidi co a ako. ja si tiez zapisujem teplotky do grafov na fertility, ja som dnes 1DPO aspon to tak vyzera podla dnesneho merania, ovu som mala na 27 DC co ju u mna strsne neskoro, akesi to mam rozhadzane tento mesiacm asi to bude tym ze som bola tiez chora
a ty ako? dlho si sa tu neukazala

zuzu4444
3. jan 2011

@crepe1 ako dlho sa snazite?

skriatek
3. jan 2011

@ituka37 ja som bola v decembri uplne bez hormonov, lebo predtym ma zacali z clostilu boliet vajecniky a doktor povedal, ze ked ho uzivam styri mesiace je to uz dlho, a aj tak by mi ho vysadil aspon na mesiac, ale tento mesiac idem na hsg a povedal, ze ak ani to nepomoze, tak pojdem na iui, este mi predtym samozrejme nejake testy porobi, tak uz potrebujem len trosku viac trpezlivosti, ta mi stale chyba, ale ja som taka bola vzdy, takze si z toho nic nerobim... naladu mam raz skvelu a potom je mi tak zvlastne smutno, ze ani neviem poriadne z coho... to bude tymi hormonmi

dadqa86
3. jan 2011

@deniskateniska No precitala som si tu na internete a pisali ze tehulky co su vo Svrtom az Siestom mesiaci mozu uzit jednu tabletku tak som uzila....A mam pokoj az do teraz musim si zaklepat 🙂 maly sa hybe tak je vsetko v poriadku bola som si dnes kupit Paralen v lekarni tak ak ma zacne boliet vezmem..Ja zubara nemusim bojim sa strasne preto radsej tabletky vezmem 😒

crepe1
3. jan 2011

@zuzu4444
Asi rok :( ale je to o to tazsie, ze mavam dost casto vaginalnu mykozu, vacsinou sa objavi v case ovulacie, trochu sa bojim, ze mi to sposobi nejake vacsie problemy.Strasne tuzim po babatku.a ty?

zuzu4444
3. jan 2011

@crepe1 noo my tiez uz rok, a tiez mavam problemy s kvasinkami, akurat teraz sa mi to vratilo, ale musim pockat na prichod ms a po skonceni zajst k dokimu, neboj raz sa nam zadari, chce to vela trpezlivosti,psychika spravi svoje

@skriatek a manzel uz na spg bol?

@dadqa86 ahojcek.....pozeram ze cakate chlapceka, gratulujem

skriatek
3. jan 2011

@zuzu4444 ano a mal ho velmi dobry, takze unho je to v poriadku

zuzu4444
3. jan 2011

@skriatek tak aspon nieco pozitivne 🙂

deniskateniska
3. jan 2011

@dadqa86 no len musis radsej strach prekonat ako babo liekmi dopovat... moj nazor.. 😉 lieky su aj tak svinstvo... radsej si na zuby urob - do alpy si daj zo 3 klinceky a tym si potom potri zuby.. umrtvy ti to a nebude to boliet... 😉

ituka37
3. jan 2011

@zuzu4444 ahoj, no keby si videla moj graf tak by si asi nechápala, ja mam take divne tie teploty, že ja nechápem, dnes mam 30 DC a teplotu som mala ráno 36,3 .... zatial najnižšiu za celý mesiac 😲 neviemmožno to je aj tym, že som nachladnutá...ale mam zvláštny graf č ti poviem, veru dlho som tu nebola, v novembri sme mali asi 3 tyždne manželsku krizu a nemala som vobec na nič náladu...až začiatkom decembra sa to urovnalo.. teraz by som mala v priebehu tyždna tak asi cez vikend približne dostať MS a potom začnem znovu s clostilom, len musim zavolať ku doktorovi, že ako mam brať teraz tabletky, či stale 2x1 tbl denne alebo 3x1 tbl. denne, uvidim čo mi povie 🙂 akurat je v mojom okolí stle viac a viac tehotných čo ma trošku vyvádza z miery ale iba niekedy, pride mi to luto,ale hovorím si stále, že keď to bude mať príjsť tak to príde 😉

ituka37
3. jan 2011

@skriatek no tak ti držím palce a dufam, že sa to už podarí 😉 a onedlho tam uvidime že už sa nesnažiš 😀 a tiež nesnažíme samozrejme 😉

skriatek
3. jan 2011

@zuzu4444 tak, tak a aj jeho pozitivny pristup, som rada, ze to chce rovnako ako ja

dadqa86
3. jan 2011

@zuzu4444 No ano bude to chlapcek,ale ja som aj mala tusaka ze to bude chlapcek lebo na dievcatko je strasne vytrvaly 😀 v kuse ma kope a prevracia sa,ale je to nieco nadherne citit ako sa tam hybe som stastna a uz sa neviem dockat kedy konecne bude Maaaj 😵
@deniskateniska Dakujem za radu vyskusam ked bude boliet 😉 zatial mam este stale pokoj...konecne som sa minulu noc aj vyspala...uvidime ako to bude z dnesnou nocou.... 😉 ale dakujem

deniskateniska
3. jan 2011

@dadqa86 nemas za co.. a urob si to aj teraz, kym sa vymacaju klinceky, tak to trosku trva... teda aby ti to zabralo potom... ja to aj pouzivam ak malemu nezaberie na dasienka masticka ked mu rastu zubky 😉

dadqa86
3. jan 2011

@deniskateniska No mna ked zacina boliet zub tak ma nezacne hned mna zacne najskor len omynat az potom na druhy den alebo v noci zacnu bolesti......Tak dufam ze si to spravim v cas 🙂 😉