• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
fiihaa ze by to tu ozilo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: caute lasky,

cukrus tato tema je aj tvoja a to dobre vies :slight_smile:

pretty, berni, cipsi, nely ahooojte. A kde je krpate??? :sunglasses: gulate?

ja uz idem buvat ale rada som vas tu videla aspon na chvilku a to som len nakukla :slight_smile:
11. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka ahoj ani sa neukazes?preco?ako sa mas?ako babo?
11. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus caaau :slight_smile:

mame sa pomalicky, cele dni len lezim a tlacim kolena k sebe nech mala este nejde na svet :grinning:

A ty, Ako sa mas?
11. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam oki, cakam na ovulku,a preco ze kolena?
11. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby mala predcasne nevysla :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
11. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ty ju posuvas alebo co?to som este ani nepocula, to ti poradili v nemocnici?ako to presne robis?popis mi to,budem mudrejsia v buducnosti
11. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa, to myslim obrazne, zart, chapes, ze budem drzat kolena pri sebe :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka ja som si zle precitala ja som citala ze kolena k bruchu,nie k sebe tak sorry som ja tela, idme haji a chod aj ty, nech ma malinka pohodlie v brusku,dobru nocku ti prajem,pa,pa
11. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus, to je v pohode :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak bru nocku vam zelam :slight_smile:
11. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,vy ste sa nacisto posaleli,co ste odisli z tejto temy.... :grinning: tato tema nema svoj smrnc preto,lebo ste odtial odisli...bez vas je to tiu suche...jerry,pretty,cukrus...atd... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa..ano chodim aj do spolocnych terminov....ale nevyhladavam dalsie temy...napr...nieco o snazilkach a tak...do gycaru uz tak nechodim,iba ak napisat co nove..a kuknut na ostatne...a povzbudit sem-tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, docinka ja vyhladavam temy kde sa stale nieco deje, to znamena,ze ked sadnem za pc pocas dna tak tam vzdy niekto je, nech mam s kym kecat,to vies male dieta, nemozem si vyberat, proste ked vidim ze sa hra, alebo je niecim zamestnany tak ja rpasim k pc na chvilu
12. jan 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram iba tam,kde mit o treba... :wink:
12. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mam nove haaaro
12. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Niekto v dolnom byte cely den vrrrrrrrrrrrrrrrta a mna ide s toho porazit. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: ,Tak som si vypeckovala Celine DIon CD a ocividne mu to lezie na nervy,tie sladaciky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat z toho porazit.{{{{berni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: }}}}
12. jan 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..dobre,dobre..pust mu tam este nieco take... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cipsinka treba :grinning:
12. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este si do toho vyspevujem,tak si viete predstavit tu kombinaciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten musi inak zurit ale tak on zacal
12. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne merry :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,teba som tu este nevidela :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,tak..len mu tam pekne spievaj :grinning:
12. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestal :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........moj spev funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nova dufam ze vam to nevadi ze som sa sem vtrela :confused:
12. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predstavim sa trosku

mam 24rokou a snazime sa 4mesiace o babatko zatial bez uspechou :frowning2:
12. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze si sa nevtrela,mame radi novych a hlavne normalnych ludi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: .

Neboj a babanko pride,ked to budes najmenej cakat :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim len to cakanie ma zabija......aj vy sa snazite o babatko?
12. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi a ty ako pokracujes zo snazenim,ci sa nesnazite teraz?
12. jan 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok