Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

petulak1988
1. apr 2011

@zuzu4444 rapiclear direct

zuzu4444
1. apr 2011

@petulak1988 ten je celkom fajn

petulak1988
1. apr 2011

@zuzu4444 hodne si na nej stezuji ze spatne ukazuje

zuzu4444
1. apr 2011

@petulak1988 nooo moze byt...ja vecsinou pouzivam mamatesty

petulak1988
1. apr 2011

@zuzu4444 jj ty rikaji ze jsou dobry

zuzu4444
1. apr 2011

@petulak1988 tak skus ten co ti povie

petulak1988
1. apr 2011

@zuzu4444 jj az v pondeli rano

dadqa86
12. aug 2011

Ahojte baby ako sa mi tu mate? 🙂

cacka
14. aug 2011

ahooojte babulky. Chcela som sa Vas opytat ci niektora z Vas nevie ako je mozne ze ma pichalo na pravej strane vajecniku a ked som si spravila ovulacny test tak ukazal ze teraz nemam plodne dni. Neviete co to moze byt? Pretoze den pred tym vecer ma pichalo spravila som test a boli plodne dni tak sup do postielky s priatelom. S priatelom sa snazime asi tyzden o babatko. Dakujem vam velmi pekne!!! a držím všetkým palceky

momamo
15. aug 2011

Ahojte tak konecne som nasla dobru temu presne pre mna ...My sa uz snazime o babätko 4 mesiac tak uvidime ...Drzte palce ....Pekny dnik prajem..

nika_d
16. aug 2011

Ahojte babulky, je tu nejaka mlada snazila okolo 20? Ci ja som jedina? 😀 Budem len rada ak sa niekto ozve 😉 Pekny dnik prajem

foaji
16. aug 2011

@nika_d Ahoj, neboj, určitě tu nejsi sama 🙂Mně bylo 21 😉

nika_d
16. aug 2011

@foaji To som rada ze nie som sama, pretoze osobne nepoznam nikoho 🙂 Uz sa snazite alebo este len planujete? 🙂

veji
16. aug 2011

@nika_d vobec nie si sama. ja mam o par dni 25. a snazime sa asi pol roka 🙂

nika_d
16. aug 2011

@veji no ja mam 19, takze tam je predsa rozdiel tych 6 rockov 🙂 Ale drzime palceky 😉

foaji
16. aug 2011

@nika_d Já mám spoustu kamarádek, které by mimčo chtěly, ale nemůžou - nemají partnera, nejsou finančně zajištěné nebo jsou pod vlivem rodičů, kterým se to samozřejmě nelíbí. A taky mám kamarádek, které už mimča mají a je jim ještě míň jak mně 😉 My se snažíme od ledna letošního roku, ale mám nějaké problémy, takže to asi bude trvat 😒 Vy jste ve fázi plánování? 🙂 A kolik je příteli??

nika_d
16. aug 2011

@foaji Priatel ma 23, tiez ma nejake problemy takze ratam ze by sa to asi hned na prvy sup nepodarilo, tak preto chceme skor. Zatia len planujeme, zacat by sme chceli tak na jar, chceli by sme zimne babo 🙂
S tymi financiami mas pravdu, ale hovorim si, su ludia v horsich situaciach sko sme my, a babo predsa nepotrebuje Versace dupacky a Gucci kocik 😀
Super ze mas kamosky, tie moje su este vo faze "doznievajucej puberty" alebo karieristky takze som na tom biedne 😀 Este ze existuje MK 😉
Rodicia suhlasia? 🙂

foaji
16. aug 2011

@nika_d No aby ses nediviila a nepodařilo se to napoprvé 🙂 Ty dupačky Versace mimču taky nepořídíme a rozhodně bych je ani nechtěla 😉 Joo, tak samozřejmě mám i kamarádky ve fázi doznívající puberty, ale pomalu si už s nima nemám co říct.. a karieristka je má hodně dobrá kamarádka - tak do 26ti let výška, pak min. 5 let v práci a mimčo v 31letech?Na otázku, co bude dělat, když to v 31letech nepůjde,krčí rameny.. 😕 Rodičů se už dlouho na názory neptám, jsem dospělá a jaký si život udělám, takový ho budu mít 😉

jucuska
6. sep 2011

Ahojte baby, pridám sa aj ja k Vám, som rada že existuje aj takáto téma...Ja mám 21, pred 2 týždňami sme mali svabdu a už sa aj snažíme...tak dúfam, že nám miminko výjde ...vy ste na tom ako ? 😉

misss
13. sep 2011

@jucuska Gratulujem ku svadbicke a drzim palce, aby sa rychlo zadarilo..Ja som mala 20, ked sme sa brali a 3 mesiace po svadbe som otehotnela..a maly sa narodil cca 3 mesiace pred mojimi 22.narodeninami.. 😲

jucuska
13. sep 2011

@misss ďakujem pekne...akurát dnes som si robila test, som 10 dní po poslednom snažení a nič...tak si idem zajtra po nový OP a VP a v ybavím si samovľné platenie nemoc. poist., troška sa prestaneme snažiť, a potom začneme/ predsa keď si už budem platiť, tak nech to stojí za to 🙂 Sestra sa ma akurát dnes pýtala, že prečo chcem bábo tak skoro, troška ma to zarazilo, som smutná z toho, ale nevšímam si...ono ja si cením najviac život a zdravie a keď môžme mať mimi, tak prečo nie? veď koľkí nemôžu mať a koľkí "majú ešte čas" a potom príjdu na to, že je neskoro 😒 Teba okolie neodsudzovalo za to že si mladá maminka?

misss
13. sep 2011

@jucuska to este nemusi nic znamenat..niekedy je lepsie to nesilit..my sme tomu nechali volny priebeh.. 😉
Mna odsudzovali este pred svadbou, ze naco sa ideme brat, ked niesom tehotna..akoby sme sa nemohli zobrat len tak, z lasky..uz v tedy mi islo okolie pekne na nervy a ked uz predychali, ze sa ideme brat, tak sa zase cudovali, ze preco sa chceme brat v kostole...proste okoliu sa neda vyhoviet...a ja som uz bola na vsetkych dost zla, tak ked som otehotnela, tak uz do mna ani nerypali...teraz mi skor vadi otazka, ze kedy bude druhe... 😝 😝
Ved kazdy ma predsa svoj zivot a ked je nejaky par na babo pripraveny a chce ho, tak preco nie.. 😉 ..drzím palce.. 😀

jucuska
13. sep 2011

@misss však jasne...len mňa sa to vždy dotkne...aj mama s babkou mali pripomienky ešte pár týždňov pred svadbou typu...na bábo máte ešte čas...tak som im povedala, že všetko zlé, čo budú hovoriť o našom bábetku, si budem zapisovať do knihy červenými písmenkami a keď bude bude dieťatko veľké ten zošit mu dám, nech si prečíta kto všetko o ňom zle rozprávalo alebo ho ešte nechcelo 😀

misss
13. sep 2011

@jucuska 😀 😀 ..mna to tiez trailo, ale som im potom od srdca povadala svoje a bol pokoj,..ale od babatka nas nastastie nikto neodhovaral.. 🙂