Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

evitkamalicka
14. jan 2009

ahojte

krasulik tak ako?

krasulka
14. jan 2009

ahoj Evit, no zajtra nam konci 34 tt a ten ze ked ukoncime tak sme za rizikovym tyzdnom. Inak mam kludovy rezim, telesne setrenie a magne B6 musim brat 3 krat denne. Lebo mala uz je uplne dole v tej klembe natlacena a nalieha na krcok, ktory mam na polovicu spotrebovany uz..kua 😖 Tak momentalne sa mam tak, ze mam brutal bolesti v lonovej kosti..to ta hlavicka ako tam tlaci..a ked aj idem kakat mam pocit ze vytlacam aj malu..asi tak nejak..A uz mi velmi kleslo brusko tak pocitam ze cca 2 tyzdne a mala ide von...ale aspon nech do toho 36 tam vydrzi, nech uz nemusi byt v inkubatore. A vy sa ako mate? Ja som akurat dnes na vas myslela ze mala bude od Adamka len o 5 mesiacov mladsia 🙂

krasulka
14. jan 2009

evit maly je tusim cela ty!!! nie? Co vam takto hovoria v okoli? ze na koho sa podoba? 😎

evitkamalicka
14. jan 2009

krasulik mame sa dobre, uz 3 dni papkame prikrmy, museli sme zacat troska skor, lebo Adamkovi uz UM nestaci, je to velky hlados...este tak pred tyzdnom sa podobal viac na muza, ale odrazu sa zmenil a vsetci vravia ze je teraz viac na mna...len sa pekne setri aby si to este vydrzala do toho ukonceneho 36tt, potom je uz pohoda

lucitta
14. jan 2009

Ahojky vsem 😉

Uz taky patrim mezi vas 😀

didusa.risulo
14. jan 2009

ahopjte

krasulka, no mas krasne brusko a vidno ze uz je nizko, ale neboj vydrzis a mozno budes aj prekvapena pojdes okolo 38tt rodit aj to stava,

evitka no aj tak je to este skoro s tym prikrmovani, aby si nemala potom problemy ako mam ja s riskom, zacala som v 3 mes.a 2 tyzdnoch, a niekdy viac tak skoro, a ty este kojis?

krasulka
14. jan 2009

evit fiiha, no ale ked mu chuti tak hadam nebude hladovat na miecku 🙂 🙂 🙂 No ale fakt som kukala tie fotky posledne taky vysmiaty kde je a mne sa viac na teba podoba.

No dufam ze vydrzime...

lucitta ahoj 🙂

evitkamalicka
14. jan 2009

didus ja nekojim, maly je na Nutrilone, takze prave preto to nie je az tak skoro, vlastne sme zacali len o 2 tyzdne skor ako by sme mali kedze sme na UM

lilix
14. jan 2009

ahoj evit, a to sa malemu nic nemoze stat? to som este nepocula tak skoro prikrmovat, som si myslela, ze to take male nemozu.. a cim ho prikrmujete ak sa smiem spytat? / slaninka, mesko hihi/ ja viem, zartujem. kasicky???

evitkamalicka
14. jan 2009

lilix my sme na umelom mliecku a tie deticky ktore su na umelom, mozu byt prikrmovane od 4. mesiaca, zacali sme teda len o 2 tyzdne skor, nemliecne kasicky a ked uz teda bude mat ukonceny 4. mesiac tak mrkvicku atd

lilix
14. jan 2009

ja som v tychto veciach ulpny vymol, lebo u nas v rodine sme babo este nemali ☹ tak som sa nemala kde zaucit. to vam na poradni povysvetluju, co a ako a kedy a tak? dik za infosky!

evitkamalicka
14. jan 2009

no ja sa na poradni vacsinou pytam ked potrebujem nieco viac co nepovie dr

lilix
14. jan 2009

evit 😉

krasulka
14. jan 2009

evit aj moja mama hovori ze nas prikrmovala este pred 4 mesiacom....ze hladove ked sme boli tak co mala robit 🙂

ale vam poviem pikosku z nemocnice, jedna baba bola po cisaraku, a volala s mamou ze maly nepribera a mama jej povedala ze ci jej ma doniest predsnidavku 😀 😀 😀 😀 😀 a ta baba ze: Mami si normalna, On ma 3 dni....ako by som mu mohla dat vyzivu?

merrykatrin
14. jan 2009

ahojte vsetci

evitkamalicka
14. jan 2009

krasulik tak to je sila, niekde som dokonca citala ani neviem uz v ktorej diskusii ze baba davala 3 tyzdnovemu babatku mrkvicku polievocky a v 3. mesiacoch uz parky a chleba, no nenormalna

cipsinka
14. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

Preboha v tretom mesiaci parky???A ta zena je na praskoch ci co?? 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

lenuska11
14. jan 2009

Ahojte 😉

krasulka
14. jan 2009

no baby su vseljake pripady...co detom ponapchavaju hocico.

cipsi, leni ahojte. Ja si smazim hranolky manm, som dostala chut.

snu
14. jan 2009

ahojte,, mam taku otazocku..su tu neake baby na pnke,alebo materskej? mi bolo oznamene, ze za mna socialka neplati prispevky do druheho piliera a docitala som sa,ze tam treba ist osobne a zaevidovat sa,,teda aj ked budem na materskej? ci to tak bolo a teraz uz to tak nieje? neak som z toho momentalne mimo 🙂))

snu
14. jan 2009

krasulka 🙂 mas pekny datum terminu 🙂 presne na moje narodky 🙂

nelynka
14. jan 2009

snu skus temu paragrafy, tam ti skorej budu vediet baby poradit

prettybaby
14. jan 2009

ahojte baby, lucitta ahoj, jeej torjicky? gratulujem 🙂

hotelacku mooooc pozdravujem 🙂

nelynka
14. jan 2009

lucitta ze trojicky, to sa vam ako podarilo?????? 😀 😀 😀

nelynka
14. jan 2009

ahoj pretusik zlatusik moj 😵

misha666
14. jan 2009

ahojte kocky...

nely.. nie ...nestarnuca Misurka uci cytolu...tu idem k inej na genetiku...este som ju sice nevidela bo som nebola ani na jednej prednaske ale vraj ze je mila...inak ako sa mas draha?

lucita vau... to je zaujimave... tak sa vam postastilo...hlavne nech ste vsetci zdravi 😉

nelynka
14. jan 2009

ahoj mishi...no inak dobre, bez prace, bez auta hehe, co si budem stazovat 😀 😀 😀 noa bez keksu stale ale to je uz ospievana pesnicka 😠 😎 😎 😎

a vy ako mishulky dve??

misha666
14. jan 2009

no nelik citala som o tej praci...je to svistvo ale co uz...urcite si najdes nieco lepsie...

my sa mame fajn...mala pekne rastie kopka ,niekedy to uz aj zaboli... a co sa tyka keksu u mna tak druhy trimester bol total utlm...ale teraz sme si s drahym vymysleli fintu tak uz je to dobreeeee,,, a ty Fera uz niekam nakop... nech sa spamata 😠

nelynka
14. jan 2009

mishi akurat do prdele ho kopnem hehe alebio v posteli v noci tak chtiac nechtiac 😀 😀 😀

didusa.risulo
14. jan 2009

evitka ja som tiez nekojila a zacala som skoro, pisala si ze davas nemliecne kase,ak som spravne pochopila,no praveze tie mu aspon nedavaj, davaj mu mliecne napriklad nutrilon ryzova,tam sa len voda pridava