• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krasuliak..no vcera sme nevyhrali ani prd! :frowning2:

cipsy ja by som isla radsej niekam tam..ale ci by sa nam to oplatilo ked tam je zas drahy najom a zarobok by mal michal asi mensi ako ma teraz..a do toho ja s malou bez prijmu..no neviem neviem...ako by sme vyzili
15. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cips no a
15. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak krasul to je jasne,tu Michal nebude mat taky plat ako ma.No,ved vy viete najlepsie :wink: :wink: :wink: :wink: No,ja ked ostanem tehu trielime na SVKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dublin je pre mna bezvyznamny vzhladom k najmu tam a tu a prijmu tam a tu keby ti poviem aky mam najom za 3 izb dom tu tak mi neuveris
15. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karasuliak,ze cips :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: apon chrumka,ale cips,psssssssss :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
cipsy, veru urcite je lepsie byt takto doma v tehu..hlavne ked sa vyskytnu nejake komplikacie ako som mala ja teraz..neviem si predstavit byt teraz v irsku..v tomto stave...sama...muz cely den v praci...
ahojte, len idem pozdravit pretusika mojjho zlatuckeho..

dneska mam za sebou prvy pohovor, bude zo mna burzovy makler hehe, ale nie, v pondelok mi ma volat, ci by ma vobec vzali, ale asi by ma to nebavilo aj ked som to ked som bola menisa chcela robit...
tak papa :sunglasses:
15. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sorry cipsi to malo byt asi vypadlo i :grinning:
15. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak ano viem,mam plno znamych mimo DUblinu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a su to rozpravkove sumy,ale my sa rozhodne nestazujeme :wink: :wink: :wink: :wink:
15. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ahoooj, inak nely ja som nejak mimo, neviem preco si ostala bez roboty....ak sa ti bude chciet napis. Ale tak verim ze ty si rychlo najdes novu, si sikulka :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krsul, pretoze znizovali stavy a asi nasmu novemu sefovi sa nepacia brunetky hehe :grinning: tak mi dal vypoved, nemal koho ineho vyhodit, s ostatnymi je "dobry" kamarat a ani moj priami nadriadeny ma neuvladal zachranit..ale nevadi :grinning:
15. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak,no ved zato :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to su svine..fakt len co je pravda...ale tak ozaj verim ze si najdes coskoro novu pracu!
15. jan 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby ja som si trosku spravila album,tak kuknite, dnes som testovala bodaj by to bolo aj ozaj
15. jan 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu aj tebe beru Levy kua
15. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa akurat som pozerala,to je tehu test??????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus gratulujem, ja idem od vas lebo ma este nakazite..papa a pekny vecer
15. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus takze ovulkujes? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cispsi to je ovu nie?

didus pekny albumik inac, maly je podareny, po maminke :slight_smile:
nie je to ovulacny test
nely,nakazime???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi kde si prchla????
aha............
tu som,len mi kamoska pisala maila,tak som odpisovala. :wink:
15. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde nam usla ZUZU??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej stichlo to tu nejako..asi aj ja pojdem zalomit...

aj ked teraz uz spavam tak ze ani nespavam..
15. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MalinKa este kopka,alebo je to uz kludnejsie??

Uz mas vsetko pokupene?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz idem aj ja bruuuuuuuu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a co dnes nikto?
16. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je od vas pekne, ze ste sa takto zachovali ku kojzarikovi. tak jej to nevyslo! no a? vela ludi si tu koli niekomu, niecomu meni nick.
keby sa vam niekto takto posiemeval, a nevedeli by ste sa branit, som zvedava, co by ste robili??
alebo vasim detom, ked sa bude niekto posmievat.. co spravite??
co nechcete, aby ini robili vam, to ani vy im nerobte!!
a ked pises krasuliak, ze sa ona chova ako male decko, na to ti musim napisat, ze aj ty sa tak chovas, lebo takto sa posmievaju iba male deti. dospely si vysmech z inych nerobia!!!
16. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok