Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
21. jan 2009

krpcek fajnovy nakup aj postielku mas peknu a dobr eulozenu aj s tym pultikom 🙂 A to nany to mas ten monitor dychu?

krpcek
21. jan 2009

krasulka ano - nany je ten monitor.

misha666
21. jan 2009

kocky aj mne dnes mama doniesla nejake veci pre malu...ja uz mam toho zase viac len sa mi to nechce fotit... 😅

krpcek
21. jan 2009

miska to poznam. 🙂

krasuliak
autor
21. jan 2009

bry vecer 😀 😀

dicinka1
21. jan 2009

ajojte baby..mam trosku dilemu...v kocikoch..napisem vam preco..pred par tyzdnami sa mi ozvala jedna pani odtial ci nechcem kupit kociarik 7 mesiacov pouzivany...TAKO NATALIA za 4 000 sk+ dohoda..velmi sa mi pacil,a ona si to vsimla tiez...pretoze som to mala v albume..TAK SME SA dohodli,ze mangel ho pojde pozriet a ak bude cisty a funcny a ako novy,tak ho teda vezmeme..

ale minule som bola v jednom obchodiku a videla som tiez pekny kociarik...DEMA STAR a stoji 10 800 sk..stvrokombinacia,teda je tam aj autosedacka,ktora sa da nakliknut...

obe kociky su velmi pekne a vyhovuju mi...ale neviem sa rozhodnut...koli tomu som teraz aj taka mrzuta,pretoze neviem si vybrat a chcem vybrat spravne..

obe kociariky mam v albume..prosim pomozte mi vybrat...musim sa rozhodnut za 2 dni...pretoze ta pani nebude dlho cakat,kym si ponho pridem....a ten druhy co som ho videla v obchodiku tiez tam nebude vecne,tak som myslela,ze dam zalohu..povodne som chcela novy kocik,ale ked tu na vychode taky nemaju aky ja chcem..iba v polsku..a aj tak neviem ci bude taka farba...no a do polska nemam s kym ist ☹

poradte mi,som velmi smutna....

rozhodujem sa iba s tych dvoch..za krory by ste boli vy?ak by ste mali mat na vyber z tych dvoch?????????

dicinka1
21. jan 2009

na ten tako natalia sa neda nakliknut autosedacka... ☹

didusa.risulo
21. jan 2009

dicinka idem kuknut

dicinka1
21. jan 2009

ok..potrebujem vazne poradit.....

krpcek
21. jan 2009

dici ja by som brala novy. samozrejme, ze vsetko je o peniazkoch.

ale, ked sa da autosedacka nakliklnut tak je to vyhoda. 😉

didusa.risulo
21. jan 2009

no dicinka mne sa paci ten tmavozeleny,neviem ako sa uz vola ten na vrchu, ak mas odkoho mat autodsedacku tak si kup ten na ktory sa neda dat sedacka, ak nie tak si kup novy, pretoze chces dalsie baabtko, tak by si ich vyuzila si mylim,a ked kupis ten pouzivany, pre druhe dieta ho uz asi nebudes chciet ale je za dobru cenu,neviem, ale mne sa lubi ten vrchy

dicinka1
21. jan 2009

dakujem vam baby za nazor... 😵 😵 😵 😵 som velmi rada,ze ste reagovali..som velmi z toho nestastna... ☹ obe kociky su pekne...ta farba aj to ze obe maju presne to co chcem...chcela som kupit kocik tak do 10 000 sk...takze aj ten dema by vyhovoval...ale zase tako som vzdy chcela..tak ja neviem... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

krpcek
21. jan 2009

dici a co na to manzel?

dicinka1
21. jan 2009

on nevie tak isto..obaja sme z toho smutny...pre ten tako natalia som az plakala aky je krasny..ze si ho kupime...som mangelovi volala na stavbu do Ba,tak povedal,ze dobre ze 4000 nie je vela..tak by sme ho kupili na vyplatu...ale ked sme videli ten v obchode..tak nam vrta v hlave ktory kocik kupit..ten si aj skusal..pacia sa mu obe..nevieme sa rozhodnut..ako vidis 😀

didusa.risulo
21. jan 2009

dicinka ty sa hlavne ukludni a neplac za kocik,chces ublizit malinkemu?porozmyslajte v klude co je pre vas lahsie aj po financej stranke a uvidis ze sa rozhodnete spravne 🙂 drzim vam palce

krasulka
21. jan 2009

dici IP 🙂 🙂 🙂 🙂

cafte babulky, mne sa neda spat..je mi zle od zaludka cely den ☹ ☹ ☹

dicinka1
21. jan 2009

krasul dakujem 😉 a z coho ti je zle?nieco si zjedla?alebo ta slecna tak tlaci na zaludku? 😉

dicinka1
21. jan 2009

didusa...asi mas pravdu..musim sa trosku ukludnit 😒 lebo mozem ublizit babu...a to teda nechcem 😉

baby,bru nocku..a posielam pusku kazdej ktora mi poradila,cenim si to velmi.. 😉

didusa.risulo
21. jan 2009

doconka dobru noc to prajem

cipsinka
22. jan 2009

hellou zienky,kde ste?? 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅

cipsinka
22. jan 2009

dnes mam draheho v praci,doteraz som upratovala,takze mam klud,cize tu budem pokukovat 😉 😉 😉 😅 😅 😅

krasulka
22. jan 2009

Cipsusik ahojcek 🙂

Ja varim obratene poslke rezne. A prisla mi ta postielka, chcela som ju poskladat ale je tam vela roznych srobikov a umelych tuplikov a neviem kde co ide 😅 😅 😅 tak nebudem hrat hrdinku a poprosim svagra poobede ci mi pomoze.

cipsinka
22. jan 2009

jeej krasul,to ti riadne rychlo prisla 😵 😵 😵 😵 😵 ,tak potom ked bude hotova sup rychlo pofotit 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
22. jan 2009

ahojte...ako sa dnes mame?

krasulka
22. jan 2009

cipsi jasne ze odfotim 🙂 🙂

evit ahojky, ja celkom v pohode,az na to pocasko..No ale som aj rada..lebo aj tak mam zakazane nejake velke behanie tak horsie by bolo keby mam rizikove tehu v lete...to by ma asi slahlo v horucavach byt len doma

cipsinka
22. jan 2009

ahoj Evi,no tak mame sa v pohodicke,draheho mam v praci a ja som sama domka a internetujem 😉 😉 😉 a vy??

cipsinka
22. jan 2009

u nas je dnes kraaaaaaaaasne,ako na jar,slniecko krasne svieti 😎 😎 😎 😎 😎 ,hlavna vec,ze ked bol vcera drahy doma a isli sme na prechadzku bolo pod mrakom a zima jak slak 😖 😖 😖 😖

evitkamalicka
22. jan 2009

cipsi my super, akurat periem uz druhu pracku a Adamko spinka tak popritom surfujem

krasulka
22. jan 2009

cipsi veru rychlo prisla, tak som rada velmi. Uz mame aj skrinu ta pride za dva tyzdne a este manzelska postel nam chyba..tak tu za sasi za dva tyzdne kupime.Nejde vsetko naraz zial 😕

krasulka
22. jan 2009

evit teraz asi casto pravas co? Ja mam vecicky nachystane, poprate ozehlene...nachystane perinky a vsetko, ale tiez som uz na to myslela ze to asi budeme aj kazdy druhy den prat co? 🙂 🙂 🙂