• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojte tak my mame vydavky cca do 5000 sk a raz za pol rok je to do 6000 sk a to byvam v byte 2 izb.velkometraznom, ale neni v tom strava a maeho potrebne veci ako plienky takze je to ja 15,000
22. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici prihodila som nejake foto riska ak by si chcela,ako ti je dnes?uz ste na nieco prisli s muzom ohlaodm kocika?
22. jan 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky...ja idem na fitloptu bo mi odpadne chrbtica :cry:

inak nase vydavky su 2000+4000+3000 = 9000 byvanie, auto ,strava
22. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano...rozhodli sme sa pre teko natalia...ten odkupeny.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

misha..aj ja som rozmyslala ze si ju kupim :dizzy_face: je to dobra vec?
22. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik a ty si sem prisla len tak z jasneho neba? :confused: :fearful:
22. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi to je nejake divne..teraz nemozes byt bez mliecnych vyrobkov...Opytaj sa na to v lekarni..alebo dokiho rvono..V poslednom trimestri musi zena praveze zvysit prijem mlieka..Babetko si vsetko berie na svoje kosti..Ved to magnezium beru skoro vsetky aj u nas v teme februar a vsetky piju mlieko normalne. :slight_smile:

baby mne tak opuchli nohy..asi som to dnes prehnala..uz musim sa ist asi natiahnut
22. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuli...mo doky mi predpisal aj 2x1 Ca...takze tak... no nevadi salku mlieka si urcite raz denne dam...aspon rano ked vstanem :slight_smile:

baby som pridala brusko...a do druheho albumu nejake nove vecicky tak kuk ak chcete :wink:

dici... je to super vec teraz na nej sedim za stolom za PC a vobec ma neboli chrbat a na stolicke sa idem zblanit od bolesti...
22. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozeeeeeeee misi,to kde si kupila tie ruzovucke dupiny s mickey mousom????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Su prenadherneeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsik...to kupila moja mamka...v Tescu... ona si tak vnucku paradi...ved aj krstiny budeme robit az koncom maja lebo moja maka jej chce kupit paradne satky :grinning: :grinning: :grinning: aby nemusela byt uz v perinke :slight_smile:
22. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a nie??Ved je to prve vnucatko vsak??Strasne je to podarene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha mas kraaaaasne brusko a tie papucky su ohromne,aj ja chcem take pre buduce mimi,risko take ma, dnes si ich ocural :sweat_smile:
22. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..jj prve... velmi sa tesia rodicia,...

didus... som citala v tvojej teme co ti dnes vyviedol... sa ti este nepyta na nocnik?
22. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isha ale pyta ale ma den kedy proste neviem aky ma problem a cura a kaka kade tade
22. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik tu nie je?
22. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj deti maju obcas den blbec :wink: :wink: :wink: ,aj to su cloviecikovia :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ccipsi,ja som uz dnes na dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Ti verim,je to ozaj vycerpavajuce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale pamataj,ze na stare kolena nam to vratia,potom budu oni prebalovat nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja uz som osprchovana a inak riadne mi spuchli nohy, to asi preto ze som dlho stala dnes na nich..Inak som si lahla do vane a tak som sa sprchovala, bolo to naramne prijemne..akurat potom som mala problem sa postavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by to chcelo nejaky zeriav :grinning: :grinning: Pridala som do albumu postielku, ale este nam treba tu plachtu kupit bielu alebo nejaku dievcensku.
22. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulik mas presne taku postielku ako ja :sweat_smile:
22. jan 2009 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kinga teak? Z kadial mate? ja z bambina som objednavala :grinning: :grinning: :grinning: a spokojna si?
22. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,, co ten smailicek smutny?

baby ja som zas grcala zo zahy..to je otras..mna porazi z tej kyseliny...mne uz nic nezabera..ziadne lieciva, ani sirupy ani soda...niiiic
22. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuuuuuul,je krasna,to fakt si ju poskladala sama???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Leni,co je??
22. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi uuplneeeee...ale ti poviem ze mi dala zabrat..navod k tomu nebol a bolio tam srobi roznych velkosti ktore som nevedela ci idu do tych spravnych dierok
22. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,krasul zas sa trapis :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: ,nestacilo na zaciatku tehu?? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pondelok som sa vratila z gyndy a mam na vyber- iui alebo laparoskopia
22. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty vola,si riadna sikulka,ja by som sa na to asi nedala,ja som na taketo antitalent.Mozes byt na seba pysna,je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no mojko...co na to dodat...SNad skus tu laparoskopiu najprv nie? Ja ked som bola v nemocke tak to jednej kocke robili a prebehlo to velmi rychlo a hned aj isla domov tusim za dva dni..A potom uz by sa vam malo zadarit hned!
22. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat,ze ty vole,nie vola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni :frowning2: :frowning2: :frowning2: uprimne povedane,ja sa v tych veciach nevyznam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
22. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi no ja neviem..uz ne je po tom vsetkom.

cipsi co sa da robit, chlap za oceanom a stale niekoho otravovat...ked treba tak treba aj ruku prilozit k dielu :grinning: :grinning: Michal mi sice hovoril z enech tu postielku necham nanho ked pride..no ale..tak ja budem cakat do 17.2?? :sunglasses:
22. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok