• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
zuni to je hrozné ako dnes manipulujú s ľuďmi, dobre si urobila, zasran jeden.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul, nežer toľko :grinning: ...ale nie, prečo ťa bolí?
23. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ja som dnes spala iba sedem hodin :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,isli sme spat o jednej a o osmej som uz bola hore,lebo sa tu niekto rozpraval na chodbe asi hodinu a samozrejme to bolo vsetko pocut :angry: :angry: :angry: :angry: ,vidim to na poobednajsi spanok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa kašlem nato,nejdem sa rozčulovať,škodí to drobcovi. :wink:
23. jan 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon som si upratala a teraz mam leharo :wink: :wink: :wink: :wink:
23. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zun,super pristup,taky chujko Ta nemoze rozculit,si domka v klude a to je dolezite :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsinka,ja som na tom podobne, nám zas pred bytovkou niečo kopú,nerozumiem si ani vlastného slova. :frowning2:
23. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zun,majitelov syn tu uz tri tyzdne preraba dolne poschodie a vzdy rano o siedmej zacina,tak ma ide porazit a to zrovna teraz ked som doma,nemohol zacat ked som bola v praci???????????? :angry: :angry: :angry: :angry: Dnes som si myslela,ze zase to oni nieco robia na chodbe,ale teraz je klud,no samoska ked uz nespim :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuni, dobre si spravila takto aspon budes dostavat PN :slight_smile: :slight_smile:

mimus, neviem to mam taku silnu zahu v zaludku..bleeea a nic uz mi nezabera..az to neprejde do pondelka tak doki to isti
23. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul uz mas 36tt,to sa mi ani verit nechce,strasne ten cas uteka :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
23. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak radšej choď k dr krasul..aspoň sa ti uľaví že si niečo preto urobila abude ti ľahšie a možno ti aj niečo poradí
23. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedávno len hovorila ako to p. krasuliakovi oznamovala, a bežala po schodoch..a taktiež krpcek, mischa, evkastipka, zunajda, lovacka, hmmm...no neviem si spomenúť na meno, nieťo ako schoci? pardooon, ale neviem si na rýchlo spomenúť..joj strááášne veľa je už tehu a nedávno len sme písali evitke, že nech už ide rodiť ...ach jáj
23. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mimus,ja ked som videla vcera krpcekvi tie tt,tak som skoro odpadla,chvilku to clovek neregistruje a potm baaac,tolo tt. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a momentálne tlačím kyslé želatínové pavúčiky..mňamky
23. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech len rodia babulky,potom budeme toto ocumovat :confused: :confused: :confused: :confused:
23. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa ja ešte stále tomu neverím,že som tehu.........ja ani neviem ako sa to podarilo.Len v októbri som si začala merať BT a hneď ten mesiac som zostala tehu.Najhoršie boli prvé týždne,bála som sa dalšieho potratu.aj keď sa môže stať ešte všeličo,dúfam,že mojmu drahému dám najkrajší darček k narodeninám a to bude naša princeznička..........dátum pôrodu mi totiž vychádza na 13.7. a vtedy má aj narodeniny. :wink:
23. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto ocumovat,to akoze malo znamenat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuna ty uz vies aj pohlavie??To je super,dost skoro Ti to povedali.A darcek to bude ozaj krasny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A o akom mene uvazujete??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cips ja chápem.. :grinning:
neboj zuni bude všetko ok, a zbehne to ako voda a si povieš že len nedávno som sa dozvedlaa že som v tom
23. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi nie je to 100%,ale vraj tam nič netrčí a ja mám už odzačiatku taký tušák,že je to baba. :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus,viem ty ma po tych rokoch nesklames a domyslis si,ze co tym chcel basnik povedat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec netuším ako by sa mala volať,už niekoľkokrát som si listovala kalendár ale neviem sa rozhodnúť.
23. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa Ti ziadne mena nepacia?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj keby si tam nechala že toto, tak by to mohlo znamenať že zatiaľ sme im očumovali bruchá a potom už deti :grinning: , ale nie sme úchyláčky :grinning:
23. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi super si to vysvetlila :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Páčia ale chcem jej dať také meno za ktoré sa nebude hanbiť.Ešte mám času a času do júla,nie? :dizzy_face:
23. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved,jasnacka casu este dost :wink: :wink: :wink:
23. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo........je tu ešte niekto?
23. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja som tu,len nik uz nepise,tak robim aj ine veci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,boze ved oni sa mi chcu prevrtat do bytu??? :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
23. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok