• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
hladala som ten článok,ale nejdem ho nájsť..........aj ja si myslím,že stačí priznanie otcovstva.My sme spolu už nejaký ten 6 rok,bývame spolu 2,5roka a sme toho názoru,že sa máme radi,či je alebo nieje nejaký papier...možno časom sa zoberieme,aby náš drobec nemal z toho chaos,ale zatiaľ to riešime takto.
25. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď to nájdem,hodím to sem.........ale aj podľa mňa je to na hlavu.
25. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam nahodou statu platit,ze ci mozem mat vlstne dieta?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zun ved vy viete najlepsie,ked VAM to takto vyhovuje potom niet o com.Ja urcite svadbu chcem,v sept.ma drahy na narodeniny po piatych rokoch poziadal o ruku,no hadam sa uz k tej svadbe casom dopracujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citaj cislo 8
25. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi rozumnejsie je to vybavit pred porodom,potom uz aj ocko moze ist vybavovat a maminka moze oddychovat domka s drobcom :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpček dík,................s týmto problém nebude,nakolko budem ako slobodná matka s tým rozdielom,že žijeme spolu a otcovstvo sa zaprieť nechystá.Už teraz je šťastný ako blcha a ja ešte viac. :dizzy_face:
25. jan 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi asi to tak aj urobíme,potom sa nikomu nebude chcieť behať to všetko vybavovať naraz....najradšej by som bola,keby už bolo po všetkom a drobca mali doma,.........teraz mi je dlho a neviem čo mám od radosti robiť......lenže to si do júla ešte počkám...........krpček si pamätám,keď si zistila,že si tehotná a už si v 32tt. :dizzy_face:
25. jan 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuna to poznam . . . moj mi kazdy den chyta brucho a rozprava sa s malou. :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... ako sa mate? ja som dnes od rana ubolena...boli ma brucho ,nohy...a vkuse by som spala... a to musim trepat do hlavy vety a dokazy a dosledky.... budem si musiet asi popisat nejake tahaky,... dufam ze sa mi podari nieco opisat ked mi nesadne otazka akurat.... :confounded:
a ani ste nerozmyslali nad tym, ze by ste sa zobrali?
miska skus si na chvilu zdriemnut - sme to obcas pomaha. :wink:
25. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak zun,strasne to ide rychlo, nebojkaj ani sa nenazdas a uz nam budes davat foto na kona :wink: :wink: :wink: ,dobre baby idem ja nieco ukuchtit,zatim pa :slight_smile:
pa cipsi. :slight_smile:
krpcek...keby sa dalo... velmi by som chcela urobit tu skusku... lebo uz chcem mat pokoj...je to posledna...
25. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja som to našla.........je to na koníkoví ale vo fóre paragrafy a práva slobodnej matky na dieťa,hneď prvý článok...
Som slobodna matka s priatelom spolu nezijeme v spolocnej domacnosti .Doteraz sme spolu zili takimto sposobom ale tezaz sa rozchadzame a chcela by som sa spytat ake mam prava ako slobodna matka na malolete dieta ,ktore nemam v opatere ,lebo som doteraz o niecom takom ani netusila ze po narodeni sa dietata slobodnej matke treba o to poziadat na sud a az potom je mi pravoplatne zverene do opatere.Aky je postup pri takomto zverovani a ci ma pravo otec dietata si ho kedykolvek brat a na akodlho chce lebo nemam este to sudne rozhodnutie ze je dieta v mojej opatere.Otec dieta tvrdi ze si ho moze bravat aj na noc aj na cely vykend a aj na cely mesiac ak bude chciet .Som povinna mu dieta dat alebo mam aj ja dake pravo .Dietat zije so mnou v spolocnej domacnosti od narodenia.Za akekolvek informacie dakujem ...........ako ste to pochopili?
25. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuna, takze je to potom dobre mat. ale ja som to pochopila skor, ze ak sa chystas rozchadzat . . . no neviem . . .skus sa popytat nejakych slobodnych mamiciek.
25. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpček aj sme rozmýšlali,ale načo vyhadzovať toľko peňazí na svadbu?.........aj keby sme chceli len malú,tak nás to veľa stojí......ja som z 5 súrodencov a každý už má rodinu,čiže s rodičmi nás je už 19..........kamarátky sa tiež chytali a teraz si vyber,aby sa niekto neurazil...........potom neskôr sa zoberieme pri 2 svedkoch a budem mať čisté svedomie.......to isté má aj priateľ.
25. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpček nejdem si nad tým lámať hlavu,keď budem na matrike tak sa na to opýtam........Ty si mala koľko hostí na svadbe?
25. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuna ved aj dnes to mozte urobit len so svedkami.

my sme mali 55 ludi.

ale my sme sa chceli brat este v lete a to takym stylom, ze pojdeme na dovolenky s kamoskou a jej frajerom a tam sa vezmeme a domov prideme ako manzelia. ale zostala som tehotna a navyse mi zomrel krsny, takze sme to nechali tak .. . a potom sme sa dohodli, ze sa zoberieme v zime.
25. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zemiacky sa pecu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ZUn,no ja v ziadnom pripade nechcem velku svadbu,ani my nedame tolko penazi.Asi to spravime,ze iba rodica a dedkovci a svedkovia a tot vsjo :wink: :wink: :wink: :wink: ,mne nejde o to sa procedurovat neviem v akych satach :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: (priklad moja svagrinka).Ja chcem byt s mojim milacikom rodinka a chcem sa volat ako on a hotovo. :wink: :wink: :wink: ,
25. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovorím,že sa nemôžme ale ako som už povedala zatiaľ nam to vyhovuje ako to je........aj ja som vždy túžila byť nevesta v bielom,ale nejak na to teraz ani nemyslím,....chcem len aby bolo maličké zdravé a narodilo sa v poriadku.........po tom prvom potrate som začala život vnímať trochu ináč a záleží mi na iných veciach ako predtým.
25. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zun,mudro uvazujes,clovek ma vzdy robit veci tak ako to citi :wink: :wink: :wink: :wink:
25. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuna inak teraz ked sa na to tak spatne pozeram - tiez by som pockala na svadbu az po porode . . . .kvoli veeeeela veciam.
mas pravdu, pekne si uzivaj tehulkovstvo a kasli na nejaky papier. . . .a inak ako to zvladas? byva ti zle? ci uz to preslo?

inak som citala co si mala v praci, ak si to sefovi dala na papieri, ze si tehotna, tak ta nesmie vyhodit.
25. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, Ty si šikulka....ja dnes variť nemusím,máme ešte zo včera....drahý sa okrem toho aj tak naje pri rodičoch lebo zabíjajú býka.........ja musím sedieť doma :frowning2:
25. jan 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zun,aj ja sedim doma :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,co tu mam kamosky tak jedna je teraz na SVK a druha stale pracuje (non-stop) :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
25. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu si už užívam,zo začiatku to bolo strašné zvracala som ráno, naobed a aj večer...ale aspoň som veľa nepribrala :wink: .........v robote mi bývalo najhoršie,keďže som robila čašníčku v pizzerke a tie výpary mi dali zabrať...................môj šéf to je už uzavretá kapitola,na papieri to nemal,ale stačí,že videl tehotenskú knižku.on si myslel,že môže všetko a ja sa zlaknem,lenže to ma ešte nepozná.......mne narástol trošku väčší zobáčik.....ale aspoň sa vo svete nestratím.
25. jan 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni sú v tej mojej robote tak trošku na hlavu(teda aspoň vrchnosť)........prevádzkárovi som mesiac dopredu oznámila,že potrebuujem v určitý deň voľno,aby mi prispôsobil rozpis a on ako naprotiveň mi dal robiť........no hovorím,že na hlavu........ešteže mám kolegyne,ktorým nerobilo problém si vymeniť smenu,............pritom to nikdy nebol problém,pretože sme nemali zavedený dlhý a krátky týždeň a ja kým som nebola tehotná som robila 20dní do mesiaca,vtedy to šlo..........ale ako tehotnej vyhovieť už nemohli.
25. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna sa snazil sef odrbat, ale ma smolu - tiez mam vacsi zobacik :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosť o mne......aj Vy by ste mohli niečo napísať o sebe.....hm???????? :wink:
25. jan 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok