• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladý slovenskí herci. Aký je váš názor na nich?

27. augusta 2008 
tak tri vejce do skla :grinning: ,alebo aj oldrich novy a jeho kristian :grinning:
26. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jeeeeeeee...."Zensky zakon"...to bolo super :slight_smile:
26. aug 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam knihu ukana a vsetky od niznanskeho to je moja srdcovka zasa zo spisovatelov
26. aug 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bicianka z doliny a vlkolinsky :grinning:
26. aug 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka neboj nepovieme, ale je pravda, ze mal uzasny hlas, vyborne hral , ale ja som mala rada aj slovensky rozhlas a samozrejme , sobotnajsie hry pre mladez, a nedelne rozpravky, strasne mi to chybalo , az donedavna , vdaka internetu mam moznost si to znova popocuvat.
inak baby ja uz zijem 14 rokov mimo slovenska, tak sa na mna nehnevajte co vam teraz poviem, alm epre slovaka zijeceho v zahranici , je vyborna vec ordinacia, v ruzovej zahrade, alebo panelak , teda pre mna hlavne turzonovova a jej manzel , uz len kvoli nim to pozeram, a aj ordinaciu , pre mna je to uzasna vec ze znova nabeha domaca tvorba, a nie len sprostosti typu telenovela, aj ked mozno to nie je take kvalitne ako predtym.
co sa tyka byvalych inscenacnych pondelkov , chybaju aj mne, strara zlata tvorba , 70 rokov, bola uzasna, aspon , ze mam dvd tak si to aj v tej dialke pozriem.
pamatate , sa na tapakovcov, ? :slight_smile:
26. aug 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak baby zatial sa majte dieta vola som rada ze tato moja tema sa ujala lenhadzte mhercov a filmiky a nazory pa pa
26. aug 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja padam z prace domov,najdem si niaku klasiku na vecer :grinning:
26. aug 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,su to vsetko sami super herci,clovek si aj po x rokoch rad pozrie "ich"filmy. :dizzy_face:
odchod kazdeho jedneho je pre nasu kulturu velka strata. :frowning2:
ja som hrda,ze do nasej"sirsej"rodiny patri Karolko Zachar,a M.Grznarova/Kubko a Matko/ :slight_smile:
26. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikasadek suhlasim ....ja sice nie som mimo SR ale ordinaciu kuknut musim, nevynecham jediny diel ak je to mozne a moja starsia dcerka furt zakrici ked to chodi ze ,,Mazarko ide" :grinning:
26. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...srdcovka....3 gastanove kone :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacho hybsky zbojnik :dizzy_face: ........
26. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tisicrocna vcela
nevera po slovensky :wink: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevera po slovensky vedie :dizzy_face:
26. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je mi luto pana Docolomanskeho som mala strašne rada bol to super herec :frowning2: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mladí herci sú preto asi takí nevýrazní lebo nemajú toľko príležitostí hrať. Predsa len pred tým išli herci z jednej inscenácie do druhej. Ja zas keď dávajú Alžbetin dvor tak si ho vždy pozriem aj keď to už poznám pomaly naspamäť, stále sa mi to nezunovalo.
26. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namiesto :wink: malo byt :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz vidim seba ked budem dochodkyna ako budem vnucatam hovorit akych skvelych hercov sme mali, a aky bol ten Mastalir sexy :grinning: :grinning: a oni budu na mna kukat ci mi nahodou nesibe :sweat_smile:
26. aug 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zora Kolínska tú si tiež rada pozriem, bola to dobrá herečka
26. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnesni mladeznicky herci- teda nic moc...
inac co sa tyka docola, preco sa chorobe nepostavil hned v tom 1994 a navyse minuly rok,ked sa zacal liecit,tiez liecbu najprv odmietol,....ale co uz...ako on povedal -nie je prvy ani posledny kto tej chorobe podlahne.
26. aug 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnešných hercov zase rada napr.Latinák, Miezga, Pauhofová aj Filipko Túma :grinning:
26. aug 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
osobne sa mi paci a aj nova generacia, prijemne som bola prekvapena, serialom , mesto tienov, nova skola zo starou skolou vyborne..;;; :wink:
26. aug 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesto tieňov bol náhodou super!som nečakala,že to bude také dobré...
ostatné ako ordinácia,panelák...nemusím....
a tiež zbožňujem všetko staré.od filmov pre pamätníkov(burian..)až po nedávnu dobu...
inak chodieva všeličo v telke,len väčšinou na STV2.teraz napr. ktosi je za dverami.ale to staré.
ja MILUJEM Lasicu :grinning: :grinning:
a napr. film Postřižiny...nebol to smonenutý......
26. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chybaju , strare mensikovske silvestre. nebolo a nebude , lepsich :wink:
26. aug 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ella, tak Lasicu mám rada aj ja. Kvôli nemu pozerávam 7s.r.o. a on má taký inteligentný humor, má taký nadhľad, šarm.
26. aug 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne.ja kebyže ho stretnem tak mulen poviem,že škoda,že je ženatý a ja vydatá :grinning:
26. aug 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je luto ze Michal Docolomansky uz nie je medzi nami, bol to jednoiznacne herec s velkym H. vzdy ho budem mat spojeneho s predstavenim Na skle malovane kde podaval dlhe roky uzasne vykony, s filmom Adela jeste nevecerela, Tisicrocna vcela...a jeho pekny hlas s vecernickom Macko Usko.na tom som vyrastala... velmi ma mrzi ako ho prenasledoval nechutny bulvar do poslednej chvile a nedal mu pokoj ani v poslednych dnoch jeho zivota a uverejnoval jeho snimky z nemocnice, zneuzil jeho tazku chorobu na titulkach len aby si zvysil naklad. :angry: je to hyenizmus najhrubsieho zrna!!! :unamused:

mam zo starsej generacie rada mnohych hercov, ale vzdy ma niecim mimoriadnym oslovoval Ivan Mistrik, vyzarovala mi z neho taka dobrota a nevinnost v jednom, mal krasne oci. citala som ze bol v zivote dost nestastny, asi to bolo dost silne ked sam ukoncil svoj zivot. :frowning2:

z mladsej generacie sa mi na javisku velmi paci Robo Roth :slight_smile:
26. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave tie bulvarne platky, niekedy nam to nechybalo, nepotrebujem vediet, kto co ma , a kto skym, je to ich sukromny zivot!!!!
26. aug 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je to neetické dávať zábery z nemocnice, nepoviem keby ho odfotili na nejakej spoločenskej akcii, ale nie v nemocnici. Alebo nahá Bohdalová. Niektorí naozaj nemajú úctu voči ničomu a prekračujú všetky hranice.
26. aug 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to o tom , ze prekracuju , hranice , horsie je , ze ludia to chcu vidiet a kupuju!!!
26. aug 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je prave to, ze bulvarni novinari rychlo zistili ze ludska tragedia a nestastie na titulke predava naklad omnoho lepsie nez cokolvek ine. a pokym im to budu ludia kupovat, dovtedy to pre nich bude zaujimavy obchod. :confounded: nic im nie je svate... :angry:
26. aug 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok