Mladý slovenskí herci. Aký je váš názor na nich?

oxan
26. aug 2008

ahojte baby akurat som v strasnom soku ze zomrel docko!!!chcela by som sa spytat ake mate nazory na dnesnych mladych hercov?ja som presvedcena ze taki ako bola era docka,machatu,pantika ,a hlavne milky vasaricky a kvietika-moje srdcovky tu nebudu sem s vasimi nazormi sup sup

anka3012
26. aug 2008

Po Jamnickej zomrel Pitner z vlády a teraz Dočolomanský.Bol to výborny herec. ☹

darina77
26. aug 2008

Skôr som čakala, že tento rok zomrie Chudík a nie Dočolomanský. A Jamnická, je to obdivuhodné veď pred rokom ako 100 ročná ešte normálne fungovala, aj duchom bola taká čulá, toľko vecí ju ešte zaujímalo.

bilka
26. aug 2008

veru veru este nedavno ju mal Kňažko v jeho relacii Taki sme boli, bola tam velmi povabna a vtipna, mala pekne upravene vlasy, nalakovane nehty a vyzerala byt aj mentalne vo forme. 🙂 skoda ze nezanechala recept na ten jej slavny elixir. 😉

expertka8
26. aug 2008

...zaujimave...ze som nikdy nikde nevidela foto Docolomanskeho s jeho homosex. priatelom... 😕

monkula
26. aug 2008

a ešte ste zabudli, že nedávno zomrel aj František Zvarík...
expi, ja sa s neterou Machatu nestýkam, pracovali sme spolu chvíľku, a to asi pred 8 rokmi....
Ale veľmi sa naňho podobala 😉

darina77
26. aug 2008

Ani ja som nevidela jeho priateľa, asi nemal potrebu sa s ním predvádzať ako niektoré tzv. celebrity. Sa mi zdá, že vôbec jeho homosexualitu nepretriasali bulvárne noviny, ani som nevedela, že nejakého priateľa mal.

monkula
26. aug 2008

a on bol homosexuál? 😅 😅 😅

k.a.t.k.a.
26. aug 2008

no tak to bola aféra, dokonca ho spájali s Branom Kostkom /Studenkovej "ratlík"/

monkula
26. aug 2008

že ratlíííík 😀 😀 😀

oxan
autor
26. aug 2008

ano bol a strasne hresil v sukromi ale to bola jeho vec a aj mna zarazilo ze sa tonehovorilo a nepisalo aj to ma s prepacenim nasralo ked chudinku jamnicku plus jeden den odfotil ako ju vezu do sanitky-taky nepricetny pohlad no hruza im by sa urcite pacilo keby ich tak fotli alebo ich mamu....

titkovamiriam
27. aug 2008

tak som si vcera pozrela klasiku -az ma prekvapili moja srdcovka -na skle malovane 🙂

oxan
autor
27. aug 2008

no vidis staci malickost a si happy hi hi ale ked si predstavis ze zasa nic v telke tak hruza ale zasa asi daju lects dance 3 4 5 a tajk do stovky tak sa potesis ha ha

titkovamiriam
27. aug 2008

televizny program to je otras a nielen nase stanice ale kablove-clovek nakoniec ostane pri niakom dokumente,alebo aj sporte 😀 - ja neznasam tie nase sutazne programy tipu lects dance ,superstar a niekto hlada nevestu ci milionara!-program pre dementov!!!,a bohuzial ani nase nove serialy nemusim,tak radsej idem vom do 21.hodky,alebo sa venujem knihe,detom,pc-v poslednom case zavaraniu a cez zimu sa dam asi na pletenie-po rokoch. 😀

ma_se
27. aug 2008

VCERA NAS JEDEN STRASI A VELMI DOBRY HEREC OPUSTIL,JE MI LUTO.... 😢 MALA SOM HO RADA....
🙂

nguyen
27. aug 2008

uz ste asi niekde inde ale k priznaniu expertky pridam aj svoje, tajne asi od 12 tich rokov milujem Adamovica a Geisberga 😵

m311293
27. aug 2008

Oh expertka, zdá se že jsme sokyně v lásce 😀 Jen já to manželovi klidně řeknu, bo on ani neví kdo to je. Ale machata ještě neumřel, že?
A mladý a krásný Móric beňovký a mně se líbil i Ivan palúch a Ľubomír Paulovič.

bilka
27. aug 2008

neviem ci tu uz padlo aj meno Frantisek Dibarbora, prave som si na neho spomenula, myslim ze aj on patri k elite starsej hereckej generacie. 😉

nguyen - absolutne zdielam tvoje sympatie k Marianovi Geisbergovi, tento herec ma pre mna osobne neskutocnu charizmu 🙂

ma_se
27. aug 2008

Janko Kroner....tiez herec a clovek na urovni 🙂