Modeling pre dcéru

nikolka_1234
19. feb 2017

Dobrý deň,
Moja dcéra by veľmi rada chcela začať s modelingom. Pozerali sme jednu agentúru Elite (Bratislava). Má prosím vás niekto skúsenosti s touto firmou?
Vopred ďakujem ❤

jeennyv
20. feb 2017

@nikolka_1234 je to znama agentura, riesia aj sutaz elite model look.. v prvom rade zalezi asi na tom ci ma dcerka predpoklady cize vyska, vaha atd. kolko ma rokov..a musite sa tam ist jednoducho spytat alebo sa nakontaktovat na nich mail, telefon co a ako.. pre vystrahu solidna agentura nikdy nepyta peniaze za nejake kurzy chodze, book atd..ono sa to splati z prych honorarov, pozor potom na to...ono moznosti su aj pre zviditelnenie, ze bud babu objavi niekde modelingovy skaut alebo je dobre ist na casting elite model look, ci na kastingy do komparzov atd aj tam cloveka objavia...ja som bola na modelingovom pohovore, ale solidna agentura to nebola..

dominika6
20. feb 2017

a dať si pozor aj na podivné stránky na fb pod názvom elite model look,lebo lákajú deti na nemravné fotky za honorár..
všade treba chodiť osobne

sintra
20. feb 2017

Elite je prestizna agentura, mozte skusit este aj Exit.

nikolka_1234
autor
20. feb 2017

@jeennyv dcérka má 188 cm a 69 kg čo je podľa mňa pekné. Chcela by si tam poslať prihlášku, a skúsiť šťastie. Oslovili ju viaceré agentúry ale až teraz ma presvedčila že je nato pripravená síce má len 13 a skúsiť to može😉

lchlnrv
16. júl 2017

Fuu. Tá je vysoká. A ako to dopadlo? Ja by som chcela ísť až naďalší rok, aj keď mám pociť, že nadarmo. Ale vraví sa, že tam o váhu ale hlavne o miery.

azzflo
16. júl 2017

Mam neter v Elite a z toho, co hovori, tak 188cm je uz casto prilis vela, pretoze vacsina modeliek rozbieha karieru v Azii a tam je silna preferencia mensej vysky. A ked sa nezviditelni a nenaberie skusenosti tam, len velmi tazko sa presadi v Europe. Zaroven tie baby maju z drvivej vacsiny do nejakych 55kg, ale samozrejme zalezi na postave a mierach. Ale mozno motyka vystrelila, ak sem autorka chodi, tak by ma tiez zaujimalo ako pochodili.

mell_j
16. júl 2017

Mna jedna modelka ťahala do známej nemenovanej modelingovej agentúry. Ked som tam prisla vytiahli na mna meter a začali merať, 90 - 70 -90 výška 170cm váha 49kg vtom case pozreli na mna ze síce som pekná do tvare ale mam širokú panvu a tým pádom by som musela ist -4 až 5 kg aby som sa este stiahla z tých 70cm 😂🙈 dakujem anorexiu neprosím ✌🏼️ Ale myslim ze doba sa za ten cas zmenila a aj pohľad na modelky

luckusik
4. jan 2018

Elite model look NIE!!! Skôr Heriett Models

cichlida
4. jan 2018

Ja som pracovala pod nimi, solidna agentura, mam 180 cm, vahu som nemala ideal ale miery ano a to hlavne ide, nikto ma nenutil hladovat, takze ja by som sla jedine tam alebo exit

miccib
2. mar 2019

@luckusik herriet sú tiež dobré ale elite sú známejšie a majú viac spoluprác s inými agentúrami

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz