• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
mimikyky musis slubit ze ked sa dozvies termin vysielania tak das vediet. :grinning: :grinning: :grinning: uz sa tesim :slight_smile:
5. sep 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som si to pozrela cele a najviac na mna zaposobil ten prvy pribeh.Ja mam tri sestry a jedneho brata a vsetci sa mame radi,ale tato laska medzi dvoma sesrami-to bolo az neskutocne.Ako sa lubili..
Halaska22 to dobre napisala,ze ten dvor a zahradu by tak skoro neurobili.My sme tiez kupili dom a mame to asi take iste ako oni pred tou premenou a tiez je stale kam dat peniaze a na ostatne nezostane.Takze aj mne by sa zisiel taky darcek! :grinning: :grinning: :grinning:
Bolo to pekne!A uz sa tesim na dalsiu cast,ako si zas porevem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som este chcela dodat,ze MICHAL chrenko ma nadherny hlas!Mam z neho zimomriavky a uz by si ho konecne mohli aj vsimnut v nasom soubiznise!!!!!
5. sep 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska presne tak som to myslela ko si napysala ze robina si ma pomahat a ked sestra takto pomohla tak je to pekne a hlavne im to asi velmi pomohlo sa citit leosie v ich domceku ked uz aj poriadnu zahradu mali :slight_smile:

s tou auto sedackou som si to aj ja vsimla ale som si myslela ze kedze je to telka tak si to mozu dovolit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2008 o 16:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej kedze su z telky tak havarie sa im budu vyhybat - pozor pozor ide markiza :grinning: :grinning: :grinning: no moje deti by asi tak do toho auta nedostali - najprv sedacky a potom deti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt, ta nevidiaca Miska bola skvela...uvedomila som si ako sa niekedy trapim pre svoje problemy, ktore su malickovstou oproti nej... ved chudatko nevidi a je taka plna zivota.... velmi jej prajem vela stastia.... a dakujem bohu za zdravie
5. sep 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som pozerala upútavky na modré z neba a tam si bola mimikyky-takže tento týžden ta vidíme? :wink:
9. sep 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Aj mna dojali tie príbehy a som veľmi rada že sa ľudom aspon takto plnia sny. A už sa teším na nové príbehy. :slight_smile:
9. sep 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sledujem uputavky a uz sa tesim
9. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukona1
bianca

ja tam zajta ešte NEBUDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my ideme vo štvrtok natáčať do štúdia do blavy, tam nám snáď povedia kedy to budú vysielať

p.s
a ktorá sa tam na mňa podobá??v tej upútavke??
9. sep 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky to nie si ty? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mne sa i ta kuchyna co je v uputavke zdala taka ako ako v tej uputavke a i Paviel tam bol :sweat_smile: a to som polku rodiny zbuntosila ze sa musia pozerat :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyki ja som asi slepa ale v ktorom albume mas tie fotky?
9. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penelope2066
nejsi slepá, vyzerá to tak,že mi ich admini vymazali, večer vložím
9. sep 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez pozerala cez net vcera a prekvapilo ma to, cakala som gycove sny a vymysly a nakoniec to bolo mile a ludske.. milujem vila rozborila :grinning: strasny haluzar.. uplne ho mozem vsetkymi desiatimi a zatial vsetko, kde on bol, sa mi pacilo :slight_smile:
9. sep 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka presne tak.Az na Elan.To som ale nemohla vystat koli tym dochodcom
9. sep 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca aki dochodcovia v elane? :confused:
9. sep 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi Raž a Baláž
9. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj som nepochopila dokopy tu asociaciu :grinning: ale uz chapem :wink:
9. sep 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas nevie niekto ako sa vola piesen, ktoru pustaju v uputavke na Modre z neba???
9. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Jesso, tá pieseň je z filmu Forrest Gump. Len dve z množstva ukážok na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=FcOt6mfjxeA&feature=related - to by mala byť celá pieseň

http://www.youtube.com/watch?v=L_sbBc5wZFo&feature=related - toto je pekné, aj keď je tam viac pesničiek. Na začiatku sú myšlienky od Khalila Gibrana z Proroka.

Bianca, videla som tú upútavku až dnes ráno a to nebol Paviel, ale Jevgenij Pľuščenko. Ale tá kuchyňa sa dosť podobala, len tá pani hovorila čosi v tom zmysle, že jej splnili sen novou kuchyňou. To asi nebola mimikyky.
10. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katja78 aha .Ja som to len tak zaliadla a bola som presvetcena ze to bol on.No sila sugescie je silna :grinning:
10. sep 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babenky,ja uz sa tesim ,zase si poplacem.-) :grinning:
10. sep 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiež sa teším, z tej uputavky ta kuchyna je super, nie som moc na moderné, ale tá sa mi páči :slight_smile:
Vilo je super, fakt to s ľuďmi vie, a zdá sa, že to aj prežíva, aj tú reláciu čo býva na konci roku 2007! to tiež perfektne uvádza, vidno že má srdce
10. sep 2008 o 12:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika presne moja rec :wink: sice ma penazi jak supek, ale sa mi zda, ze uz roky je stale rovnaky.. stale sa na nom viem nasmiat :grinning:
10. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on sa pre to narodil asi. :slight_smile:
10. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie, aky je naozaj v sukromi.. to by som si kukla.. ale podla mna asi ani velmi iny byt nemoze, nie?
10. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi ako každý chlap, rozhádzane ponožky, a stráááášne chorý pri 37,5°C... :slight_smile:
10. sep 2008 o 13:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to bolo dobreee
10. sep 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok