Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

zuziq
19. nov 2008

dobra terapia je to... kazdy tyzden si uvedomujem, aka som vlastne stastna osoba a ze vsetky tie moje malicherne starosti su naozaj malicherne... tiez som si dobre poplakala 😢

majcik
19. nov 2008

Tak - tak, myslim, ze je to fajn vidiet obcas, ze su ludia, ktori su na tom ovela horsie ako my, maju vacsie problemy ...

slnieckova
20. nov 2008

vcera som plakala ako potok 😔 😔 😔

Strasne ma dojal ten chlap, ktory ostal sam s detmi... klobuk dolu, tie deticky boli prekrasne, ako obrazok 😔

A tie postihnute dievcence... no poviem vam, mame sa od nich co ucit 😔 Najviac ma dojala ich silna viera a to, ze napriek tomu postihnutiu, ktore ma (ta s mozgovou obrnou), neprosila od Boha nic pre seba, ale pre sestru.... sice je postihnuta, no dava rodicom mozno viac sily ako zdrave... neskutocne silna osobnost 🙂

Presne tak dievcata... vyborna, aj ked smutna terapia na nase "problemy"....

adal
20. nov 2008

Pri takýchto postihnutých ľuďoch si človek uvedomí, čo je zmyslom života. Nie je nič krajšie ako mať rodinu, krásne zdravé deti, ale i napriek tomu myslím, že mamina týchto dievčat nemusí byť nešťastná 🙂 Napriek postihnutiu sú to nádherné bytosti, obe boli veľmi pekné ale čo je hlavné, majú krásnu dušu, hlavne Romanka ( myslím tak sa volala ), ktorá z úst vypúšťala také krásne myšlienky, zmysluplné až som mala pocit že by to nepovedal niekedy ani zdravý človek. Veľmi dojímavý príbeh ☹

katrin21
20. nov 2008

ja som vcera tiez stráááááásne plakala... aj preto, ze mi to pripomenulo, ked som bola pri podobnych svieckach na putnickom mieste ja v Mariazelli v rakusku.... nie som nejaky extra veriaci, ale bola som tam... a malo to tam kráásnu atmosferu a mna chytila nostalgia.... a revala som ja debil.... este ze som bola sama.... uplne jak keby ma z koze drali... bolo to krasne... ako zelala zdravie tej sestre....

slnieckova
20. nov 2008

katrin21 za taketo slzy sa rozhodne netreba hanbit 🙂

evita266
20. nov 2008

kocky aj ja som rumazgala,na svete je velmi vela nestastnych ludi 😔

veronika13
autor
20. nov 2008

ahojte, mňa tiež dojali včerajšie príbehy, naozaj cez to si človek uvedomí koľko šťastia máme, a že často naše "problémy" sú len malichernosti 😔 dúfam, že táto relácia bude ešte dlho fungovať a že pomôžu čo najviac ľuďom s podobným osudom

lilusiatko
20. nov 2008

ahojte babenky 🙂 aj ja som vcera plakala pri tych dvoch pribehoch...ked tie deti hovorili ako im chyba mama ☹ 😢 nieco strasne...clovek si pri takychto problemoch uvedomi,ze co je najdolezitejsie v zivote, zdravie a laska 😵

evita266
20. nov 2008

inac u mna stupol Rozboril o 100% vysse na hodnote 🙂

roasha
20. nov 2008

prve dva pribehy boli velmi emocionalne 😢 ,naozaj nase starosti su malicherne. 😔

vinka
20. nov 2008

Evita po minulom týždni nie?To ako zobral babky do kasína. 😀 Už tam minulý týžden asi nemal čo šuchnút. 😒

evita266
20. nov 2008

vinka to som asi nevidela

vinka
20. nov 2008

Tak bud spokojná o nič si neprišla. 😠

slnieckova
20. nov 2008

dievcata je zbytocne rozculovat sa nad niektorymi "snami" 🙂 Je to predsa len relacia ("show") a oni sa snazia byt rozmanity, nie len jednotvarny... zas keby ukazovali len smutne pribehy... viem, ze tito ludia si najviac zasluzia takuto pomoc, ale svet nie je len o trapeni, myslim, ze ho mame v zivote vsetky dost, televizia by nam mala ponukat aj vesele pribehy, nielen tie smutne....

A odhliadnuc od vsetkeho (ze plnia niekedy pre nas nezmyselne sny, ze napr. tie babky mozno nezaradili do vysielania velmi stastne po tak smutnom pribehu plnom chudoby...) napriek tomu vsetkemu.... tvorcovia relacie robia strasne vela a aj to malo, ktorym pomahaju par biednym ludom... aj to malo stoji za to 🙂

Len tak dalej Modre z neba 🙂

majcik
26. nov 2008

Pozerate aj dnes?

minkak
26. nov 2008

majcik ja ano,malinka je zlata som zvedava ako to zaspievaju.....dobre otazky mu davala 😅
a na tu svadbu 😵

expertka8
26. nov 2008

..no jasneeeeeeeeee 😀

anjelinka
26. nov 2008

baby, ja som hotovaaaaaaaaaaa, on je uzasnyyyyy 😉 😉 😉 😵

minkak
26. nov 2008

mastalir?

expertka8
26. nov 2008

...uuuuuf.....to budu dnes v noci sny 😀 😀 😀

minkak
26. nov 2008

😀

majcik
26. nov 2008

Ved som prave vravela svokrovi, ze ako rychlo ide ten vyvoj ... dokelu, v deviatich rokoch som sa hrala iba s babikami a myslela si, ze babatka idu von cez brusko 😀 😀 😀

anjelinka
26. nov 2008

majcik, sto bodov 😉 😉

ked ja si nemozem pomoct, je velky sympatak....samozrejme, az po mojom muzickovi 😅

majcik
26. nov 2008

AJ mne je Mastalir sympaticky, ale musim povedat, ze po jeho moderovani Cat girl isli moje sympatie k nemu dost dole ...

Normalne mam strach, ze co budem robit so synom, ked bude v takom veku uz tak informovani a bude ho zaujimat postelny sceny ...no moje nervy 😨

expertka8
26. nov 2008

,,,ideme bulit??????????? 😅 😀

expertka8
26. nov 2008

...samozrejme..."po reklame" 😅 😀

minkak
26. nov 2008

expertka noooo 😢 😅

minkak
26. nov 2008

ach jaaaaaj mala si pravdu expertka......reklama 😠

majcik
26. nov 2008

Bulit? ... co to znamena? Dostante ma do obrazu