• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Modré z neba

21. októbra 2013 
ja aj celkom chapem reakcie tej zeny co jej ten vazen vysnival operaciu,ktovie co vsetko je spravil ked ho aj vlastne deti volaju krstnym menom.
25. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.... normalne ma chytila sentimentalna chvilka pri pozerani Vlada zo zilinskej veznice. Pred par rokmi som tadial chodila kazdy den a kedze internat je hned vedla, divali sa nam vezni do okien. Ked prvy krat na mna zakricali zo zamrezovaneho okna, normalne som sa skoro pototot :grinning: :grinning: :grinning: Vlado dobre vravel, ze cez okna vidia bezny zivot a hlavne studentov, ked je to hned vedla skoly a takmer v centre :angry:

Ale pani Alenka bola skvela. Asi maloktora zena by sa takto zachovala. Vyzerala vyrovnana a nenechala si nejakeho chlapa skakat po hlave. Mnohi ked vidia kameru, tak povedia aj to co by inac nepovedali, ale ona nie. Naco bude niekomu vykladat, o vztahu s veznom.... bla bla bla :slight_smile: Klobuk dolu, pacila sa mi :wink:

Mimikyky - tvoja Bibi bola zlatucka :wink:
25. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penelope, muslim, ze v Ziline je to jednotka napravno vychovna skupina. Ale aj tak nemozme vediet co napachal a preco sa Alenka takto sprava. :wink: Ako som uz napisala, je skvele, ze si stala za svojim a nezlomil ju ani Vilo aj ked naliehal, ze ci miluje / nemiluje :slight_smile:
25. sep 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noe

ale ja som nemala dcérku :grinning: :grinning: :grinning:
moje baby sa s Lacim iba fotili, my sme natáčali hneď po nich :grinning: my ešte len v tv budeme :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda to som domotala... a ja, ze Bibi je tvoja... :grinning: no mam v tom zmatok :grinning:
26. sep 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz v stredu zase nebudeme :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. sep 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee...
ja som dnes bola s mimikyky, tak vlasy má supeeeer :wink: :wink: :wink: a celkovo ,je to úžasná, príjemná a prirodzená žena :grinning: :grinning: som rada, že sme sa spoznali :wink: :wink:
27. sep 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avóóój všetky :wink:

teda Monika, ďakujem za komplimentík :wink:
aj ja som veľmi rada,že sme sa stretli a spoznali,a musím povedať,že monkula je veľmi príjemná baba, sympoška,kočka, a fajn mamina, decká sú nádherné, a mne sa veľmi páčilo, ako sa Jarko pekne správa k sestričke,ako skutočný chlap a džentlmen :wink: a dúfam,že sa ešte stretneme :grinning:
a ešte taký tichý bonz:
monkula nás našla medzi obrovským davom tak,že spoznala moju Lucku na kolotoči podľa foto z koníka,fakt dobráááááá :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyyk, len keby jej tie ústa nerozbil :grinning: :grinning: :grinning:
malá to má zvonku odrete a zvnútra poriadne kusnuté, má tam taký viely pľuzgierik a poriadnu podliatinu.... :frowning2:
28. sep 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda mon :wink: si fakt dobraaaa :sunglasses:
28. sep 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli a prečo? :confused:
jaaaj, kvôli Lucke? tak takú kočku nespoznať.... :wink: :wink:
Inak strašne sú zlaté tie jej babuľky a Majki, no obe sme museli Mm presviedčať, že to je chlapec :grinning: je rozkošný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon :slight_smile:
ďakujem :wink: :wink: :wink: ,dám babám prečítať :wink:
29. sep 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky,som rada že v stredu nebudete,lebo musím súrne niekde ísťs. :wink: Prepáč že som rada.A kedy vás dajú?Nepovedali vám termín?
29. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič nám nepovedali :frowning2:
ale tej pani čo pôjdu po nás ako tretí príbeh,povedali "o tri týždne" a nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

depecko, som rada :wink:
29. sep 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naťahujú vas, aby mali vyššiu sledovanosť, keď navnadíte pol Slovenska :slight_smile:
29. sep 2008 o 13:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: len daj vediet-ze to som ja,to som bola ja :grinning: :wink:
29. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim že klamala,teda nemyslim ale viem že ho Miluje čakala nan 11rokov a vždy ho prijala a prijme ho aj teraz a vieme to všetci čo ich pozname,aj ked je to kamartka ma hrozne sklamalo ako sa spravala ako keby ju to vobec netrapilo a mala ho na haku :confounded: ano ma tažky život s takym chlapom ale aj tak bola až moc tvrda.
29. sep 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz tu placem ako male dieta.... neviem si predstavit byt v kozi tej baby, co prisla o manzela.... :cry:
1. okt 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kôli manželovi a panemáku som prepásla ten príbeh,poprosím stručný popis.díííky :sweat_smile: :grinning:
1. okt 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že panemáku :sweat_smile: :zipper_mouth: :angry: rozumieme sa nie? :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kocky,neskoro som zapala tv..preco zomrel ten jej manzel??
1. okt 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri havarii
1. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mal nehodu, pred rokom, on nebol sofer
1. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hrooozneeeeee................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
1. okt 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som cakala ze im daju nejaku financnu injekciu aj... :confused:
1. okt 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to dost dojalo
1. okt 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziq súhlasím s tebou mohly dostať nejakú napr. super dovolenku aby zabudli aspoň na chvíľu :confused:
1. okt 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked mavam z Vila obcas zmiesane pocity, ci to fakt len nehra, tak ho mam rada. strasne to dokaze s tymi ludmi...
1. okt 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten chlapcek s kulim je uplne zlatulinky.......................... :wink:
1. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok