Modré z neba

veronika13
3. sep 2008

Pozeráte to niekto? mňa to strašne dojíma, som myslela, že hormóny zo mňa už vyprchali, ale nieeee... strašne sa teším s tými ľuďmi čo sa im plnia sny...

penelope2066
25. sep 2008

ja aj celkom chapem reakcie tej zeny co jej ten vazen vysnival operaciu,ktovie co vsetko je spravil ked ho aj vlastne deti volaju krstnym menom.

noe
25. sep 2008

Ahojte babulky.... normalne ma chytila sentimentalna chvilka pri pozerani Vlada zo zilinskej veznice. Pred par rokmi som tadial chodila kazdy den a kedze internat je hned vedla, divali sa nam vezni do okien. Ked prvy krat na mna zakricali zo zamrezovaneho okna, normalne som sa skoro pototot 😀 😀 😀 Vlado dobre vravel, ze cez okna vidia bezny zivot a hlavne studentov, ked je to hned vedla skoly a takmer v centre 😠

Ale pani Alenka bola skvela. Asi maloktora zena by sa takto zachovala. Vyzerala vyrovnana a nenechala si nejakeho chlapa skakat po hlave. Mnohi ked vidia kameru, tak povedia aj to co by inac nepovedali, ale ona nie. Naco bude niekomu vykladat, o vztahu s veznom.... bla bla bla 🙂 Klobuk dolu, pacila sa mi 😉

Mimikyky - tvoja Bibi bola zlatucka 😉

noe
25. sep 2008

Penelope, muslim, ze v Ziline je to jednotka napravno vychovna skupina. Ale aj tak nemozme vediet co napachal a preco sa Alenka takto sprava. 😉 Ako som uz napisala, je skvele, ze si stala za svojim a nezlomil ju ani Vilo aj ked naliehal, ze ci miluje / nemiluje 🙂

mimikyky
25. sep 2008

noe

ale ja som nemala dcérku 😀 😀 😀
moje baby sa s Lacim iba fotili, my sme natáčali hneď po nich 😀 my ešte len v tv budeme 😀 😀 😀

noe
25. sep 2008

Jejda to som domotala... a ja, ze Bibi je tvoja... 😀 no mam v tom zmatok 😀

mimikyky
27. sep 2008

teraz v stredu zase nebudeme ☹ ☹ ☹

monkula
27. sep 2008

ahojteeee...
ja som dnes bola s mimikyky, tak vlasy má supeeeer 😉 😉 😉 a celkovo ,je to úžasná, príjemná a prirodzená žena 😀 😀 som rada, že sme sa spoznali 😉 😉

mimikyky
28. sep 2008

avóóój všetky 😉

teda Monika, ďakujem za komplimentík 😉
aj ja som veľmi rada,že sme sa stretli a spoznali,a musím povedať,že monkula je veľmi príjemná baba, sympoška,kočka, a fajn mamina, decká sú nádherné, a mne sa veľmi páčilo, ako sa Jarko pekne správa k sestričke,ako skutočný chlap a džentlmen 😉 a dúfam,že sa ešte stretneme 😀
a ešte taký tichý bonz:
monkula nás našla medzi obrovským davom tak,že spoznala moju Lucku na kolotoči podľa foto z koníka,fakt dobráááááá 🙂 🙂

monkula
28. sep 2008

🙂 🙂 🙂

monkula
28. sep 2008

mimikyyk, len keby jej tie ústa nerozbil 😀 😀 😀
malá to má zvonku odrete a zvnútra poriadne kusnuté, má tam taký viely pľuzgierik a poriadnu podliatinu.... ☹

telinka
28. sep 2008

teda mon 😉 si fakt dobraaaa 😎

monkula
28. sep 2008

teli a prečo? 😕
jaaaj, kvôli Lucke? tak takú kočku nespoznať.... 😉 😉
Inak strašne sú zlaté tie jej babuľky a Majki, no obe sme museli Mm presviedčať, že to je chlapec 😀 je rozkošný.... 😵 😵 😵

mimikyky
29. sep 2008

mon 🙂
ďakujem 😉 😉 😉 ,dám babám prečítať 😉

depecko
29. sep 2008

mimikyky,som rada že v stredu nebudete,lebo musím súrne niekde ísťs. 😉 Prepáč že som rada.A kedy vás dajú?Nepovedali vám termín?

mimikyky
29. sep 2008

nič nám nepovedali ☹
ale tej pani čo pôjdu po nás ako tretí príbeh,povedali "o tri týždne" a nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

depecko, som rada 😉

veronika13
autor
29. sep 2008

naťahujú vas, aby mali vyššiu sledovanosť, keď navnadíte pol Slovenska 🙂

bibula
29. sep 2008

😀 len daj vediet-ze to som ja,to som bola ja 😀 😉

womenne
29. sep 2008

ja si myslim že klamala,teda nemyslim ale viem že ho Miluje čakala nan 11rokov a vždy ho prijala a prijme ho aj teraz a vieme to všetci čo ich pozname,aj ked je to kamartka ma hrozne sklamalo ako sa spravala ako keby ju to vobec netrapilo a mala ho na haku 😖 ano ma tažky život s takym chlapom ale aj tak bola až moc tvrda.

zuziq
1. okt 2008

tak teraz tu placem ako male dieta.... neviem si predstavit byt v kozi tej baby, co prisla o manzela.... 😢

zuzidr
1. okt 2008

baby kôli manželovi a panemáku som prepásla ten príbeh,poprosím stručný popis.díííky 😅 😀

zuzidr
1. okt 2008

že panemáku 😅 🤐 😠 rozumieme sa nie? 😀 😀

sisidl
1. okt 2008

..kocky,neskoro som zapala tv..preco zomrel ten jej manzel??

stresmenka
1. okt 2008

pri havarii

zuziq
1. okt 2008

mal nehodu, pred rokom, on nebol sofer

lucaska
1. okt 2008

to je hrooozneeeeee................... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zuziq
1. okt 2008

inak som cakala ze im daju nejaku financnu injekciu aj... 😕

lucxy
1. okt 2008

aj mna to dost dojalo

stresmenka
1. okt 2008

zuziq súhlasím s tebou mohly dostať nejakú napr. super dovolenku aby zabudli aspoň na chvíľu 😕

zuziq
1. okt 2008

aj ked mavam z Vila obcas zmiesane pocity, ci to fakt len nehra, tak ho mam rada. strasne to dokaze s tymi ludmi...

lucaska
1. okt 2008

ten chlapcek s kulim je uplne zlatulinky.......................... 😉