Môj 8 ročný syn vidí duchov

sofia2727
11. apr 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či má niekto rovnaké skúsenosti
.mám 8rocneho syna už od dvoch rokov sa mi budil po polnoci že vidí duchov na stene atď po čase to prestalo a bol pokoj len teraz zas každý deň sa mi budi s plačom po polnoci že vidí ducha ako sedí na stoličke a pýta sa ho že ako sa ma nech ide s ním najviac ma vyplasilo keď mi mal ý povedal že mu ten duch povedal že nak ide s ním že budú sa hrať a zabíjať ľudí toto ma fakt vyplasilo a som už v koncoch ako mu pomôcť môže to súvisieť tým že syn bol po pôrode 3razy oživovaní a vlastne už bol v tej faze že mal klinicku smrť a teraz si ho ako keby ty mrtvy povolavali k sebe? Už ma všetko možne napadá aj numerologicka mi to povedala že ho to môže veľmi dlho prenasledovať prosím máte stymto niekto podobný prípad ako ste to riešili lebo ja som už stoho pomalý na prášky ďakujem.

lenocka12345
14. apr 2020

@21karolina ak niekto neverí v Boha , nemusí byť automaticky ateista , môže veriť v biečo iné , v iného boha .....

leeo
14. apr 2020

@lindusss2016 no ak pises z bohom, tak potom verim, ze dokazes zit s nim v sulade, len neviem s ktorym. A ak mas na mysli s Bohom, tak s tym asi tazko, ale zato by nikto nikoho nemal odsudzovat ani ja teba, lebo nie kazdemu sa dal Boh pochopit.

lindusss2016
14. apr 2020

@leeo nemala som na mysli s Bohom...

valerya
14. apr 2020

Nedovoľte mu hrať násilné hry na počítači. Ideálne žiadne hry, lebo takmer všetky sú násilné. Dávajte pozor na to, čo pozerá v televízii. Okrem rozprávok nič by nemal pozerať.

dusenazemi
14. apr 2020

@sofia2727 Můj pohled z jiné stránky. Nejsem křesťanka ani neuznávám jiné náboženství a ani nejsem uletěná ezo matka. Zkušenosti s tímto mám dlouholeté a děti jsou na určité věci velmi citlivé, pracovala jsem ve školce. Nám pomohlo, naučit se s tím pracovat, co může udělat hlavně dospělák, někdy i dítě pokud na to má už věk a sílu. Velmi dobré je myslet na pozitivní věci a žít v rodinné pohodě a lásce. Také pomáhá nebát se a naučit se o tom mluvit nahlas a vyslovit nahlas třeba v tom pokoji nebo vašem celém bytě/domě, že si návštevy nepřejete a že chcete mít klid. Nastavit si jasné hranice. A také se ujistit že chce syn žít, s čím může pomoci dobrý psychoterapeut. Přeju hodně štěstí

leeo
14. apr 2020

@lindusss2016. A ma tvoj boh aj meno?

lindusss2016
14. apr 2020

@leeo nie je to pre mna podstatne

zabka4
15. apr 2020

Dám ti modlitbu, ktorú sa modlím ja. Dal nam ju Bedrich Kočí, významný liečiteľ, ktorýpomohol aj ludom, ktorí boli posadnutí duchmi, cize schyzofrenici.

https://www.youtube.com/watch?v=D0CRfDwvvX4

od 27 minuty. ale vypocuj si celu prednasku.

lenocka12345
15. apr 2020

@zabka4 schizofénia je posadnutosť duchmi ? V 21. storočí ? To vážne ?

zabka4
15. apr 2020

@lenocka12345 to ake je storocie neznamena ze je vo vsetkom pokrokove....ocividne su veci ktoré prave pokorom casu skor upadaju ako vzrastaju. Výdobytky hrubohmotnosti mozno napredujú, ale ľudstvo ako také upadá, preto ludstvo musi prežívať to to prežíva. Keď tomu neveríš, je to tvoj postoj, tvoj pohlad a ja ho plne rešpektujem.

lenocka12345
15. apr 2020

@zabka4 áno , máš pravdu , ale to , že schizofréniu považuje v roku 2020 za posadnutosť duchmi .... som z odboru , popravde som v šoku , že niekto , áno , v roku 2020 tomu je schopný uveriť , naozaj bez urážky. To potom všetci lekári , psychológovia , psychiatri atď môžu svoje diplomy spáliť , keď sa dá zo schizofrénie vymodliť , tak sa dá vymodliť asi už zo všetkého. Avšak , viera je dôležitá , to áno , ale liečiť a údajne vyliečiť schizofréniu modlením sa ..... veď to je porucha mozgu , zvyčajne to má spúšťač , atď atď

juli2
15. apr 2020

@sofia2727 Môžem sa opýtať, ako sa medzičasom máte? Milá mamička , naozaj je v tomto prípade Pán Ježiš cesta, pravda a život a On dáva riešenie do takýchto situácii. Ježiš zvíťazil nad duchmi a v Jeho mene odchádzajú preč. Máme s tým skúsenosti. Ak chcete, kľudne píšte na email jumipinke@gmail.com Pozdravujem Júlia

zabka4
16. apr 2020

@lenocka12345 nestaci len modlenie. Posadnutosť duchmi nejde len tak, cloveka toho moze zbaviť len niekto, kompetentny.

zabka4
16. apr 2020

@lenocka12345 pokial birm psychológovia a psychiatri riesia len tym kam dospela veda. Liecia len hrubohmotne, ale velke mnozstvo chorôb praneni práve z duchovneho stavu duse.

lenocka12345
16. apr 2020

@zabka4 čo máš s tým hrubohmotne ? čiže kompetentný vlastne nie je lekár ani k žiaden podobný. Čo sa týka schizofrenikov , žiaľ bez liekov to nejde , ALE MAJÚ AJ SEDENIA A TERAPIU . To isté iné psycho problémy . Existuje veľa možností terapií. Vyzeraš byť milá , ale prepáč , terapiu by si potrebovala aj ty. Zavádzaš a podávaš ničím nepodložené informácie len na základe toho , čo ti nejaký človek navykladal , alebo čo si čítala. To , že ty tomu veríš neznamená , že to tak aj je.

zabka4
17. apr 2020

@lenocka12345 hrubohmotnost je všetko nam viditeľné, vnimatelne pozemskymi zmyslami. Predpokladam, ze si od fachu, si bud studujuca lekarka alebo zdravotná sestra a pod. Pretoze mam skúsenosti ze lekari a medici vychadzaju zásadne z toho co ich uci veda. Preto viem pochopit tvoj postoj. Nehnevam sa ani na to čo si napísala, že potrebujem terapiu. Vychadzas z toho co vies, poznas a comu veris. A prajem ti, aby si mohla raz pochopit to,co som ti chcela týmto sposobom dat. Krasny den.😘😉

ssadventurers
Odpoveď bola odstránená
Zobraz