Môj psík je konečne zdravý

sasanka256
10. mar 2016

Ahojte. Pár dní dozadu som sem pridala otázku či ste sa už stretli s tým že váš psík nejedol a vracal keď ste začala byť tehu a bolo vám nevolno. Niektoré ste mi písali aby som dala vedieť ako to dopadlo tak teda môj psík odvčera je ako iný. Začal bez problémov jesť a konečne behá a hráme sa. Veľká náhoda je ze aj mne je od včera konečne lepšie. Niektore mamičky mi tam písali že keďže som prvorodička tak mi dávali rady a prirovnávali psa k dieťatku. Prosím vás v živote by som nečakala ani sekundu keby mi dieťa vracalo alebo hnačkovalo ale v poriadku zobrala som si tú vašu radu k srdcu 😃. Možno to ako som to tam opisovala vyznelo hrôzostrašne ale psík mi každý deň pil pravidelne vodu a sem tam zjedol piškot čo som tam nenapisala takže asi preto boli takéto reakcie od niektorých mamičiek. Želám krásny deň

misel0806
10. mar 2016

@sasanka256 pribeh zo stastnym koncom tesim sa stebou vsetko dobre tebe aj tvojmu milacikovi vela krasnych chvil drz sa.😊😊😊

sasanka256
autor
10. mar 2016

@misel0806 krajší koniec to snáď nemohlo mať 😊 ďakujem 😊

misel0806
10. mar 2016

@sasanka256 kazdy milujeme svoje deti svojich psich milacikov a preto ked sa nieco vyskytne vzdy nam to spravi vrasky na tvary. Pteto chceme pre nich vzdy len to najlepsie. Zdravie je len jedno a to treba chranit😀😀😀

vlastulina1
10. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

To je super ze to dopadlo nakoniec dobre 🙂