• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moje sny, túžby, priania - sníčkareň :)

11. júna 2008 
Ahojte žienky :wink: ,

založila som túto tému preto, aby sme mali kam chodiť snívať... aby sme aspoň na chvíľku zabudli na realitu a mohli snívať koľko len chceme a o čom chceme a nikto nás (dúfam) za to nebude "hanobiť" :slight_smile:
A možno nájdeme návod, ako si niektoré sny, túžby a priania môžeme splniť :wink:

"Sneste si svou hvězdu a spňte si sny." Barbara Berckhanová :slight_smile:
9. jún 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z materialnych veci tuzim jedine ist na koncert Jamiroquai :sweat_smile:
9. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magg :grinning: tak to si na tom dobre, z toho potom vyplýva, že prakticky máš všetko :wink:

Ja momentálne snívam o krásnom aute, novom zamestnaní, o chápavejšom priateľovi :sweat_smile: ... nie som náročna, však?
9. jún 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja neviem, auto nepotrebujem, lebo nemam vodicak a manzel zvladne aj nasu favoritku :sweat_smile: , kym som na materskej , tak netuzim ani po praci a chapavejsi priatel? nuz co som si vybrala, to mam :grinning:
Takze mi staci snivat o tom koncerte :dizzy_face:
9. jún 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magg :slight_smile: keď som ešte nemala priateľa, tak som si ho predstavovala úplne ako dokonalého muža.. a mám presný opak :slight_smile: , ale čo už.. presne, čo som si vybrala, to mám.. takže sa nemôžem sťažovať.
A aký máš problém neísť na ten koncert? :confused:
9. jún 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....miminko :....
9. jún 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malaskoricka-výstižné... a nedá sa? :confused:
9. jún 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja snivam o svojom babatku, snivam o tom, ako budeme zit v domceku s detmi a budeme stastna rodinka :slight_smile:
9. jún 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já sním taky jen o jednom a to o mimi :slight_smile:
9. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem mat za par tyzdnov vsetko po com som snivala, male babo... :dizzy_face: Mam manzela co mi vyhovuje, zachvilu budem mat nove auto ake som chcela este casom najst nejaky domcek, ale to tiez pride. Netuzim po viac ako zit normalnym kludnym zivotom s detickami. :slight_smile:
9. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybe....zatial sa nevydarilo ale casu dost raz sa urcite podari:slight_smile:
9. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malaskoricka-tak Ti to veľmi želám.. a dúfam, že tu čoskoro napíšeš, že si tehu :wink:
9. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já už jsem si jeden sen splnila, pořídila jsem si autíčko a teď to poslední neskromný a to je baráček se zahrádkou
9. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Všetky ste napísali detičky... aj ja si ich želám, ale ja mám do toho ešte ďaleko.. najskôr snívam, aby sme si prerobili domček, svadba a priviedli bábo do hotového... dúfam, že to tak bude....
9. jún 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybe:slight_smile: dakujem to si zelam najviac aj ja.....
a potom by nezaskodil taky domcek s bazenikom .-)
9. jún 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dom s bazénom.. tak po tom túžim už hádam 100 rokov :slight_smile: a aj si to splním.. to nie je nesplniteľné, tak všetko čo môžem, si splním :slight_smile: Aj keď kvôli bazénu budem musieť vysťahovať svokrine sliepky.. dúfam, že to prežije :grinning:
9. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasna tema maybee, ja som snivala o babatku, to sa mi splnilo. Bytik sa nam uz stavia, ale velmi tuzim po domceku. Nie velkom, stacil by aj 3 izbovy, ale ta zahradka, to je môj sen. Tam by sa mala vybehala :slight_smile:
9. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinaa, aj mne by stačil malý domček, ale obrovská záhrada :slight_smile: ale.. to už viem, že sa mi to nesplní :slight_smile: Pretože si budeme prerábať podkrovie a poschodie a budeme mať aj svoju záhradu, ale nie moc veľkú, ale stačí... aj za to som rada :wink:
9. jún 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som mať vlastný dom...Bývame síce v krásnom veľkom 3-izbovom byte v historickom centre blízko prírody,ale viete,dom je len dom+bazén :grinning: ...Chcela by som byť samostatná,na to potrebujem auto. :sweat_smile: ..chceli by sme ísť na dva mesiace na nejaký opustený ostrov k moru-teda kopec peňazí na dovolenku :confused: ....
Tak celkom reálne to vidím na pár miliónov z Jackpotu... :grinning: :confused: Toto je môj sen :wink: :wink:
9. jún 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja snivam iba o novom babatku a z celeho srdca si zelame aby bolo zdravucke a mala Alenka mala konecne vysnivanu sestricku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. jún 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já snívam o tomže raz určite splatím všetky pôžičky a budem si môcť užívať :grinning:
9. jún 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem ,aby sa splnil sen Alionuške...

A pre mňa. domček, so záhradkou, a pohodu a kľud, pozitívnu náladu...
9. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak můj sen je šťastné manželství až do smrti :sweat_smile: a taky baráček :pensive: a abychom byli všichni zdraví :pensive:
9. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych si na smrtelném loži chtěla říct - jo,ten život stál za to,bylo to skvělý,už můžu umřít a samozřejmě je mým snem zdravá a spokojená rodina
9. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkulka :pensive: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: DAKUJEME!Aj ja chcem aby sa splnil ten vas! :wink:
9. jún 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este by som velmi velmi chcela pre Sarinku surodenca, dufam, ze sa mi to splni, lebo mi nedavno vyoperovali endometricku cystu :frowning2: Ale dakujem Bohu za Sarinku
9. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych si přála teď ležet někde na bílé pláži ve stínu pod palmou a kochat se pohledem na tyrkysové moře.
9. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych zas chtěla at už brácha dostane rozum a přestane trápit rodiče :frowning2:, je mu 18 (v sobotu měl ) a po třech měsící bez drog a po návratu z PL zase začal brát drogy doma krást :frowning2:
9. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smardik koukám že s Tebou život moc nemazlí. Tak já vlastně nic nepotřebuju, tak Ti přeju ať se Ti všechno zlepší.
9. jún 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já bych si přála momentálně nějakou klidnou dovolenou někde u vody s hezkým počasím a strašně hodným dítětem! (páč ten náš terorista nám dává dost zabrat :sweat_smile: ) :wink:
9. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smardik, tak si prajem este, aby sa to u vas vsetko vyriesilo, drogy su strasne svinstvo.
9. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok