O čom snívate, po čom túžite?

neznamaznama
19. okt 2023

Som zvedavá, či sa niekto zapojí. Zaujíma ma, aké máte sny a túžby. A teraz myslím obyčajné, praktické a sebecké sny a túžby. Lebo väčšina z nás podvedome túži po zdraví v rodine, o láske v živote či šťastí v práci. Ale keďže som si ja vytvorila nový sebecký sen a už pár dní nad ním premýšľam, ako si ho splniť, tak mi napadlo, že možno by bolo fajn sa o svoje sny podeliť. A začnem ja. Chcela by som sa naučiť po kórejsky a vidieť naživo koncert mojej obľúbenej skupiny. Už sa mi raz podobný sen podarilo splniť, aj keď ten bol podstatne jednoduchší a možno sa mi o pár dní splní ďalší "minisen", tak budem dúfať, že aj tento si raz splním. Len prísť na to, ako ti dosiahnuť.

bublinka1426
19. okt 2023

zit v RD dakde na okraji lesa. a mat svaty pokoj od mesta a panelaku. uzivat ticho dna.

deti95060810
19. okt 2023

ach , to moje je nepublikovateľné...😝

dskjhfdlkdjhl
19. okt 2023

Vratit sa este aspon raz na Novy Zeland.

dskjhfdlkdjhl
19. okt 2023

@deti95060810 Teda, tak to ma zaujima😉

doriiis
19. okt 2023

Ísť žiť na Island,vlastniť papagája Ara a aspoň jedno prave umelecké dielo ( Picasso,Van Gogh,atď)

stellarstar
19. okt 2023

@neznamaznama nikdy v živote som nebola pri mori a posledné 2 r už nad tým rozmýšľam ze je na čase si to splniť. Mojim cieľom je ostrov Rügen v DE

lauriik
19. okt 2023

Mam veľa cestovatelskych snov, ktore si postupne plnim ☺️ A potom mam sny napriklad zabehnut polmaraton, aspon raz letet v prvej triede, naucit sa hrat na ukulele, videt polarnu ziaru, najest sa v michelinskej restauracii,...

marcellka32
19. okt 2023

Môj sen sa splni budúci rok..pobyt v USA, pre niekoho nič zaujímavé, pre mňa sen
Ja už nič fyzické nechcem, len zážitky..
Cestovateľske sny si plním postupne...

sheila121
19. okt 2023

@neznamaznama mať doma jednu izbu ako súkromnú knižnicu, vrátiť sa do Grécka a dožiť sa dôchodku 🙂

kristinkakvetinka
19. okt 2023

Ja si vážim to co mam v prvom rade 😊 A túžim po dovolenke ale takej ze by sme išli samé ženy, taka babska jazda . A ešte túžim po tom ze keď mi deti vyrastú odídem do zahraničia pracovať a žiť.

dundulica
19. okt 2023

aby syn doštudoval, aby som pochodila krížom - krážom Island a presťahovala sa do malého domčeka mimo mesta

lenicka298
19. okt 2023

@neznamaznama ja túžim ísť lyžovať do Álp 😍 len žiaľ, nemám s kým. 😔 Muža to nebaví, že mám ísť s kamarátkami. No ani jedna nelyzuje. Ale 5 ročná dcérka tiež miluje lyzovanie, tak už mi asi len ostáva počať rok dva a pôjdem s ňou 😊

maja22
19. okt 2023

Ja som stastna osoba, ale mam aj nejake materialne sny - dokoncit chodniky okolo domu, oplotenie, terasu a mat auto, ktore nie je kazdu chvilu u opravara... A splatit uver. Tolko k mojim materialnym, resp. praktickym snom. Mam ich uz dlhe roky 😀 Ale mame strechu nad hlavou, vdaka Bohu, aj teplo, aj svetlo, aj vodu a mame sa radi. Tak tie najdolezitejsie sny mam splnene 🙂

wieruska1
19. okt 2023

Zrat a nepribrat. A este najst konecne silu, pobalit deti, seba a odstahovat sa do Bulharska

marca12
19. okt 2023

@neznamaznama moj najvacsi materialny sen je ist do New Yorku. Zit tam aspon mesiac a mat tu moznost prebrazdit Ameriku krizom krazom. Dalsi moj sen je navstivit skandinavske krajiny.

maria1989
19. okt 2023

@wieruska1 to akoby som ja pisala 😄 a na stare kolena odist do mora.

matkav21
19. okt 2023

@maja22 vy mate rovnake sny ako ja 😀...akurat si to prestavujem tak, ze vyhram nejaku peknu kopu penazi z coho toto vsetko zaplatim 😀😀

xxx1989xxx
19. okt 2023

Môj sen je si rozumieť z ľuďmi v dnešnej dobre je to pre mňa veľmi ťažky boj pochopiť ľudí...a chcela by som žiť v dobe bez internetu,modernej doby,elektroniky,zlej životosprávy bez plastov a chemikálií a ešte je toho veľa...je jedno kde sa nachádzame keď v srdci nie sme šťastný

maja22
19. okt 2023

@matkav21 niekedy aj ja😀 A paci sa mi aj ten sen ze jest vsetko a nepribrat 😂

dusankomoj
19. okt 2023

Cuba- plavanie s delfínmi.

katuskamala1
19. okt 2023

Aby to,co teraz prezivam bol len zly zly sen a moja mamka by nezomrela...
Je to len par dni,co ju nemam a vsetko to,co ma trapilo ci po com som tuzila uz je tak malicherne... Tuzim uz len,aby moja uplna rodina bola zas uplna.. a nesplni sa mi to...

hiro
19. okt 2023

Chcel by som Roland MT-32 a pred rokmi som sa skusil ucit cinstinu tak by som sa chcel k tomu vratit aspon kusocek :D

neznamaznama
autor
19. okt 2023

@bublinka1426 to by bolo veru super. Ideálne na blízku maximálne len srnky. 🤣

marcellka32
19. okt 2023

@katuskamala1 ❤️

tana85
19. okt 2023

no prave to zdravie-zdrave deti, co chodia do skoly kazdy den, taky normslny zivot pre mna je moj sen :( materialne veci neriesim, cestujem rada, ale nic nie je o com by som vyslovene snivala. mam “bucket list”, no sen mi pride ako nieco dost nerealne, co sa moze naplnit len ak mi to osud dopraje

neznamaznama
autor
19. okt 2023

@deti95060810 no a teraz vidieť moje myšlienky.... Ach. Som zvedavá, čo máš na mysli. Či niečo podobné ako ako teraz. 🤪🤭

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neznamaznama
autor
19. okt 2023

@dskjhfdlkdjhl verím, že si ho splníš.

majlo1234
19. okt 2023

Cisto sebecky-mat stastne a zdrave vacsie deti, s ktorymi mozem zazivat dobrodruzstva, s manzelom super vztah, solnit si dalsie cestovatelske sny(patagonia a novy zeland), vratit sa k jazde na koni, pripadne zacat podnikat v agroturistike je moj najviac uleteny sen😄

neznamaznama
autor
19. okt 2023

@doriiis no, papagája by ešte išlo, aj žiť na ten Island, ale ten Picasso, to by mohol byť problém. 🤷😅