Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Mojim koníčkom sú izbové kvety. A čo vy?

Maminy mate niektore radi kvety ovsem nie take co dostanete.Ja strasne.Najnovsie som sa dala na kaktusi maly by na jar kvitnut tak uvidime.Inak mam doma celkom peknu botaniku aj ked na cinziaku sa moc realizovat neda.
eevina26
29. júl 2015
Ahojte, chcela by som poradiť mam juku a zacali sa ne nej robit cierne bodky ,ked po nej prejdem prstom tak tie bodky dopadnú neviete co to je?dakujem
hanney
3. dec 2015
Ahojte. (: Pestujete niekto vianočnú ružu? Mám ju z minulého roka.. koncom októbra som ju schovala pod krabicu, nechala som ju tam cca 3 týždne, sem tam poliala. Ale doteraz mi nekvitne.. Neviete poradiť prečo? Ďakujem
jachin
2. mar 2016
Baby máte niektorá overenú internetovú stránku z ktorej sa dajú objednávať kvety? Príp.objednali by ste si kvety z netu?
kvetka589
2. mar 2016
fu kvety z netu asi skor nie, aj ked viem ze niektore si objednavaju
beruska87
8. máj 2017
Zdravím žienky! Mám otázku ohľadom kvetináčov pre izbové rastliny. Minulý rok som sa sťahovala a pomaly si to "prezariaďujem". Aj keď ma kvety nemajú veľmi v láske, zadovážila som si ich zopár a taktiež kvetináče. Jasne, že tie keramické lebo sú krajšie. A samozrejme bez dierok na dne a dneska čítam článok, že rastlina v takejto nádobe skôr či neskôr zhnije😨 Keď pomyslím koľko je to vyhodených peňazí ide ma šľak trafiť! 😠 Čo myslíte, môžem skúsiť vyvrtať dierky riadne tenkým vrtákom? Prosím nesmejte sa mi, hanbím sa to niekoho spýtať preto to skúšam tu takto inkognito bez ujmu na mojej inteligencii 😇 Vďaka!
jachin
9. máj 2017
Tak si kúp menší kvetináč, nejaký jednoduchý, lacný,kľudne aj plastový s dierkami a ten vlož do toho keramického.ten plastový potom nebude vidieť, a voda bude mať aj kde odtekať.
naspodok toho vnútorného kvetináča, kde bude kvetinka zasadená ti odporúčam dať ešte kamienky alebo nejakú drenážnu vrstvu, nebude stáť kvet vo vode a nezhnije.

Začni písať odpoveď...

Odošli