Monitor plodnosti

petuska789
26. sep 2017

ahojte 🙂
chcem sa spytat mate niektora skusenost s tymto monitorom plodnosti??
https://www.daysy.sk/
som vdacna za kazdu odpoved vdaka 🙂
Peta 🙂

bobulazelena
27. sep 2017

@petuska789 neviem co to chces z dovodu predchadzania tehotnosti ( v tom pripade mi to pride naivne sa na to spoliehat) alebo to chces za ucelom odsledovania ovulacie ( a to sa da aj bez monitoru). Celkovo na zaklade bazalnej teploty mozno urcit len to, ze ovulacia prebehla, a teda nie dopredu.
Za mna je to hlupost.

janka8080
27. sep 2017

@petuska789 ahojky, ja mam Daysy necely rok a zatial som spokojna 🙂
Bobulazelena ma pravdu, ze ovulacia sa neda nijak predpoved, iba potvrdit spatne, ale Daysy si zaznamenava do pamate Tvoje ovulacie a na zaklade toho vie ohranicit v akom obdobi si plodna, plus to dako aj kombinuje so statistikou (maju databazu cyklov). Ked Ti prebehne ovulacia, tak este dake dni podrzi Ti cervene/zlte dni aby sa uistila ze si ovulovala a az potom Ti da zelene dni. Hlupost tento monitor urcite nie je, ja jeho kupu nelutujem. Daysy ma spolahlivost 99,3%, co je velmi vysoke % a pre mna dostacujuce na to, aby sme s muzom boli kludni 😊
Kludne sa pytaj konkretne otazly.

bobulazelena
27. sep 2017

@janka8080 no jo...ale zase mozes prechladnut, mozes brat lieky a cokolvek a ovulacia sa moze posunut. Neviem no, asi ako na antikoncepviu by som sa na to nespoliehala. Resp. podla toho ako velmi by vadilo, keby nebol vysledok taky, ako som povodne chcela 🙂

janka8080
27. sep 2017

@bobulazelena ano, to mas pravdu ale v pripade ked si chora, ked beries antibiotika ci ak si bola zurovat a co-to popila tak sa vynechava meranie - je to jedno z pravidiel, ze vtedy sa nema merat. A take klaiscke vykyvy v teplote - ktore su pre nas zeny bezne, vie Daysy rozlisit. Spolahnut sa mozes 100% fakt len vtedy, ak nemas sex 😁 Lebo aj s HAK sa moze stat, ze otehotnies (mam kamosku), aj z vnutromaternicovym zeny pocali, aj z prerusovanej ma druha kamoska teraz akurat babo. % spolahlivosti ma Daysy fakt paradne a je porovnatelne s ostatnymi prostriedkami, ktore su povazovane za najspolahlivejsie. Akurat nemas ziadne vedlajsie ucinky ako pri HAK. Ale rozumiem kam mieris, nemusi to kazdemu vyhovovat. Kazdy si musi najst to, co jemu sadne.

bobulazelena
27. sep 2017

@janka8080 jasne...osobne keby som mala napr. 17 rokov, alebo nemalq na zivobytie a pod. asi by som sa na toto nespoliehala, ale napr. ako vydata, ktpra napri.sice neplanuje dalsie dieta ale keby sa zadarilo, tak sa on postara, by som to mozno zvazila.
Ale ano, ked osud chce, clovek mu nezabrani ani prostresnictvom HAK, tiez poznam taky pripad 😂.

janka8080
27. sep 2017

@bobulazelena presne, ked ma dieta na tento svet prist tak si nepomozeme nijak 😄
Len teda ake moznosti su? 100% nie je ziadna. Aj som si citala spolahlivost a teda po moznosti vysadenia sexu nasleduje HAK co teda neprichadza do uvahy pre mna, nechcem si zanasat telo chemiou a tie vedlajsie ucinky nie su zanedbatelne, vnutromaternicove sa mi uplne prieci. Potom dalej je kondom a prerusovana, obe maju ovela nizsiu spolahlivost (ako daysy a hak) a je to ako lizat zmrzlinu cez igelit. Tak mi vyslo ze Daysy je super kompromis, cast mesiaca nemusime nic riesit a mozeme si sex bez starosti uzivat no a potom tych 10 cervenych dni uz vzdy dako prezijeme s kondomom alebo chodime jednoducho skor spat 😁
Inak chcelo to nabrat odvahu na zciatku ale je na facebooku taka skupina celosvetova pre uzivatelky daysy a ked som videla kolko dievcat aj uplne mladych tomu doveruje tak som sa zacala na to inak pozerat. v podstate kazdy, kto zije aktivnym sexualnym zivotom by mal ratat s tou moznostou, ze mozu otehotniet. Preto v mojom idealnom svete by mali napr 17 rocne dievcata so sexom pockat 😁

bobulazelena
27. sep 2017

@janka8080 to ano....ja som roky pouzivala hak, chvalabohu mne hormonalne pripravly nerobia nejake problemy

petuska789
autor
29. sep 2017

vdaka baby za vase skusenosti 🙂

petuska789
autor
29. sep 2017

@janka8080 a ako sa vola ta skupina na facebooku??

dominikag7
23. dec 2019

Predám svoju Daysy za polovičnú cenu. Číslo 0918780596. V prípade záujmu volajte 🙂.

derdia
31. jan 2020

@janka8080 ahoj este pouzivas tento monitor?si stale spokojna?

venusa915
17. máj 2020

Ahojte, kúpim daysy ak niekto má

pavlendovka
13. dec 2020

Ja som tiež spokojná.

penelopa
19. feb 2021

@dominikag7
Dobrý deň! Je ponuka ešte aktuálna? Ďakujem.

evka258
27. jan 2022

@pavlendovka dobry den, mozem sa spytat, pouzivate Daysy, a teda funguje to?

lindatrinda
9. mar 2022

Kúpim daysy ak niekto ponúka 🙃

astrid_
9. mar 2023

Ahojte, predám Daysy používanú 11 mesiacov a kupovanu 12/2020 v super stave.

evka258
9. mar 2023

@astrid_ ahoj, ja rozmyslam nad kupou, ale teraz este kojim. Mozem sa spytat, preco ju predavas? Teda, ci je ozaj spolahliva? My mame 3 deticky a aj svoj vek, a ina forma "antikoncepcie" pre mna neprichadza do uvahy.

astrid_
9. mar 2023

@evka258 ahoj, rozviedla som sa a tým pádom ho nepotrebujem
K spoľahlivosti a skúsenostiam si toho vieš nájsť veľa, mne ovu ukazoval pekne, myslím, že by som sa naňho vedela spoľahnúť 🙂

lindatrinda
11. mar 2023

Mam na bazari inzerat na Daysy ak by mal niekto zaujem 🙂 na cene viem aj dohodnut

luciabencze
20. mar 2024

@astrid_ Dobrý deň, mám záujem 0944 550 463
@lindatrinda

luciabencze
20. mar 2024

@lindatrinda mam záujem 0944 550 463

lindatrinda
20. mar 2024

@luciabencze uz je predany 😔