Bee Well kapsule na plodnosť

24natalia11
6. mar 2023

Ahojte, máte niektoré skúsenosti s kapsulami BEE WELL (včelia kašička) na plodnosť, ovulaciu, hormonálnu rovnováhu atď....
Uz som vseličo poskušala, hlavne beriem uz asi 2 roky inofolic a nič. Mam problém hlavne s pravidelnou menštruáciou a ovulaciou, čiže aj problém s otehotnenim. Za každu zlu/dobru recenziu budem vďačna.

mimi410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
narlie
7. mar 2023

@24natalia11 tiež mi odporúčali materskú kašičku, ale nemusí byť konkrétne od tej značky, je to dosť drahé, môže byť v podstate aj iná značka, ale musí to byť kvalita, takže čítať zloženie. Inofolic mne pomohol upraviť cyklus, keď som mala anovulačné cykly, ale teraz mám nejaký iný Inofolic combi a ten mi nerobí dobre, ja mám všelijaké potravinové intolerancie (dlho som mala skryté) a lekárka mi povedala, že aj kúsok laktózy mi môže spôsobiť neplodnosť, takže naozaj striktne všetko vysadiť. Tak som potom čítala ten Inofolic combi a čuduj sa svete, že tam píšu iba že je bez lepku, ale môže obsahovať laktózu. Takže som skúšala hľadať iný Inofolic. Treba hľadať a radšej si kúpte taký čo je že bez lepku aj laktózy, lebo môžete mať len úplne miernu intoleranciu (že nemáte nijaké príznaky), ale môže Vám to spôsobovať neplodnosť. A ešte mi poradili Vitex jahňací (od 16DC do začiatku ďalšieho), ten mi tiež teraz pomaličky upravuje cyklus. Neviem aký máte, či krátky alebo dlhý, alebo aj aj. Ak máte iba krátky cyklus (23-28), že raz 23, potom 25, potom 27, …, tak odporúčam ten vitex od 16DC a ak máte taký že raz krátky, potom dlhý, tak kľudne môžte brať vkuse ten vitex. Ak máte odsledovanú ovulaciu, tak hneď po ovu začať brať ten vitex do začiatku ďalšieho cyklu. Snáď sa Vám to upraví, mne to postupne upravuje 🙂

irenka_peinlich
7. mar 2023

@24natalia11 ahoj , ja mám s nimi skúsenosť a to veľmi pozitívnu !!! Nabehla pravidelná ovulacia , menstrucia , cítim sa lepšie , zlepsienie pleti a imunity . Už si ani nepamätám kedy som mala len “soplik” odkedy beriem bee well. Je to síce drahšia záležitosť, ale ide o priority

24natalia11
autor
11. mar 2023

@narlie ja mam bohuzial cyklus len vdaka tomu ze od 19teho dna cyklu beriem progesteron. Lenze cyklus je anovulačny...

narlie
11. mar 2023

@24natalia11 tak ja som mala v minulosti tiež anovulačné cykly a na to mi zasa pomohol ten Inofolic 🙂 pol roka som brala dvojnásobné dávky a pomohlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre